Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 5 januar 2019

Lillomarka OL

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathias BenjaminsenH 17- Kort (13)31:446:40
2Karoline SønsterudbråtenD 17- Kort (14)29:04+0:078:19
5Guro BrændenD 11-12 (5)24:56+10:0711:23
5Netta Bar-NathanD 15-16 (31)26:01+3:527:27
6Jonathan WoodhouseH 13-14 (18)36:59+10:2211:00
7Boye WangensteenH 11-12 (17)15:36+3:097:07
8Eskil BrændenH 13-14 (18)37:37+11:0011:11
8Line SletnerD 40- (9)1:07:07+31:2910:58
9Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (18)38:16+11:3911:23
9Line Bar-NathanD 17- Kort (14)40:47+11:5011:41
10Assaf Bar-NathanH 17- Kort (13)1:02:51+31:0713:12
10Romualdas KazimieraitisH 50- (31)46:05+9:037:31
10Steinar EastwoodH 40- (17)52:43+9:017:47
11Terje BlindheimH 50- (31)47:36+10:347:46
11Jens Johan BrekkeH 17-20 (26)38:57+4:215:45
12Bjørn WangensteenH 40- (17)53:39+9:577:55
12Nov Bar-NathanH 13-14 (18)39:27+12:5011:44
12Lene ColquhounD 17- Kort (14)47:09+18:1213:30
13Rasmus D. EastwoodH 13-14 (18)41:08+14:3112:14
13Ingrid BlindheimD 17-20 (24)48:50+11:437:58
14Ingunn Høst FossgardD 15-16 (31)36:11+14:0210:22
14Aase MestadD 17- Kort (14)1:08:43+39:4619:41
15Alfred Holtan SanderudH 11-12 (17)35:47+23:2016:20
16Merete RørvikD 50- (23)1:00:41+25:4512:44
16Silas Mestad HansenH 11-12 (17)54:39+42:1224:57
16Ståle SønsterudbråtenH 50- (31)54:05+17:038:50
17Torbjørn LundebyH 13-14 (18)1:00:21+33:4417:57
18Elin BrekkeD 50- (23)1:04:19+29:2313:30
18Eirik Høst FossgardH 17-20 (26)49:04+14:287:14
19Elias Skjolden SørensenH 17-20 (26)52:15+17:397:43
21Jorunn BlindheimD 50- (23)1:19:32+44:3616:42
21Maria Rørvik HaverD 17-20 (24)1:04:37+27:3010:33
22Vibeke HøstD 50- (23)1:20:22+45:2616:53
22Lars Audun VoldH 50- (31)1:07:35+30:3311:02
23Emilie Pedersen VoldD 15-16 (31)50:03+27:5414:20
24Mathias Pedersen VoldH 17-20 (26)1:02:22+27:469:12
28Selma Mestad HansenD 15-16 (31)1:13:38+51:2921:05
Magne BrændenH 50- (31)diskvalifisert
Oda Marie ColquhounD 17-20 (24)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor