Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 5
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: tirsdag 11 september 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 21 timer! (1 svar)

N-åpen

1 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian HaugbergAndebu IL21:5012:03
2Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn25:51+4:0114:16
3Alexander DybvikStokke IL28:51+7:0115:56
4Halvard Sommerstad-EidAndebu IL30:58+9:0817:06
5Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK31:37+9:4717:28
6Lars Sørsdal IdlandAndebu IL32:25+10:3517:54
7Fredrik BueOL Tønsberg og omegn38:00+16:1020:59
8Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL40:42+18:5222:29
9Elise Nauf BorgersenHedrum OL41:01+19:1122:39
10Andreas KristiansenOL Trollo48:31+26:4126:48
11Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn49:53+28:0327:33
12Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL51:29+29:3928:26
13Johan Sommerstad-EidAndebu IL59:58+38:0833:07
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu ILdiskvalifisert

D11-12

2 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniella GjoneSandefjord OK41:2517:02
2Anna Strøm JuliussenSandefjord OK45:26+4:0118:41
3Anne HaugbergAndebu IL48:12+6:4719:50
4Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn51:33+10:0821:12
5Annika van RaaijHedrum OL53:23+11:5821:58
6Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn1:14:42+33:1730:44

D11-12N

1 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK40:3522:25

D13-14

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1:00:3024:53

D13-16C

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL52:0321:25
2Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL55:49+3:4622:58

D15-16

2 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JohansenSandefjord OK47:5216:07
2Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn49:23+1:3116:37
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK55:17+7:2518:36
4Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1:05:36+17:4422:05
5Emilie JahreAndebu IL1:32:12+44:2031:02

D15B

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D17

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone StoklandSandefjord OK54:1815:30
2Charmaine FungOL Trollo1:00:37+6:1917:19
3Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1:02:15+7:5717:47
4Pernille NaufHedrum OL1:03:58+9:4018:16

D17C

2 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger MørkSandefjord OK51:4021:15
2Lill DürbeckHedrum OL1:06:01+14:2127:10
3Pernille MoltebergHedrum OL1:07:24+15:4427:44
4Hanne Skjelland HansenAndebu IL1:10:57+19:1729:11
5Kari BergLarvik OK1:14:24+22:4430:37
Wenche TrollsåsAndebu ILdiskvalifisert

D17N

1 810 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May NorkveldeNOTEAM29:2516:15

D40

2 970 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn49:4916:46
2Kari Reppesgård HoltHedrum OL51:39+1:5017:23
3Wenche EikåsSandefjord OK56:23+6:3418:59
3Anette Kjærås FiringAndebu IL56:23+6:3418:59
5Katrine van RaaijHedrum OL1:15:07+25:1825:17
6Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1:21:26+31:3727:25
Tone Sølie LysnesHedrum OLdiskvalifisert
Celine Vik OlsenLarvik OKdiskvalifisert

D50

2 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiri RebårdSandefjord OK43:3514:40
Karin EriksenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D60

2 340 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn45:2219:23
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK52:13+6:5122:18
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1:00:12+14:5025:43
4Elisabeth RødAndebu IL1:04:07+18:4527:24
5Randi Kristin NærumLarvik OK1:08:46+23:2429:23
6Else StordalOL Tønsberg og omegn1:28:40+43:1837:53

D70

2 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hjørdis ØvreåsBotne SK1:28:4137:53
2Astrid Reppesgård LieHedrum OL1:29:14+0:3338:08
Gerd LangsethLarvik OKdiskvalifisert

H11-12

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens G. DybvikStokke IL1:09:5028:44

H13-14

2 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK27:4211:23
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn40:39+12:5716:43
3Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn54:29+26:4722:25

H13-16C

2 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn1:41:3741:49

H15-16

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Viljan van RaaijHedrum OL39:0311:09
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn41:54+2:5111:58
3Benjamin GjoneSandefjord OK42:42+3:3912:12
4Henrik R HoltHedrum OL43:23+4:2012:23
5Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn47:23+8:2013:32
6Kristoffer FjæreHedrum OL55:15+16:1215:47
7Jonas EikåsSandefjord OK55:47+16:4415:56
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H15B

2 430 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn38:4815:58
2Trond Olav JahreAndebu IL49:09+10:2120:13

H17

3 710 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL32:338:46
2Jørgen FrøydLarvik OK43:29+10:5611:43
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn49:10+16:3713:15
4Brian PoonOL Trollo53:29+20:5614:24
5Jarle LysnesHedrum OL55:03+22:3014:50
6Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn55:05+22:3214:50
7Martin AskeAndebu IL1:25:01+52:2822:54
Hans Olav SkogstadTelenor BILdiskvalifisert

H17C

2 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Juel JohannessenHedrum OL36:3915:04
2Eskil VikenAndebu IL42:35+5:5617:31
Kasper SøylandOL Trollodiskvalifisert

H40

3 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erling LefsakerAndebu IL37:5010:48
2Rune Firing HaugbergAndebu IL38:38+0:4811:02
3Knut Ivar JohansenSandefjord OK40:52+3:0211:40
4Tom KristensenLarvik OK44:07+6:1712:36
5Eelco van RaaijHedrum OL51:50+14:0014:48
6Atle BorgersenHedrum OL52:59+15:0915:08
7Espen JohnsenHedrum OL59:38+21:4817:02
8Jo Børre EikåsSandefjord OK1:01:51+24:0117:40
9Eirik SkavhellenBotne SK1:04:41+26:5118:28
Anders Kristian HoltHedrum OLdiskvalifisert

H50

3 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond GjelstadSandefjord OK36:1910:22
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn40:00+3:4111:25
3Bjørnar OlsrødStokke IL42:25+6:0612:07
4Roger LysnesHedrum OL46:34+10:1513:18
5Per Olav GulbrandsenLarvik OK49:43+13:2414:12
6Anders HansenAndebu IL1:02:16+25:5717:47
7Per Einar StrømHedrum OL1:18:34+42:1522:26
Roar MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H60

2 970 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bent HaflanOL Tønsberg og omegn42:5914:28
2Kai MidtskogenBotne SK43:42+0:4314:42
3Elling AakreAndebu IL47:12+4:1315:53
4Sigbjørn MyhreAndebu IL49:09+6:1016:32
5Øivind FadumSande Sportsklubb50:11+7:1216:53
6Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:03:56+20:5721:31
7Per Dag NordkveldeHedrum OL1:13:05+30:0624:36
Ragnar Niemi BergStokke ILdiskvalifisert
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H70

2 340 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf GjølbergLarvik OK38:0416:16
2Frank EliassenSandefjord OK38:24+0:2016:24
3Helge FossheimHedrum OL40:05+2:0117:07
4Lars Martin GjeinStokke IL40:17+2:1317:12
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK42:06+4:0217:59
6Arne KristensenStokke IL42:47+4:4318:17
7Per Øystein AndersenLarvik OK43:17+5:1318:29
8Ragnar HillestadLardal OL44:43+6:3919:06
9Runar KittilsenStokke IL48:52+10:4820:52
10Roar LøkenSandefjord OK50:00+11:5621:22
11Alf Johan HjelmtvedtEiker OL50:42+12:3821:40
12Thorolf TrolsrudBotne SK53:10+15:0622:43
13Hans StordalOL Tønsberg og omegn53:11+15:0722:43
14Svein Børge HaugbergSandefjord OK55:17+17:1323:37
15Tormod FjæreHedrum OL55:23+17:1923:40
16Jørgen KvilhaugBotne SK55:33+17:2923:44
17Kåre NilsenSandefjord TIF56:49+18:4524:16
18Svein ThorsenSandefjord TIF58:05+20:0124:49
19Magnar ØvreåsBotne SK1:03:09+25:0526:59
20Arne D. ChristensenSandefjord TIF1:09:43+31:3929:47
21Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1:11:56+33:5230:44

H80

2 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL1:01:2226:13
2Oddvar GjelstadSandefjord OK1:03:29+2:0727:07
3Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn1:26:50+25:2837:06
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor