Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringreven individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringreven individuelle klasser
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 30 september 2018

N-åpen

1 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elise AntonsenRingsaker OKfullført
Maren Bleken RudVang OLfullført
Lars FlaskerudOL Toten-Trollfullført
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKfullført
Marie / Ane HjelmstadBækkelagets SKfullført
Sebastian Tangen HolteEidskog OLfullført
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKfullført
Eirin Melgalvis BilstadVang OLfullført
Peder Melgalvis BilstadVang OLfullført
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringfullført
Nils NikolaisenOppsal Orienteringfullført
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL Orienteringfullført
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL Orienteringfullført
Eskil Bergseng RindenLøten o-lagfullført
Selma Bergseng RindenLøten o-lagfullført
Tonette RøstelienRingsaker OKfullført
Daniel SkistadGjø-Vard OLfullført
Julie SkjesetVang OLfullført
Mari S. StenbergVang OLfullført
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLfullført

D 11-12N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora HåvenLunderseter IL Orientering41:5423:16

H 11-12N

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Olsen KirkevikHamar OK15:068:23
2Nikolai TesloHadeland OL15:45+0:398:45
3Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL28:57+13:5116:05

3 km åpen

3 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ivar NikolaisenOppsal Orientering18:426:14
2Sondre Zahl HagenFossum IF22:05+3:237:21
3Sture OttesenIndre Østfold OK24:56+6:148:18
4Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK31:20+12:3810:26
5Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering32:16+13:3410:45
6Stein H. HagenFossum IF33:09+14:2711:03
7Inger SvalandOL Vallset/Stange35:40+16:5811:53
8Celine VistedGjø-Vard OL37:13+18:3112:24
9Lars SkramstadLøten o-lag38:14+19:3212:44
10Gunn Elin RudiHadeland OL39:17+20:3513:05
11Berit HjelmstadBækkelagets SK39:47+21:0513:15
12Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering40:12+21:3013:24
13Arne KongsnesOppsal Orientering41:21+22:3913:47
14Erik SlettumGjø-Vard OL50:07+31:2516:42
15Anne SørumIndre Østfold OK54:41+35:5918:13
16Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering1:09:05+50:2323:01
17Aasmund NordgaardOdal OL - Orientering1:09:11+50:2923:03
18Arne StrandlieGjø-Vard OL1:39:29+1:20:4733:09
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Ann Sofie NybråtenLunderseter IL Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor