Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Le Tour de Glåmdal 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal 4
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: tirsdag 14 august 2018

Nybegynner

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asbjørn LandeEidskog OL9:58
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering11:33+1:35
3Aleksander Tangen HoltetEidskog OL12:44+2:46
4Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL14:25+4:27
5Sebastian Tangen HoltetEidskog OL17:08+7:10
6Petter Moen RognstadKjellmyra IL17:12+7:14
7Oda Marissa BergersenEidskog OL18:50+8:52
8Siv SlettbakkenOdal OL - Orientering20:34+10:36
9Bent-Jøran SlettbakkenOdal OL - Orientering20:36+10:38
10Tristan ZainalOdal OL - Orientering22:15+12:17
Laila Moen RognstadKjellmyra ILaktiv

H-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander Tangen HoltetEidskog OL25:11
2Ragnar LandeEidskog OL26:55+1:44
3John Arne TorpLunderseter IL33:16+8:05
4Emil SkytterenOdal OL - Orientering36:02+10:51
5Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering41:45+16:34

17-C

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK24:10
2John TangenEidskog OL24:16+0:06
3Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering25:35+1:25
4Oddvar GravingenOK Hierne27:49+3:39
5Kai Jostein BergersenEidskog OL28:26+4:16
6Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL29:58+5:48
7Klaus EngenEidskog OL31:05+6:55
8Niklas StolpeEidskog OL34:28+10:18
9Johnny EriksenGrue IL36:00+11:50
10Oddbjørn BergersenEidskog OL36:08+11:58
11Reidar BjørnstadGrue IL36:13+12:03
12Håkon GjemsGrue IL45:19+21:09
13Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering45:22+21:12
Trond LinnesOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

D-16AB

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Briskerud HasselvoldGrue IL42:29

17-AB

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind LandeEidskog OL30:29
2Evine Westli AndersenLøten o-lag32:23+1:54
3Inge Brenden SeigerudLunderseter IL37:03+6:34
4Jon Ivar BergersenEidskog OL37:07+6:38
5Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering37:55+7:26
6Sondre SkytterenOdal OL - Orientering38:28+7:59
7Alf Briskerud HasselvoldGrue IL39:20+8:51
8Tormod BorgGrue IL42:34+12:05
9Isak HasselvoldGrue IL43:45+13:16
10Anne Kjersti BriskerudGrue IL45:11+14:42
11Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK47:28+16:59
12Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering47:52+17:23
13Nikolai TorpLunderseter IL50:05+19:36
14Martin SkytterenOdal OL - Orientering50:13+19:44
15Grethe BergersenEidskog OL53:47+23:18
16Widar Taxth LølandHisøy OK55:12+24:43
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor