Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Eiktunet Natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Eiktunet Natt
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: onsdag 26 september 2018

N

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Linda Helen AaslundGjø-Vard OL17:33
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL17:30
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL18:59
Yngve JenackGjø-Vard OL19:00
Elise Hovda KristiansenGjø-Vard OL12:17
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll11:15
Signe NygårdGjø-Vard OL15:05
Isak RimeGjø-Vard OL14:29
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll9:06
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll11:19
Andreas SkistadGjø-Vard OL33:43
Daniel SkistadGjø-Vard OL33:55
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL16:37
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL15:07
Seren Norman-HaaviNOTEAMikke startet
Anders NygårdGjø-Vard OLikke startet
Tobias SkoglundGjø-Vard OLikke startet

C

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL10:26
2Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll11:35+1:09
3Johannes HøieGjø-Vard OL12:38+2:12
4Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL12:49+2:23
5Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL13:30+3:04
6Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll14:08+3:42
7Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL16:03+5:37
8Lars FlaskerudOL Toten-Troll16:34+6:08
9Mats LigaardenGjø-Vard OL16:36+6:10
10Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll17:26+7:00
11Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL17:45+7:19
12Nuria Minguez EsteveGjø-Vard OL19:30+9:04

A/B

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll29:35
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll30:31+0:56
3Anders SollienOL Toten-Troll31:11+1:36
4Simen BallangrudOL Toten-Troll32:00+2:25
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll32:27+2:52
6Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL32:55+3:20
7Even LienGjø-Vard OL36:23+6:48
8Emma Visted-HansenGjø-Vard OL37:50+8:15
9Sigmund HansenGjø-Vard OL38:53+9:18
10Hege SolerødGjø-Vard OL39:26+9:51
11Vanja StaffOL Toten-Troll39:39+10:04
12Arnfinn PedersenGjø-Vard OL43:46+14:11
13Håvard HøieGjø-Vard OL46:13+16:38
14Håvard KvammeOL Toten-Troll48:03+18:28
15Amund FlaskerudOL Toten-Troll49:45+20:10
16Berit BergsetGjø-Vard OL57:03+27:28
17Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1:05:33+35:58
18Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL1:13:33+43:58
19Margrete JørandliGjø-Vard OL1:23:40+54:05
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLbrutt
Kjetil KløvrudGjø-Vard OLbrutt
Lars LienGjø-Vard OLbrutt
Roar SkoglundGjø-Vard OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor