Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Byrkjeflot

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Byrkjeflot
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 5 september 2018

A-lang menn

5 760 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsFørde IL1:01:0610:36
2Marius DalinFørde IL1:03:43+2:3711:03
3Asgeir ÅrdalFørde IL1:03:50+2:4411:04
4Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1:09:05+7:5911:59
5Trygve Nummedal OsFørde IL1:10:22+9:1612:12
6Peter GogstadNOTEAM1:11:33+10:2712:25
7Anders Fagerstrøm SlåttenSunnfjordfjell1:13:47+12:4112:48
8Jostein FredlyNOTEAM1:18:10+17:0413:34
9Daniel Høyer IversenFørde IL1:18:39+17:3313:39
10Yngve ÅrdalFørde IL1:19:45+18:3913:50
11Ola HegrenesFørde IL1:25:37+24:3114:51
12Johan MagerøyFørde IL1:41:17+40:1117:35
13Torodd OsFørde IL1:46:13+45:0718:26
Vegar HegrenesFørde ILdiskvalifisert
Sindre HoffFørde ILdiskvalifisert

A-lang kvinner

5 760 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tine Hjelseth LarsenFørde IL1:22:1814:17
2Ida Johanne AadlandSamnanger IL1:33:29+11:1116:13

A-kort menn

3 620 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt GrønliFørde IL49:0013:32
2Harald HjellbrekkeFørde IL55:09+6:0915:14
3Egil NestandeFørde IL1:00:21+11:2116:40
4Knut Even HoleFørde IL1:02:19+13:1917:12
5Håkon GrønliFørde IL1:42:09+53:0928:13
Sveinung FristadKemiön Kiilatdiskvalifisert
Kenneth Husevåg-LobbenFørde ILdiskvalifisert
Øyvind KorsøenFørde ILdiskvalifisert

A-kort kvinner

3 620 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL41:2211:25
2Julie DalingNOTEAM1:09:28+28:0619:11
Anita E. HoleFørde ILdiskvalifisert

C-løype menn

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leifolav HagenFørde IL25:1113:59
2Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL26:04+0:5314:28
3Anders Mallasvik OsIL Tambarskjelvar33:34+8:2318:38
4Alfred Daling KosøenFørde IL36:28+11:1720:15
5Isak Lunde BrattebøFørde IL47:16+22:0526:15
6Johan Husevåg-LobbenFørde IL47:38+22:2726:27
7Aron Halbrend RyggNOTEAM47:43+22:3226:30

C-løype kvinner

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brita Eilertsen GrønliFørde IL1:04:4235:56

N-løype menn

1 360 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Morris S AsheimNOTEAMfullført
Erlend Husevåg-LobbenFørde ILfullført
Odin KnapstadNOTEAMfullført
Styrk KnapstadNOTEAMfullført
Jørgen  KorsøenNOTEAMfullført
Kornelius Bydal StrandenesNOTEAMfullført
Nikolai Haugen ØenNOTEAMfullført

N-løype kvinner

1 360 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sanna S AsheimNOTEAMfullført
Emili Williams HerstadNOTEAMfullført
Lydia Williams HerstadNOTEAMfullført
Oline Åsnes LangedalNOTEAMfullført
Mathilde  SundeNOTEAMfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor