Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff Nattsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff Nattsprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 5 januar 2019

D 17-20

3 040 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alina NiggliO'Jura18:296:04
2Natalja NiggliO'Jura18:34+0:056:06
3Kristin Melby JacobsenLardal OL18:53+0:246:12
4Marlin HaavengenKongsberg OL19:08+0:396:17
5Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb19:41+1:126:28
6Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK20:04+1:356:36
7Oda ScheeleNydalens SK20:27+1:586:43
8Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL20:48+2:196:50
9Ane Malene KolstadFreidig21:20+2:517:01
10Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb22:17+3:487:19
11Thea Sildnes BaklidKonnerud IL22:30+4:017:24
11Helene EgerKongsberg OL22:30+4:017:24
13Ida Sofie HjortlandLarvik OK22:34+4:057:25
14Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL22:40+4:117:27
15Martine SkjelsvikLillehammer OK22:49+4:207:30
16Live ØstvoldHeming Orientering23:16+4:477:39
17Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK23:23+4:547:41
18Ane Sofie KroghOppsal Orientering23:24+4:557:41
19Andrea VanneboKongsberg OL25:33+7:048:24
20Åsne Naadland HoloFossum IF25:41+7:128:26
21Maria Rørvik HaverLillomarka OL27:07+8:388:55
22Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering28:28+9:599:21
22Lea HnilicaIFK Mora OK28:28+9:599:21
24Hedda SpangbergKonnerud IL29:20+10:519:38
25Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL30:31+12:0210:02
26Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK31:33+13:0410:22
27Ingvild LangeggenKongsberg OL32:53+14:2410:49
28Tiril HolenKonnerud IL32:56+14:2710:50
29Tiril KihleKonnerud IL37:52+19:2312:27
Åsne HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert
Synne StrandLierbygda OLikke startet
Jenny BaklidKonnerud ILikke startet
Oda Marie ColquhounLillomarka OLikke startet

D 21-

3 040 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daisy KudreVärska OK Peko16:215:22
2Maren Jansson HaverstadLierbygda OL16:31+0:105:25
3Audhild Bakken RognstadEmblem IL16:46+0:255:30
4Stine Olsen KirkevikHamar OK17:03+0:425:36
5Marta UlvensøenNTNUI17:04+0:435:36
6Ingrid StengårdFältjägarnas IF17:08+0:475:38
7Doris KudreVärska OK Peko18:03+1:425:56
8Tilla Farnes HennumLierbygda OL19:45+3:246:29
9Gabriella GustafssonIK-Vista20:36+4:156:46
10Margrethe WisløffNTNUI21:24+5:037:02
11Åsne Skram TrømborgNTNUI21:42+5:217:08
12Emilie Westli AndersenLøten o-lag21:50+5:297:10
13Valborg MadslienLillehammer OK22:21+6:007:21
14Anne Willkommen EikenNTNUI23:31+7:107:44
15Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL23:44+7:237:48
16Hedvig ÅstebølNTNUI23:52+7:317:51
17Ingvild BrekkeNTNUI24:13+7:527:57
18Fanni Jauhojärvi MarkussenNTNUI24:22+8:018:00
19Ingvild WangNTNUI24:31+8:108:03
20Solveig BlindheimNTNUI25:25+9:048:21
21Tonje VassendNTNUI25:35+9:148:24
22Idunn HaavengenNTNUI26:29+10:088:42
23Maiken Økern HågårdKonnerud IL26:40+10:198:46
Anna UlvensøenNTNUIikke startet
Marit Melby JacobsenLardal OLikke startet
Evine Westli AndersenLøten o-lagikke startet

H 17-20

3 440 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve MyhrAsker Skiklubb16:314:48
2Isak JonssonNydalens SK17:48+1:175:10
3Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18:42+2:115:26
4Aslak HeimdalKonnerud IL18:59+2:285:31
5Njaal Ellegaard MelbyVang OL19:04+2:335:32
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb19:17+2:465:36
7Jens Johan BrekkeLillomarka OL19:22+2:515:37
8Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering19:50+3:195:45
9Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK19:55+3:245:47
10Eskil FrøislandVang OL20:50+4:196:03
11Jostein Svaland DaleVang OL21:18+4:476:11
11Kristian ØstermannHeming Orientering21:18+4:476:11
13Felix FinsrudAsker Skiklubb21:24+4:536:13
14Eirik Høst FossgardLillomarka OL22:27+5:566:31
15Per Clemet WisløffAsker Skiklubb24:43+8:127:11
16Simen BallangrudOL Toten-Troll25:01+8:307:16
17Lavran ThorstensenNTNUI25:54+9:237:31
18Fridtjof ReuschHeming Orientering26:15+9:447:37
19Gaute BerganNydalens SK26:28+9:577:41
20Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK27:10+10:397:53
21Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn27:34+11:038:00
22Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn27:43+11:128:03
23Mathias Pedersen VoldLillomarka OL28:37+12:068:19
24Sigurd KvammeOL Toten-Troll29:06+12:358:27
25Erlend AuneByåsen IL29:10+12:398:28
Benjamin GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Hallvard TjentlandLardal OLdiskvalifisert
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLikke startet

H 21-

3 440 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK15:474:35
2Håvard HagaNydalens SK16:12+0:254:42
3Petr HorvátSK Severka Sumperk16:19+0:324:44
4Jørgen BaklidKonnerud IL16:42+0:554:51
5Mattis JaamaVärska OK Peko16:51+1:044:53
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering17:01+1:144:56
7Øystein Kvaal ØsterbøWing OK17:26+1:395:04
8Filip GrahnHestra IF17:38+1:515:07
9Håvard Mo VaadalNTNUI17:41+1:545:08
10Bojan BlumensteinNydalens SK17:44+1:575:09
11Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb17:59+2:125:13
12Gjermund HaldenNydalens SK18:16+2:295:18
13Øyvind WiggenByåsen IL18:25+2:385:21
14Bjørnar KvåleHadeland OL18:42+2:555:26
15Jørgen MadslienNTNUI19:03+3:165:32
16Rasmus Rørholt TheisenNTNUI19:09+3:225:34
17Martin Borge HeirFossum IF19:21+3:345:37
18Klaus CsucsIFK Mora OK19:49+4:025:45
19Tarjei HoloNTNUI19:55+4:085:47
20Sander H. RogndokkenNydalens SK20:17+4:305:53
21Mathias BenjaminsenLillomarka OL21:39+5:526:17
22Kevin HallopVärska OK Peko22:07+6:206:25
23Markus GladEmblem IL23:16+7:296:45
24Sondre LorentsenOK Silsand23:55+8:086:57
25Jurg NiggliO'Jura24:43+8:567:11
26Torgeir AuneByåsen IL25:24+9:377:23
27Knut Ivar JohansenSandefjord OK26:45+10:587:46
28Trond GjelstadSandefjord OK26:48+11:017:47
29Geir Holm GundersenSturla, IF32:03+16:169:19
30Øystein WiggenByåsen IL36:46+20:5910:41
Odd-Ivan LorentsenOK Silsandikke startet
Olai Stensland LillevoldNTNUIikke startet
Romualdas KazimieraitisLillomarka OLikke startet
Aksel MadslienNTNUIikke startet
Tommy OlsenHamar OKikke startet
Audun HeimdalKonnerud ILikke startet

1 km

2 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11:445:52
2Helene ScheeleNydalens SK12:08+0:246:04
3Boye WangensteenLillomarka OL12:34+0:506:17
4Eirik Olsen KirkevikHamar OK12:59+1:156:29
5Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn13:44+2:006:52
6Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK13:47+2:036:53
7Lauritz BrunborgNittedal OL13:54+2:106:57
8Daria NiggliO'Jura14:33+2:497:16
9Amund FlaskerudOL Toten-Troll14:48+3:047:24
10Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange14:56+3:127:28
11Martha WisløffAsker Skiklubb15:04+3:207:32
12Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll18:11+6:279:05
13Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL23:26+11:4211:43
14Alfred Holtan SanderudLillomarka OL26:22+14:3813:11
Melker SundströmHestra IFdiskvalifisert
Synne KjernsmoAsker Skiklubbikke startet
Silas Mestad HansenLillomarka OLikke startet

2 km

2 350 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL16:327:02
2Marie ScheeleNydalens SK17:44+1:127:32
3Ingrid KvistadKongsberg OL18:09+1:377:43
4Stein Arne NegårdVang OL18:26+1:547:50
5Jarand GustafssonKongsberg OL18:43+2:117:57
6Isa HeggedalKonnerud IL19:28+2:568:17
7Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering19:36+3:048:20
8Albin SundströmHestra IF19:49+3:178:25
9Jonathan WoodhouseLillomarka OL20:12+3:408:35
10Astrid YtterbøAsker Skiklubb20:32+4:008:44
11Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF20:37+4:058:46
12Eskil BrændenLillomarka OL20:39+4:078:47
13Ragnhild Blom-HagenFossum IF20:44+4:128:49
14Netta Bar-NathanLillomarka OL20:48+4:168:51
15Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL20:52+4:208:52
16Anne ØstvoldHeming Orientering22:07+5:359:24
17Nov Bar-NathanLillomarka OL22:41+6:099:39
18Signe HoloFossum IF22:49+6:179:42
19Elias StubberudNydalens SK23:00+6:289:47
20Tove HeimdalKonnerud IL23:45+7:1310:06
21Kathinka Zahl HagenFossum IF24:01+7:2910:13
22Mikkel RastadAsker Skiklubb24:14+7:4210:18
23Even LienGjø-Vard OL24:39+8:0710:29
24Ingunn Høst FossgardLillomarka OL24:50+8:1810:34
25Hanna SpangbergKonnerud IL25:57+9:2511:02
25Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL25:57+9:2511:02
27Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL26:47+10:1511:23
28Erik HaugenRingsaker OK26:52+10:2011:25
29Torbjørn LundebyLillomarka OL27:52+11:2011:51
30Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn28:38+12:0612:11
31Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL28:51+12:1912:16
32Johanne StorhaugKonnerud IL28:53+12:2112:17
33Line Bar-NathanLillomarka OL29:22+12:5012:29
34Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL30:18+13:4612:53
35Assaf Bar-NathanLillomarka OL31:41+15:0913:28
36Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL33:43+17:1114:20
37Lars Audun VoldLillomarka OL33:48+17:1614:22
38Jo Randar HolmøyHadeland OL34:09+17:3714:31
39Hege HeibergHadeland OL34:34+18:0214:42
40Gaute LindaasElverum OK34:50+18:1814:49
41Emilie Pedersen VoldLillomarka OL38:08+21:3616:13
42Jan Olav BerganKongsberg OL40:02+23:3017:02
43Aase MestadLillomarka OL41:38+25:0617:42
44Selma Mestad HansenLillomarka OL54:49+38:1723:19
45Ingrid LestebergKongsberg OL1:08:11+51:3929:00
46Astrid BrevikStokke IL1:35:54+1:19:2240:48
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Josef ÖhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Eldri HoloFossum IFikke startet
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Kjersti SmåstuenOL Toten-Trollikke startet

3 km

2 870 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL17:105:58
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK17:12+0:025:59
3Torbjørn Blom-hagenFossum IF18:40+1:306:30
4Kasper Bakken UlsethNydalens SK19:06+1:566:39
5Axel AaldeNydalens SK19:38+2:286:50
6Knut Jostein SætnanFossum IF20:32+3:227:09
7Øyvind LienGjø-Vard OL20:57+3:477:17
8Tobias MathisenPorsgrunn OL21:14+4:047:23
9Lasse ArnesenHeming Orientering21:20+4:107:25
10Martin ØhmanGjø-Vard OL21:43+4:337:34
11Øystein HoloFossum IF21:45+4:357:34
12Kim Farnes HansenLierbygda OL21:57+4:477:38
13Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL22:02+4:527:40
14Birk Felland SætnanFossum IF22:03+4:537:40
15Mats LindaasElverum OK22:09+4:597:43
16Jon Iver BakkenNydalens SK22:15+5:057:45
17Atle Nikolai WølloKongsberg OL22:18+5:087:46
18Ole Petter HaugenNydalens SK22:40+5:307:53
19Sören JonssonNydalens SK22:43+5:337:54
20Anders Håvard LarsenNydalens SK22:47+5:377:56
21Terje BlindheimLillomarka OL22:57+5:477:59
22Knut AaldeNydalens SK23:34+6:248:12
23Knut LandstadNydalens SK23:57+6:478:20
24Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL24:00+6:508:21
25Steinar EastwoodLillomarka OL24:10+7:008:25
26Eira Skaarer WiklundNydalens SK24:13+7:038:26
27Kari MadslienNydalens SK24:30+7:208:32
28Halvor LøkenKongsberg OL24:40+7:308:35
29Inga Skaarer WiklundNydalens SK25:02+7:528:43
30Rune EngehultNotodden OL25:57+8:479:02
31Harald Eide-FredriksenHeming Orientering26:42+9:329:18
32Synne SandvenNotodden OL26:48+9:389:20
33Gustav Andresen SkotteFossum IF27:01+9:519:24
34Emma EngehultNotodden OL27:12+10:029:28
35Even ErlienGjø-Vard OL27:13+10:039:28
36Johan EgerKongsberg OL27:46+10:369:40
37Arthur BrunborgNittedal OL27:53+10:439:42
38Maria JonssonNydalens SK28:06+10:569:47
39Gunhild HennumLierbygda OL28:17+11:079:51
40Une HoltermannPorsgrunn OL28:20+11:109:52
41Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb28:21+11:119:52
42Hege SolerødGjø-Vard OL28:37+11:279:58
43Mari AarsethNydalens SK28:57+11:4710:05
44Maiken Skirstad MoNydalens SK28:59+11:4910:05
45Jonas AarsethNydalens SK30:27+13:1710:36
46Kjetil EspedalNydalens SK30:38+13:2810:40
47Ola LestebergKongsberg OL30:53+13:4310:45
48Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK31:10+14:0010:51
49Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb32:06+14:5611:11
50Vilmer NybergAsker Skiklubb32:15+15:0511:14
51Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL32:25+15:1511:17
52Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL33:29+16:1911:40
53Ketil ÅstebølOppsal Orientering34:23+17:1311:58
54Gabriel GjoneSandefjord OK35:02+17:5212:12
55Per Anders YtterbøAsker Skiklubb35:28+18:1812:21
56Tone StoklandSandefjord OK35:48+18:3812:28
57Sara MartiniAsker Skiklubb36:34+19:2412:44
58Julie EikelandOL Tønsberg og omegn36:54+19:4412:51
59Mathias NyhaugAsker Skiklubb37:28+20:1813:03
60Ingvild GustafssonKongsberg OL37:30+20:2013:03
61Anne MadslienNydalens SK38:43+21:3313:29
62Hallgeir BrevikStokke IL38:59+21:4913:34
63Sissel LundebyLillomarka OL39:47+22:3713:51
64Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL40:12+23:0214:00
65Emilie JohansenSandefjord OK40:14+23:0414:01
66Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn45:48+28:3815:57
67Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn45:49+28:3915:57
68Knut GjoneSandefjord OK50:57+33:4717:45
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Maria GrovanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ingrid BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Arne BerganKongsberg OLdiskvalifisert
Henrik Kaupang LyeLarvik OKdiskvalifisert
Jakob RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kristin SandvenNotodden OLikke startet
Syver LøkenKongsberg OLikke startet
Per GustafssonKongsberg OLikke startet
Erlend SlokvikOL Toten-Trollikke startet
Zsuzsa FeyIL Tyrvingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor