Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kraftløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kraftløpet
Arrangørorganisasjon: Eidsvoll OL
Dato: lørdag 22 september 2018

H17 Kraftløpet

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alan CherryNydalens SK2:05:59
2Arne SaxhaugRaumar Orientering3:19:56+1:13:57
3Morten TangenOK Moss3:22:51+1:16:52
4Bent SkatvedtRaumar Orientering3:31:13+1:25:14
5Svein ThorsbergGrue IL5:20:35+3:14:36
Trygve TømtaRaumar Orienteringikke startet

H17 Kraftkorten

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SkårbøRaumar Orientering1:40:55
2Tor StrandRaumar Orientering1:42:10+1:15
3Knut SaxhaugRaumar Orientering1:52:08+11:13
4Terje AntonsenRaumar Orientering1:53:07+12:12
5Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1:54:02+13:07
6Tron Erik HovindRaumar Orientering1:54:13+13:18
7Roar SaxhaugRaumar Orientering1:59:53+18:58
8Knut ØsmundsetNOTEAM2:04:10+23:15
9Eivind EnghRaumar Orientering2:39:40+58:45

D17 Kraftkorten

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katja SynsfjellRaumar Orientering1:40:10
1Ingvild TømtaRaumar Orientering1:40:10
3Linda FredhOK Moss3:23:03+1:42:53

H-16 Kraftkorten

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard GundersenRaumar Orientering2:27:09
1Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering2:27:09

Kraftsprinten

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir Johan AndersenRaumar Orientering49:11
2Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF50:38+1:27
3Anna C. OpsahlRaumar Orientering1:00:20+11:09
4Aurelia KorthauerRaumar Orientering1:00:21+11:10
5Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering1:06:25+17:14
6Even EnghRaumar Orientering1:07:57+18:46
7Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering1:08:32+19:21
7Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering1:08:32+19:21
9Lars SaxhaugRaumar Orientering1:10:01+20:50
10Maria K. FlesvikNOTEAM1:21:44+32:33
11Knut-Harald FlesvikNOTEAM1:21:50+32:39
12Tina BjørnstadRaumar Orientering1:22:03+32:52
13Alvin Andersen MariboRaumar Orientering1:22:38+33:27
14Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering1:23:07+33:56
15Svein AndersenRaumar Orientering1:23:12+34:01
Per Taje SkeieRaumar Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor