Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 6
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 13 september 2018

Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb46:41
Thomas OlsenAsker Skiklubbikke startet

H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb28:40
2Henrik NybergAsker Skiklubb37:12+8:32
3Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb46:44+18:04

D11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb48:37

H13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob RastadAsker Skiklubb36:28
2Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb47:00+10:32
3Vilmer NybergAsker Skiklubb49:57+13:29
4Mikkel RastadAsker Skiklubb56:42+20:14
5Mathias NyhaugAsker Skiklubb58:34+22:06
6Mathias BirkelundAsker Skiklubb1:21:36+45:08

D13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid YtterbøAsker Skiklubb46:22

H15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BirkelundAsker Skiklubb1:03:59

H21-39

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per WirehnAsker Skiklubb51:04

D21-39

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jorun RuudAsker Skiklubb51:18

H40

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne FossheimAsker Skiklubb1:02:46
2Aksel OlsenAsker Skiklubb1:06:27+3:41

D40

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Majken KorsagerAsker Skiklubb1:01:41

H50

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb30:32
2Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb42:13+11:41
3Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1:33:49+1:03:17

D50

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb50:06

H70

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tore VaajeAsker Skiklubbdiskvalifisert

H17B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre WisløffAsker Skiklubb39:11
2Thomas KonowAsker Skiklubb44:32+5:21
3Arild NyhaugAsker Skiklubb55:30+16:19
4Dag Otter JohansenAsker Skiklubb1:03:19+24:08

D13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martha WisløffAsker Skiklubb48:34
2Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb48:36+0:02
3Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb48:37+0:03

H13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias AndenæsAsker Skiklubb36:39
2Trym Holme BrinchAsker Skiklubb37:04+0:25
3Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb43:08+6:29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor