Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK Sommercup, løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 4
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 24 juli 2018

A-lang

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK42:12
2Brage TakleKristiansand OK42:18+0:06
3Vebjørn Blom-HagenFossum IF42:43+0:31
4Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK45:24+3:12
5Christian Fredrik BorgIL Koll48:20+6:08
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK50:37+8:25
7Dag MoeKristiansand OK50:40+8:28
8Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering50:56+8:44
9Ulrik ThistedKristiansand OK51:03+8:51
10Helge FossøyØyestad IF allianse52:00+9:48
11Torbjørn Blom-hagenFossum IF53:02+10:50
12Malin HaugeHisøy OK53:20+11:08
13Jack BjørnsenKristiansand OK55:20+13:08
14Jan BlandkjennKristiansand OK55:54+13:42
15Øivind SæbøKristiansand OK56:24+14:12
16Ståle GjelstenKristiansand OK58:40+16:28
17Harald EikKristiansand OK59:35+17:23
18Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1:01:23+19:11
19Magnus Frestad NygaardViaNova BIL1:02:24+20:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Espen Coward RefsnesOK Sør1:02:44+20:32
21Knut AurebekkTorridal IL1:02:49+20:37
22Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:05:28+23:16
23Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering1:06:59+24:47
24Svein Knutsson NomelandKristiansand OK1:07:55+25:43
25Marianne HaugeHisøy OK1:19:48+37:36
26Gro BørteKristiansand OK1:21:44+39:32
27Geir KristiansenKristiansand OK1:25:50+43:38
28Tor Olav RundeUten1:34:03+51:51
29Kristin RundeUten1:50:08+1:07:56
30Marit RundeUten1:56:45+1:14:33
Magne RundeUtendiskvalifisert
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

A-kort

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Aurora FossøyNTNUI32:11
2Grunde IsaksætreGrue IL33:55+1:44
3Fred-Arne SivertsenKristiansand OK38:49+6:38
4Ingvild MulenKristiansand OK43:38+11:27
5Pål RundeKristiansand OK45:57+13:46
6Olaf RosendahlIL Vindbjart46:14+14:03
7Julie ChristiansenKristiansand OK47:22+15:11
8Andreas StrandBergens TF48:46+16:35
9Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK51:21+19:10
10Siri ØkstadOddersjaa SSK51:44+19:33
11Benedicte BeckmannKristiansand OK53:12+21:01
12Erling StrandBergens TF53:22+21:11
13Stein MyhreBærums Skiklub53:34+21:23
14Erik BorgIL Koll53:56+21:45
15Jon BjørgumIL Vindbjart55:20+23:09
16Anette StrandBergens TF1:06:01+33:50
17Inga Vestøl StødleKristiansand OK1:13:37+41:26
18Maria StødleKristiansand OK1:13:41+41:30
19Gudveig JørundlandOK Sør1:15:12+43:01
20Jan Tore JørgensenOK Sør1:23:31+51:20
21Einar JørundlandOK Sør1:29:51+57:40
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
Siri BjorvandBirkenes ILdiskvalifisert

C-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magne Reier JørgensenKristiansand OK35:33
2Tony HalsallOtra IL36:46+1:13
3Ragnhild Blom-HagenFossum IF41:25+5:52
4Lars ThistedKristiansand OK41:35+6:02
5Guttorm RosendahlIL Vindbjart53:30+17:57
6Ingunn GåsværTorridal IL1:02:33+27:00
7Bart VergeylenKristiansand OK1:11:47+36:14
8Adriana EikKristiansand OK1:20:08+44:35
Peter RosendahlIL Vindbjartdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor