Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 6, mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 6, mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 9 august 2018

Lang

5 110 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LandeEidskog OL40:507:59
2Jon Ivar BergersenEidskog OL49:01+8:119:35
3Jonas BecklundOK Jösse50:38+9:489:54
4Rolf AnderssonÅrjängs OK52:47+11:5710:19
5Stefan VårliOK Hierne54:53+14:0310:44
6Thomas GabrielssonOK Mangen55:48+14:5810:55
7Fredrik KarlssonOK Jösse58:04+17:1411:21
8Jan Ove BråtenOK Øst59:05+18:1511:33
9Philip FøyenEidskog OL1:03:42+22:5212:27
10Bengt NilssonOK Mangen1:04:13+23:2312:34

Mellom

3 560 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HalvorsrudEidskog OL28:588:08
2Tor SolbergseterAustmarka IL35:47+6:4910:03
3Glenn R BergersenEidskog OL36:48+7:5010:20
4Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering38:10+9:1210:43
5Kristian VårliOK Hierne39:01+10:0310:57
6Thomas ÖstlundOK Jösse41:10+12:1211:33
7Tord JanssonOK Jösse43:11+14:1312:07
8Jenny Gullquist,Åmotsfors OK43:49+14:5112:18
9John TangenEidskog OL43:50+14:5212:18
10Arne SørliEidskog OL44:40+15:4212:32
11Hanne NarvestadOK Moss44:59+16:0112:38
12Christina GabrielssonOK Mangen48:46+19:4813:41
13Dick SundbäckÅmotsfors OK48:47+19:4913:42
13Maria DåverhögOK Jösse48:47+19:4913:42
15Jan NilssonOK Hierne50:14+21:1614:06
16Örjan EkenbeckOK Mangen50:49+21:5114:16
17Jens-Henrik SimonsenOK Øst52:01+23:0314:36
18Klaus EngenEidskog OL52:39+23:4114:47
19Jan SveenRaumar Orientering56:09+27:1115:46
20Tony GullquistÅmotfors if59:29+30:3116:42
21Mette SolbergseterAustmarka IL1:05:27+36:2918:23
22Christofffer JacobsonOK Jösse1:31:29+1:02:3125:41
Leif BillingsøEidskog OLfullført
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringbrutt

Kort

2 360 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GravingenOK Hierne26:0311:02
2Jonny HalvorsrudEidskog OL27:50+1:4711:47
3Christer HoltOK Hierne28:12+2:0911:56
4Solveig BillingsøEidskog OL28:47+2:4412:11
5Lina EkenbeckOK Mangen32:38+6:3513:49
6Maria SundbäckÅmotsfors OK36:14+10:1115:21
7Halvard NarvestadEidskog OL38:49+12:4616:26
8John LarssonKlubbløs46:15+20:1219:35
9Marainne GerbornÅrjängs OK46:19+20:1619:37
10Tor SimonsenOK Øst1:10:08+44:0529:43

Lett

1 170 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn LandeEidskog OL8:106:58
2Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL8:56+0:467:38
3Synne SørliEidskog OL10:57+2:479:21
4Noah HalvorsrudEidskog OL11:11+3:019:33
5Niklas StolpeEidskog OL12:43+4:3310:52
6Håkon StolpeEidskog OL12:55+4:4511:02
7Rune OlssonÅmotsfors OK13:33+5:2311:34
8Joel DåverhögOK Jösse14:06+5:5612:03
9Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst14:16+6:0612:11
10Oskar DåverhögOK Jösse14:30+6:2012:23
11Liv SimonsenOK Øst14:38+6:2812:30
12Bjørn BergersenEidskog OL17:23+9:1314:51
13Mille Marie LundgrenEidskog OL17:31+9:2114:58
14Leonie BergersenEidskog OL18:37+10:2715:54
15Noah BergersenEidskog OL18:41+10:3115:58
16Dan NordstrandEidskog OL19:48+11:3816:55
17Daniel NordstrandEidskog OL19:51+11:4116:57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor