Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tvers

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 12 - Maridalsalpene på tvers
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 22 august 2018

Lang

6 800 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Turter SandvoldNydalen SK1:12:1810:37
2Vetle ChristiansenBækkelagets SK1:25:16+12:5812:32
3Tor Andreas AndersenOppsal Orientering1:26:11+13:5312:40
4Christian Fredrik BorgIL Koll1:28:23+16:0512:59
5Georg BuggeAas Jakobsen1:28:45+16:2713:03
6Niklas NormanIL GeoForm1:29:20+17:0213:08
7Morten HeirFossum IF1:30:42+18:2413:20
8Holger SchlaupitzIL GeoForm1:32:34+20:1613:36
9Nils  HæstadFossum IF1:36:12+23:5414:08
10Christian GrotnesIL Tyrving1:36:43+24:2514:13
11Bjørn  GrindeOslostudentenes IK1:37:22+25:0414:19
12Einar LofthusNydalen SK1:38:24+26:0614:28
13Knut BårtveitBø OL1:40:05+27:4714:43
14Svein NygårdNorges Bank BIL1:40:16+27:5814:44
15Harald Østgaard LundIL GeoForm1:41:20+29:0214:54
16William OnstadOslostudentenes IK1:45:11+32:5315:28
17Harald IweIL GeoForm1:49:53+37:3516:09
18Tor RingstadHedrum OL1:53:40+41:2216:42
19Eskil ÅsmulOL Trollelg1:54:02+41:4416:46
20Gard  JørgensenGneist1:55:45+43:2717:01
21Audrun UtskarpenOslostudentenes IK2:01:45+49:2717:54
22Runa SkyttersæterHeming Orientering2:08:34+56:1618:54
23Egil IversenHeming Orientering2:08:40+56:2218:55
23Brita SauarIL Koll2:08:40+56:2218:55
25Tor Kristian TallaksenPrivat2:09:14+56:5619:00
26Øivind Due TrierOslostudentenes IK2:11:10+58:5219:17
27Bjørne SyverstenPrivat2:20:08+1:07:5020:36
28Håkon BuggePrivat2:47:20+1:35:0224:36
29Bjørn BakkevigHeming Orienteringikke godkjent
30Per OsenStatoil Oslo BILikke godkjent
32Christian VogelsangNydalens SKikke godkjent
33Rolv Anders SystadLyn Skiikke godkjent
Paul TorvundOslostudentenes IKikke godkjent

Mellom

4 900 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind HoffIL Tyrving1:10:2314:21
2Tord HaflanNTNUI1:11:20+0:5714:33
3Jon KaarbyNydalens SK1:12:38+2:1514:49
4Einar JensenNydalens SK1:15:15+4:5215:21
5Jan Fredrik HelgakerVBIL1:16:03+5:4015:31
6Kjell MarksetIL Koll1:16:51+6:2815:41
7Eivind RuthVBIL1:17:53+7:3015:53
8Paul SolheimWhylot IL1:19:18+8:5516:11
9Stig HeirAsker Skiklubb1:19:26+9:0316:12
10Marianne NjåsteinIL Tyrving1:22:40+12:1716:52
11Lars BenestadGrane IL1:23:42+13:1917:04
12Hege FeiringIL Tyrving1:23:50+13:2717:06
13Bjørn SolhjemHegland og Svanberg1:24:15+13:5217:11
14Britta FismenFossum IF1:24:44+14:2117:17
15Eirik TandrevoldFossum IF1:25:17+14:5417:24
16Fredrik LarsenIndre Østfold OK1:26:22+15:5917:37
17Steinar BrodinSørbråten IL1:27:22+16:5917:49
18Kjetil EspedalNydalen SK1:27:44+17:2117:54
19Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1:28:19+17:5618:01
20Steinar  LågVBIL1:28:33+18:1018:04
21Fridthof JebsenFossum IF1:28:43+18:2018:06
22Julie Hylland AndersenHalden SK1:30:30+20:0718:28
23Skage GrønnebergHeming Orientering1:31:13+20:5018:36
24Pål TherkelsenPrivat1:32:58+22:3518:58
25Lasse ArnesenHeming Orientering1:33:29+23:0619:04
26Arne TorgersenBækkelaget1:33:57+23:3419:10
27Robert OtterleiByåsen IL1:34:22+23:5919:15
28Ove MartinsenHauketo IF1:34:33+24:1019:17
29Dag WangLillomarka OL1:34:45+24:2219:20
30Anne DanielsenNydalens SK1:41:07+30:4420:38
31Marlene JebsenHeming Orientering1:41:54+31:3120:47
32Dagrun MelkildHeming Orientering1:41:56+31:3320:48
33Kristian NessNydalen SK1:42:28+32:0520:54
34Truls AngelLillomarka OL1:42:43+32:2020:57
35Petri AaltonenFinland1:43:02+32:3921:01
36Lars  BorgenGassecure1:43:40+33:1721:09
37Marit EgnerAsker Skiklubb1:43:52+33:2921:11
37Henrik Smith-MeyerVBIL1:43:52+33:2921:11
39Kjersti HovFossum IF1:45:19+34:5621:29
40Bente LandmarkFossum IF1:45:21+34:5821:30
41Pål W. HanssenBDO BIL1:45:36+35:1321:33
42Tormod BøeVBIL1:48:57+38:3422:14
43Mariken HomleidIL GeoForm1:50:16+39:5322:30
44Ketil BergeVestre Akers SK1:53:00+42:3723:03
45Harald RikheimRådtassene1:53:06+42:4323:04
46Timothy RichardsonPrivat1:53:40+43:1723:11
47Petter  NæssOppsal Orientering1:53:41+43:1823:12
48Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1:54:54+44:3123:26
49Ståle HeitmannFossum IF1:55:39+45:1623:36
50Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1:56:13+45:5023:43
51Geir TrøanKolbotn & Skimt OL2:00:58+50:3524:41
52Zoltan HorvathVeritas2:06:59+56:3625:54
53Trond HegnaAsker Skiklubb2:23:05+1:12:4229:12
54Sigbjørn ModalsliFossum IF2:23:07+1:12:4429:12
56Lars ChristensenVBILikke godkjent
57Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormikke godkjent
58Helge BjaalandHeming Orienteringikke godkjent
59Terje NæssFossum IFikke godkjent
60Hallvard FjærLillomarka OLikke godkjent
61Morten FismenFossum IFikke godkjent
62Hallvard FøllesdalOslostudentenes IKikke godkjent
Toril HallanLillomarka OLikke godkjent

Kort

3 800 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1:06:5817:37
2Bjørn Are CarlssonFossum IF1:07:04+0:0617:38
3Ellen TurterNydalens SK1:09:59+3:0118:25
4Ole VignesIL GeoForm1:11:59+5:0118:56
5Knut Anders  LøkenFossum IF1:13:38+6:4019:22
6Morten KongsbergIL Tyrving1:13:56+6:5819:27
7Astrid RognstadHadeland OL1:15:21+8:2319:49
8Tone Jahren Herud Fossum IF1:15:54+8:5619:58
9Jon FredriksenFOBIL1:16:43+9:4520:11
10Sidsel NørstebøIL Tyrving1:17:29+10:3120:23
11Kjetil JacobsenHamar OK1:18:51+11:5320:45
12Tore MyhrvoldVBIL1:20:48+13:5021:15
13Aleidis LøkenHeming Orientering1:21:37+14:3921:28
14Esben BachOslostudentenes IK1:22:13+15:1521:38
15Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:24:56+17:5822:21
16Roy GjerdingOK Moss1:28:15+21:1723:13
17Tor LeaNydalen SK1:29:59+23:0123:40
18Øyvind GylverAsker Skiklubb1:30:37+23:3923:50
19Ivar SkaugeHeming Orientering1:41:00+34:0226:34
20Elle MelbyeHeming Orientering1:41:10+34:1226:37
21Maria TorgersenBækkelagets SK1:44:53+37:5527:36
22Nora WoodwardOK Moss1:45:03+38:0527:38
23Yngvar ChristiansenBækkelaget1:50:42+43:4429:07
24Karen SkaugeHeming Orientering1:56:42+49:4430:42
25Tom EdvardsenIL Koll2:01:17+54:1931:55
25Marte EdvardsenIL Koll2:01:17+54:1931:55
27Lars  LøkenEsso2:04:40+57:4232:48
28Gisela SandelinPrivat2:10:28+1:03:3034:20
29Ildiko HorvatiIL Tyrving2:13:08+1:06:1035:02
30Finn GangePrivat2:13:10+1:06:1235:02
31György HorvatiIL Tyrving2:13:13+1:06:1535:03
32Merete BuggeStani2:28:31+1:21:3339:05
33Per KaarbyOvertoppen ILikke godkjent
34Andreas FlammigerPrivatikke godkjent
35Maren Vik EdvardsenIL Kollikke godkjent
36Tom RådahlIL Tyrvingikke godkjent
37Kåre SolhjeldNOTEAMikke godkjent
38Eilen Arctander VikIL Kollikke godkjent
39Ingeborg RognstadHadeland OLikke godkjent

Kort B/C

3 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth Mork  FjeldværOslostudentenes IK1:21:5822:46
2Kristoffer SundnesKLP BIL1:25:38+3:4023:47
3Fransica PergerKLP BIL2:01:08+39:1033:38
4Susanne BakkebøKLP BIL2:04:12+42:1434:30
5Kristoffer NymoKLP BIL2:05:10+43:1234:46
6Catherine JørgensenKLP BIL2:13:06+51:0836:58
8Finn AndersenKLP BILikke godkjent
9Jakob RuthPrivatikke godkjent
10Hanne RyenSmevoldikke godkjent
11Kari ConradsenKLP BILikke godkjent
12Lene Anett KillingmoOK Østikke godkjent
13Marianne Wright PedersenKLP BILikke godkjent
14Kristoffer SolemKLP BILikke godkjent
Frøydis LeirdalKLP BILikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor