Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Urban

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Urban
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: søndag 28 oktober 2018

D 13-14

6 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Aurora NolteFreidig55:428:26

D 15-16

8 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine AuneNidarøst OK1:11:378:02

D 17-20

10 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:14:317:27

D 21-

10 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Triin JäädmaaNTNUI54:265:26
2Oda WennemoByåsen IL55:00+0:345:30
3Anu TuomistoNTNUI55:24+0:585:32
4Hanne VefsnmoByåsen IL1:06:32+12:066:39
5Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1:10:50+16:247:05
Kristin JægerWing OKikke startet
Eva TesarovaWing OKikke startet

D 40-

10 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette Resell NolteFreidig1:03:596:23
2Margot Bolstad LynumFreidig1:09:54+5:556:59
3Eirin LodgaardByåsen IL1:11:21+7:227:08
4Hilde ForbordMalvik IL1:21:48+17:498:10

H-12

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18:345:48
2Mathias LeroyerFreidig18:44+0:105:51
3Alf Petter LynumFreidig20:38+2:046:26
4Finn Einar BrandsenMalvik IL37:08+18:3411:36
5Jens Anton AndresenMalvik IL37:14+18:4011:38

H 13-14

6 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig35:405:24
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig42:24+6:446:25
3Kristoffer LerliMelhus IL45:25+9:456:52
4 Vegard StorliFreidig50:18+14:387:37

H 15-16

8 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Andreas LonaWing OK56:406:22
2Peter Prytz JensenMelhus IL1:04:04+7:247:11
3Ørjan SæterMelhus IL1:13:15+16:358:13
4Erik Tofte jrMelhus IL1:26:27+29:479:42
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILikke startet

H 17-20

10 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugskottOL Trollelg47:354:45
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL51:04+3:295:06
3Vegard KittilsenFreidig51:57+4:225:11
Ådne Skjæveland JøssingWing OKikke startet
Jonas VindalWing OKikke startet

H 21-

10 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar AndrénIL Leik43:444:22
2Øystein GrandeFreidig48:41+4:574:52
3Ola KeiseråsIL Leik50:18+6:345:01
4Andreas HaalandWing OK51:31+7:475:09
5Jérôme SoulardByåsen IL56:18+12:345:37
6Asbjørn Magnus MidtbøWing OK58:29+14:455:50
7Jørgen Berg LauvsnesNOTEAM1:00:09+16:256:00
8Timothé BernardNOTEAM1:01:11+17:276:07
9Johannes Karstein MidtbøWing OK1:04:09+20:256:24
10Sebastian BlasinsNOTEAM1:14:07+30:237:24

H 40-

10 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Andreas BerghMalvik IL49:504:59
2Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL59:23+9:335:56
3Eivind LonaWing OK59:51+10:015:59
4Morten KorsvoldWing OK1:00:48+10:586:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Knut HagenByåsen IL1:01:40+11:506:10
6Øyvind SchjelderupWing OK1:01:51+12:016:11
7Stein Ivar FossMelhus IL1:02:51+13:016:17
8Christian Andre AndresenMalvik IL1:07:17+17:276:43 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Jon VindalWing OK1:11:33+21:437:09
10Trond TaraldsenMalvik IL1:22:25+32:358:14
Geir Arne LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Jørgen LongvaByåsen ILdiskvalifisert
Olle MalmringFreidigikke startet

H 55-

8 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John LerliMelhus IL1:11:238:01
2Jan Erik KofoedNidarøst OK1:14:18+2:558:20
Terje MidtbøWing OKdiskvalifisert
Haakon ArnesenByåsen ILikke startet
Bjarne LienByåsen ILikke startet

H 65-

6 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL53:238:05
1Tor GjermstadWing OK53:238:05
3Leif EngenNidarøst OK55:57+2:348:28
4Anders WaageFreidig1:00:47+7:249:12
5Robert StrømWing OK1:14:43+21:2011:19
Kristian MidthjellVerdal OKdiskvalifisert
Rune M HoltFreidigikke startet

Åpen Kort

6 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone AlmåsIL Leik48:237:19
2Are RogstadNidarøst OK48:34+0:117:21
3Kristin Åstebøl-StoraasWing OK50:06+1:437:35
4Arild HeggesetFreidig52:05+3:427:53
5Åse-Mari WikstrømNOTEAM56:22+7:598:32
6Mai Iren AlmåsIL Leik58:20+9:578:50
7Hanne Helmine RogstadNidarøst OK59:07+10:448:57
8Marte P. H AndresenMalvik IL1:04:32+16:099:46
9Kristin SølbergIL Leik1:04:50+16:279:49
Vegard HansenByåsen ILikke startet

Åpen Mellom

8 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi Marie MohusWing OK1:07:547:37
2Ella KongsvikWing OK1:10:05+2:117:52
3Hanne KongsvikWing OK1:51:48+43:5412:33

Halvmaraton H

20 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas RisethNTNUI1:58:165:39
2Edvard VasdalNOTEAM1:58:18+0:025:39
3Bernt BrynhildsenWing OK2:11:07+12:516:16
4Roy SelandNidarøst OK2:18:40+20:246:38
5Jan KondulaNTNUI2:36:12+37:567:28
Øystein WiggenByåsen ILikke startet

Halvmaraton D

20 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Susanna BrynhildsenWing OK3:38:0810:26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor