Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 8 - Helsesportsenteret / Fridalen (ny dato)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 8 - Helsesportsenteret / Fridalen (ny dato)
Arrangørorganisasjoner: Bodø og Omegn IF Orientering / Valnesfjord IL
Dato: tirsdag 3 juli 2018

N-løype (1,5 km)

1 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering28:5728:57

C-Løype (2 km)

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Regula HøsliBodø og Omegn IF Orientering45:2222:41

B-løype (3 km)

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ricard KringhaugValnesfjord IL40:5713:39
2Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering42:18+1:2114:06
3Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering48:01+7:0416:00
4Ellen ArntzenBodø og Omegn IF Orientering54:33+13:3618:11
5Anne Lise ØiesvollBodø og Omegn IF Orientering57:37+16:4019:12
6Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering1:02:41+21:4420:53
7Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
8Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
9Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

5 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering56:5010:55
2Anders KureBodø og Omegn IF Orientering1:02:59+6:0912:06
3Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:03:17+6:2712:10
4Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1:04:15+7:2512:21
5Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1:10:46+13:5613:36
6Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:13:55+17:0514:12
7Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:24:51+28:0116:19

A-løype (6 km)

7 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering54:207:26
2Jakob Kalvig SkoganNTNUI57:17+2:577:50
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1:02:54+8:348:36
4Ida LindkvistNTNUI1:04:57+10:378:53
5Adrian OpheimNTNUI1:07:11+12:519:12
6Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1:09:00+14:409:27
7Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:09:22+15:029:30
8Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:26:57+32:3711:54
9Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1:28:05+33:4512:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor