Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Grenlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Hauken
Dato: torsdag 16 august 2018

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1:22:48

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna MeenPorsgrunn OL56:31

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin JohanssonHedrum OL1:03:00
1Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1:03:00

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde VassendPorsgrunn OL1:05:11
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1:13:36+8:25
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL1:13:54+8:43

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne HerumOK Skeidi1:02:34

H -12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ole Magnus StoremyrIL Haukendiskvalifisert

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus BrodinPorsgrunn OL49:57
2Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1:02:32+12:35
3Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1:04:46+14:49

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL45:47

H 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen FrøydLarvik OK42:29
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL53:05+10:36
3Erling GrammeltvedtOK Skeidi56:26+13:57
4Børge NordliPorsgrunn OL1:16:13+33:44
Ole FlaattenOK Skeididiskvalifisert

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn SundbyLarvik OK44:34
2Dag AusenPorsgrunn OL46:10+1:36
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1:04:10+19:36
4Lars Rune LieOK Skeidi1:07:00+22:26
5Thomas BrodinPorsgrunn OL1:15:16+30:42
Hans Christian MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan GatevoldPorsgrunn OL59:26
2Morten HamreIL Hauken1:00:35+1:09
3Øyvind FlaattenOK Skeidi1:03:18+3:52
4Jan Ivar GundersenHedrum OL1:12:29+13:03
Kjell HeideIL Haukendiskvalifisert
Harald OmlandSkien OKbrutt

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole JohanssonPorsgrunn OL53:55
2Atle RemmePorsgrunn OL57:34+3:39

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1:07:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor