Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 7
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 12 september 2018

N

1 540 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL44:4029:00
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL43:2028:08
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll32:1720:57
0Nuria MinguezGjø-Vard OL20:5313:33
0Seren Norman-HaaviGjø-Vard OL38:0824:45
0Andreas SkistadGjø-Vard OL36:2323:37
0Daniel SkistadGjø-Vard OL36:5924:00
0Tobias SkoglundGjø-Vard OL38:1524:50
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL54:4535:33
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL32:3721:10

C

2 340 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll27:4811:52
2Håvard HøieGjø-Vard OL29:21+1:3312:32
3Johannes HøieGjø-Vard OL35:39+7:5115:14
4Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL36:25+8:3715:33
5Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll39:11+11:2316:44
6Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll40:06+12:1817:08
7Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL44:25+16:3718:58
8Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL50:09+22:2121:25
9Lars FlaskerudOL Toten-Troll50:48+23:0021:42
10May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1:17:02+49:1432:55
11Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL1:17:10+49:2232:58

B

3 460 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL39:2211:22
2Marie KravdalGjø-Vard OL41:08+1:4611:53
3Eirin LodgaardByåsen IL41:09+1:4711:53
4Margrete JørandliGjø-Vard OL46:04+6:4213:18
5Vanja StaffOL Toten-Troll46:08+6:4613:20
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering47:57+8:3513:51
7Jon TyldumRudsbygd IL52:13+12:5115:05
8Hildegunn LindstadOL Toten-Troll52:21+12:5915:07
9Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering52:52+13:3015:16
10Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll54:17+14:5515:41
11Per AasRaumar Orientering55:09+15:4715:56
12Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering56:15+16:5316:15
13Marit TyldumRudsbygd IL59:19+19:5717:08
14Amund FlaskerudOL Toten-Troll1:18:26+39:0422:40
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Roar SkoglundGjø-Vard OLbrutt

A

4 480 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL39:518:53
2Anders SollienOL Toten-Troll40:07+0:168:57
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll45:51+6:0010:14
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll48:36+8:4510:50
5Stein Arne NegårdVang OL51:24+11:3311:28
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering55:16+15:2512:20
7Hege SolerødGjø-Vard OL55:54+16:0312:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Sigurd KvammeOL Toten-Troll56:27+16:3612:36
9Håvard KvammeOL Toten-Troll58:15+18:2413:00
10Even ErlienGjø-Vard OL58:22+18:3113:01
11John HofossHadeland OL1:09:29+29:3815:30
12Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1:12:17+32:2616:08
Kristine KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert
Torbjørn KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert
Jakob MoOL Toten-Trolldiskvalifisert
Øyvind LienGjø-Vard OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor