Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 5
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 31 juli 2018

A-lang

5 280 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius PyttenKristiansand OK46:458:51
2Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK53:24+6:3910:06
3Vebjørn Blom-HagenFossum IF57:04+10:1910:48
4Vegard DanielsenKristiansand OK57:52+11:0710:57
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb58:18+11:3311:02
6Marius BakkeFossum IF59:58+13:1311:21
7Halvor VassbøIL Vindbjart1:00:08+13:2311:23
8Jan EideOK Sør1:01:05+14:2011:34
9Jack BjørnsenKristiansand OK1:04:35+17:5012:13
10Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1:04:45+18:0012:15
11Trygve  Børte NomelandKristiansand OK1:05:00+18:1512:18
12Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1:07:29+20:4412:46
13Jon BjørgumKristiansand OK1:09:21+22:3613:08
14Ulrik ThistedKristiansand OK1:09:35+22:5013:10
15Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1:11:15+24:3013:29
16Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1:11:43+24:5813:34
17Jan BlandkjennKristiansand OK1:13:05+26:2013:50
18Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1:14:17+27:3214:04
19Knut AurebekkIL Torridal1:15:19+28:3414:15
20Øystein ØstermannHeming Orientering1:17:33+30:4814:41
21Stein-Erik ScheieOK Sør1:18:36+31:5114:53
22Hallvar HallanOK Skøynar1:18:58+32:1314:57
23Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1:20:31+33:4615:14
24Per W. TorgersenOddersjaa SSK1:23:27+36:4215:48
25Marit EgnerAsker Skiklubb1:25:42+38:5716:13
26Maya Jones ArnesenHeming Orientering1:28:49+42:0416:49
27Olaf RosendahlIL Vindbjart1:37:02+50:1718:22
28Dag WangLillomarka OL1:39:03+52:1818:45
29Svein NomelandKristiansand OK1:50:29+1:03:4420:55
Kimme ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Julie ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Elin KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Tina KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFikke startet
Magnus FossumIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Magnus Frestad NygaardViaNova BILikke startet
Ståle GjelstenKristiansand OKikke startet
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKikke startet
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Inga Vestøl StødleKristiansand OKikke startet
Kristian ØstermannHeming Orienteringikke startet

A-kort

3 470 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK45:1813:03
2Harald EikKristiansand OK51:17+5:5914:46
3John HansenKristiansand OK51:56+6:3814:57
4Reidar SæstadKristiansand OK52:23+7:0515:05
5Oliver Syvertsen MoeIL Torridal55:54+10:3616:06
6Hege HallanOK Skøynar58:13+12:5516:46
7Øyvin SimonsenIL Imås1:00:32+15:1417:26
8Astrid YtterbøAsker Skiklubb1:01:34+16:1617:44
9Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb1:01:40+16:2217:46
10Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1:04:15+18:5718:30
11Ragnhild HaldKristiansand OK1:04:56+19:3818:42
12Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK1:05:06+19:4818:45
13Rune KittelsenKristiansand OK1:05:31+20:1318:52
14Dagfinn HaarrOddersjaa SSK1:05:37+20:1918:54
15Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering1:06:01+20:4319:01
16Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1:06:33+21:1519:10
17Siri ØkstadOddersjaa SSK1:07:21+22:0319:24
18Ragnhild Blom-HagenFossum IF1:07:53+22:3519:33
19Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:08:13+22:5519:39
20Siri BjorvandBirkenes IL1:09:17+23:5919:57
21Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK1:12:36+27:1820:55
22Erling StrandBergens TF1:12:46+27:2820:58
23Bjørn EgnerHeming Orientering1:17:36+32:1822:21
24Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb1:19:29+34:1122:54
25Svein GranerudAsker Skiklubb1:19:40+34:2222:57
26Torun LynnebakkenKristiansand OK1:22:36+37:1823:48
27Jon A BjørgumIL Vindbjart1:38:50+53:3228:28
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Kåre DanielsenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Kristin FalkFossum IFdiskvalifisert
Kathinka Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert
Ingvild MulenKristiansand OKdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert
Hege WangLillomarka OLdiskvalifisert
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Lukas Jones ArnesenHeming Orienteringikke startet
Torbjørn Blom-hagenFossum IFikke startet
Linn Carina DalandKristiansand OKikke startet
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKikke startet
Marianne P.Kristiansand OKikke startet

C-løype

2 720 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars ThistedKristiansand OK52:2019:14
2Håkon HallanOK Skøynar58:14+5:5421:24
3Tony HalsallOtra IL1:03:46+11:2623:26
4Gudveig JørunlandOK Sør1:23:27+31:0730:40
Einar JørunlandOK Sørdiskvalifisert
Peter RosendahlIL Vindbjartdiskvalifisert
Signe HeivollSøgne og Songdalen OKikke startet
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OKikke startet
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKikke startet

Nybegynner

1 210 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Olaf Blom-HagenFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor