Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff NM Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff NM Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 6 januar 2019

Lillomarka OL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Mathias BenjaminsenH 17- Kort (9)57:51+0:036:51
4Guro BrændenD 11-12 (4)33:33+17:0412:51
4Eskil BrændenH 13-14 (15)26:57+2:278:02
4Steinar EastwoodH 17- Kort (9)1:03:05+5:177:28
5Torbjørn LundebyH 13-14 (15)28:58+4:288:38
5Bjørn WangensteenH 40- (10)1:54:55+15:447:37
6Ståle SønsterudbråtenH 17- Kort (9)1:11:55+14:078:31
6Netta Bar-NathanD 15-16 (26)43:06+6:006:06
7Nov Bar-NathanH 13-14 (15)29:19+4:498:45
8Boye WangensteenH 11-12 (15)18:30+3:367:05
9Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (15)31:06+6:369:17
10Line SletnerD 17- Kort (15)59:26+16:458:25
10Romualdas KazimieraitisH 50- (21)1:22:34+12:237:26
12Maria Rørvik HaverD 17- Kort (15)1:00:01+17:208:30
13Karoline SønsterudbråtenD 17- Kort (15)1:00:02+17:218:30
14Line Bar-NathanD 17- Kort (15)1:15:30+32:4910:42
15Alfred Holtan SanderudH 11-12 (15)37:37+22:4314:24
15Aase MestadD 17- Kort (15)2:15:50+1:33:0919:16
16Ingrid BlindheimD 17-20 (20)1:32:17+18:328:18
16Jens Johan BrekkeH 17-20 (25)1:52:14+32:037:26
17Eirik Høst FossgardH 17-20 (25)1:53:51+33:407:33
23Mathias Pedersen VoldH 17-20 (25)2:41:29+1:21:1810:42
26Selma Mestad HansenD 15-16 (26)2:15:40+1:38:3419:14
Jonathan WoodhouseH 13-14 (15)diskvalifisert
Terje BlindheimH 50- (21)diskvalifisert
Elias Skjolden SørensenH 17-20 (25)ikke startet
Silas Mestad HansenH 11-12 (15)ikke startet
Rasmus D. EastwoodH 13-14 (15)ikke startet
Ingunn Høst FossgardD 15-16 (26)ikke startet
Emilie Pedersen VoldD 15-16 (26)ikke startet
Oda Marie ColquhounD 17- Kort (15)ikke startet
Magne BrændenH 50- (21)ikke startet
Lars Audun VoldH 50- (21)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor