Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale)
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Snertingdal IF Orientering
Dato: lørdag 8 september 2018

C - åpen

1 850 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK21:2111:32
2Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK29:53+8:3216:09
3Sunniva Alm-KristiansenVang OL35:50+14:2919:22
4Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering36:16+14:5519:36
5Eline KravdalGjø-Vard OL36:24+15:0319:40
6Marie Lium FougnerElverum OK41:29+20:0822:25
7Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK46:46+25:2525:16
8Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL54:02+32:4129:12
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OLdiskvalifisert
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OKdiskvalifisert
Lars FlaskerudOL Toten-Trollikke startet
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLikke startet

N - åpen

1 300 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sindre Alm-KristiansenVang OL26:4120:31
0Maren Bleken RudVang OL25:1719:26
0Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering30:3523:31
0Sivert DåsnesVang OL22:2917:17
0Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11:068:32
0Aleksander HaaveGjø-Vard OL33:4625:58
0Kai Magnus HaaveGjø-Vard OL33:4425:56
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK13:4410:33
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering38:4629:49
0Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL15:0411:35
0Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL23:5218:21
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL25:2619:33
0Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL25:2519:33
0Anders Hasle JøranlidTorpa IL Orientering14:2811:07
0Mats KalgraffRingsaker OK17:0913:11
0Elise Hovda KristiansenGjø-Vard OL15:4412:06
0Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL26:0920:06
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL26:0520:03
0Aksel KrogstieRingsaker OK22:5117:34
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll20:4916:00
0Eline Lium FougnerElverum OK14:1710:59
0Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering24:5819:12
0Johanne Tomter LøkkebøSnertingdal IF Orientering23:3818:10
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL20:2015:38
0Bea Langgård MunchLillehammer OK23:1017:49
0Ville Langgård MunchLillehammer OK15:2211:49
0Signe NygårdGjø-Vard OL18:2314:08
0Mina ReidLillehammer OK24:2418:46
0Isak RimeGjø-Vard OL29:3522:45
0Andreas SkistadGjø-Vard OL28:1621:44
0Daniel SkistadGjø-Vard OL16:4212:50
0Mari StenbergVang OL23:5318:22
0Sofie TaraldsenLillehammer OK14:0710:51
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL28:2721:53
0Andrine VardebakkenVang OL25:4619:49
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL26:5220:40
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL20:3415:49
0Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL14:4811:23
Sivert Pedersen ElverhøiVang OLikke startet
Emma Pedersen ElverhøiVang OLikke startet
Peder Melgalvis BilstadVang OLikke startet

D 11-12

1 850 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Øverli StøenLillehammer OK16:529:07
2Mina Bleken RudVang OL16:54+0:029:08
3Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL20:08+3:1610:52
4Johanne BergLøten o-lag37:47+20:5520:25
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL39:23+22:3121:17
6Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering49:44+32:5226:52
7Helene KokslienSnertingdal IF Orientering49:52+33:0026:57
Ruth BratlienSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Therese HolmenSnertingdal IF Orienteringbrutt
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLbrutt

D 13-14

2 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL27:379:33
2Henriette BergLøten o-lag35:05+7:2812:08
3Emma Visted-HansenGjø-Vard OL35:13+7:3612:11
4Emma DåsnesVang OL35:14+7:3712:11
5June Rogstad BekkevoldLøten o-lag45:43+18:0615:49

D 15-16

3 730 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK41:1011:02
2Astrid RognstadHadeland OL48:52+7:4213:06
3Berthe TesloHadeland OL1:03:35+22:2517:02
4Caroline EideGjø-Vard OL1:39:40+58:3026:43
Emma Bangstad BergersenHamar OKikke startet
Kristine KravdalGjø-Vard OLikke startet

D 17-20

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL53:5412:32
2Agnethe HasliGjø-Vard OL53:56+0:0212:32
3Charlotte EideGjø-Vard OL1:34:43+40:4922:01
Ingeborg RognstadHadeland OLikke startet

H 11-12

1 850 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen AntonsenRingsaker OK23:5012:52
2Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll23:53+0:0312:54
3Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange23:55+0:0512:55
4Emil Tonjer FingarsenElverum OK25:01+1:1113:31
5Even LienGjø-Vard OL25:07+1:1713:34
6Mats LigaardenGjø-Vard OL25:44+1:5413:54
7Eirik Olsen KirkevikHamar OK29:43+5:5316:03
8Ola DåsnesVang OL32:17+8:2717:27
9Nikolai TesloHadeland OL35:31+11:4119:11
10Johannes HøieGjø-Vard OL35:36+11:4619:14
Amund FlaskerudOL Toten-Trollikke startet
Jørgen Holm GrønengLillehammer OKikke startet

H 13-14

2 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL20:327:06
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK20:33+0:017:06
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL28:24+7:529:49
4Anders TaraldsenLillehammer OK53:32+33:0018:31
5Erik WallinSnertingdal IF Orientering58:25+37:5320:12
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orienteringbrutt

H 15-16

3 730 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grunde IsaksætreGrue IL39:1010:30
2Mats LindaasElverum OK39:18+0:0810:32
3Sindre Grøv SvensenLillehammer OK39:25+0:1510:34
4Sander Tonjer FingarsenElverum OK46:16+7:0612:24
5Lars WallinSnertingdal IF Orientering1:09:58+30:4818:45
6Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering1:09:59+30:4918:45
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Sigurd KvammeOL Toten-Trollbrutt

H 17-20

4 790 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL38:438:04
2Simen BallangrudOL Toten-Troll48:59+10:1610:13
3Ole Johan BråtenVang OL1:00:45+22:0212:40
4Martin AlfeiLøten o-lag1:08:02+29:1914:12
5Fredrik SveenVang OL1:13:14+34:3115:17
Iver HyttebakkLøten o-lagdiskvalifisert
Jostein Svaland DaleVang OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor