Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet Elite

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet Elite
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 20 oktober 2018

D 17-18 E

11 875 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille KatlaFossum IF1:49:139:11
2Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:52:39+3:269:29
3Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK1:54:12+4:599:37
4Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna1:54:25+5:129:38
5Andrea RanvikKonnerud IL1:54:31+5:189:38
6Malin KristianssonTrollhättans SOK1:54:38+5:259:39
7Ingrid G. KvålsgardFossum IF1:56:05+6:529:46
8Tuva Aas StræteRingerike OL1:56:48+7:359:50
9Aurora GjølsjøOK Moss1:57:16+8:039:52
10Ane Sofie KroghOppsal Orientering1:57:30+8:179:53
11Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK1:57:38+8:259:54
12Marlin HaavengenKongsberg OL2:02:51+13:3810:20
13Oda Marie ColquhounLillomarka OL2:04:34+15:2110:29
14Helene EgerKongsberg OL2:04:43+15:3010:30
15Sofia JohanssonOK Skärmen2:04:45+15:3210:30
16Hanne VassendPorsgrunn OL2:04:49+15:3610:30
17Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK2:05:02+15:4910:31
18Janne Tjørhom AasheimGanddal IL2:05:36+16:2310:34
19Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb2:07:43+18:3010:45
20Hedda Raadal BjørloHalden SK2:07:55+18:4210:46
21Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett2:08:52+19:3910:51
22Ingvild LangeggenKongsberg OL2:11:31+22:1811:04
23Mina JørgensenIL Tyrving2:15:46+26:3311:25
24Mari Strømme LidVaregg Fleridrett2:16:02+26:4911:27
25Malin HaugeHisøy OK2:16:44+27:3111:30
26Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL2:20:43+31:3011:50
27Åsne Naadland HoloFossum IF2:25:58+36:4512:17
28Solveig Moen LetmolieEiker OL2:31:59+42:4612:47
29Frida SahlmanLinköpings OK2:35:05+45:5213:03
30Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL2:36:49+47:3613:12
31Tora IndregardIL BUL-Tromsø2:39:29+50:1613:25
32Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF2:40:11+50:5813:29
33Christine HoenEiker OL2:41:59+52:4613:38
34Ingeborg RognstadHadeland OL2:48:01+58:4814:08
35Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL2:49:51+1:00:3814:18
36Karen Hoel JomaasFossum IF2:50:42+1:01:2914:22
37Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL3:08:16+1:19:0315:51
38Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL3:27:29+1:38:1617:28
Tove EkströmLinköpings OKdiskvalifisert
Anniken RanvikKonnerud ILdiskvalifisert
Ada WulfsbergNydalens SKdiskvalifisert
Karoline BjørnerødOK Mossbrutt
Marie Lindløv JensenSarpsborg OLbrutt
Marie LilandNydalens SKikke startet
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet
Inga Vestøl StødleKristiansand OKikke startet

D 19-20 E

12 750 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1:56:469:09
2Agnes Nørgård KrachtFarum-Tisvilde OK1:57:17+0:319:11
3Synne StrandAsker Skiklubb1:58:15+1:299:16
4Oda J SikkelandIL Tyrving2:08:41+11:5510:05
5Ida ØbroOK Orion2:09:20+12:3410:08
6Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb2:10:52+14:0610:15
7Klara AxelssonEksjö SOK2:14:38+17:5210:33
8Rikke Blakkestad IngesenFossum IF2:31:32+34:4611:53
9Caroline PigerreIFK Lidingö SOK2:49:01+52:1513:15
10Johanna GuståsLinköpings OK3:17:49+1:21:0315:30
Jenny WegebroHalden SKbrutt
Vilma BlennowHalden SKikke startet
Ida KristianssonHalden SKikke startet
Ingvild Paulsen VieÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 21-E

15 875 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK2:12:148:19
2Maren Jansson HaverstadNTNUI2:16:43+4:298:36
3Anne M Hausken NordbergNydalens SK2:18:29+6:158:43
4Miri Thrane ØdumIFK Göteborg2:22:55+10:419:00
5Eva JurenikovaHalden SK2:30:29+18:159:28
6Yvonne GunellFSO2:32:23+20:099:35
7Lisa HolerGöteborg Majorna OK2:35:18+23:049:46
8Aleksandra HornikPaimion Rasti2:36:53+24:399:52
9Emma BergmanOK Pan Kristianstad2:43:01+30:4710:16
10Charlotte WatsonLillomarka OL2:47:25+35:1110:32
11Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering2:51:56+39:4210:49
12Arntraut GötschIL BUL-Tromsø3:01:11+48:5711:24
13Hedvig ÅstebølNTNUI3:18:05+1:05:5112:28
14Ronja BjörklundNTNUI3:20:11+1:07:5712:36
15Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL3:26:13+1:13:5912:59
16Marie Hammer IversenØstmarka OK3:49:26+1:37:1214:27
17Line Drange RuudRøyken OL4:06:33+1:54:1915:31
Kristina YakubkinaLillomarka OLbrutt
Anna HaatajaSK Pohjantähtiikke startet
Lizzie InghamHalden SKikke startet
Catherine TaylorOK Södertörnikke startet

H 17-18E

15 250 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak JonssonNydalens SK1:54:287:30
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:54:50+0:227:31
3Erik HannrupIF Thor1:55:03+0:357:32
4Sander ArntzenAsker Skiklubb1:55:07+0:397:32
5Simon FriskJärla Orientering1:55:17+0:497:33
6Kristoffer TengrothSundbybergs IK1:55:32+1:047:34
7Linus KristianssonTrollhättans SOK1:56:59+2:317:40
8Niels Christian HellerudHalden SK1:59:06+4:387:48
9Lukas OlmKils OK2:01:29+7:017:57
10Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus2:01:42+7:147:58
11Søren Thrane ØdumIFK Göteborg2:01:51+7:237:59
12Anders VestølVegårshei IL2:01:53+7:257:59
13Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL2:02:24+7:568:01
14Njaal Ellegaard MelbyVang OL2:06:10+11:428:16
15Fredrik HamreforsVästerås SOK2:09:36+15:088:29
16Aslak HeimdalKonnerud IL2:09:49+15:218:30
17David RundeKristiansand OK2:09:50+15:228:30
18Rasmus MathisenPorsgrunn OL2:10:01+15:338:31
19Jo Even KolstadFreidig2:10:02+15:348:31
20Audun BerganNydalens SK2:10:10+15:428:32
21Skjalg NysæterSkien OK2:10:19+15:518:32
22Per Clemet WisløffAsker Skiklubb2:10:25+15:578:33
23Eirik Høst FossgardLillomarka OL2:10:28+16:008:33
24Jostein Svaland DaleVang OL2:10:32+16:048:33
25Alfred PetterssonMullsjö SOK2:10:38+16:108:33
26Gaute Kvittum NytrøenTynset IF2:10:43+16:158:34
27Elias Skjolden SørensenLillomarka OL2:28:22+33:549:43
28Trym B IslandOL Tønsberg og omegn2:29:17+34:499:47
29Eivind Berner MyhreFossum IF2:33:07+38:3910:02
30Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn2:35:08+40:4010:10
31Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn2:35:34+41:0610:12
32Sondre OttesenFredrikstad SK2:35:58+41:3010:13
33Eirik BlågestadIndre Østfold OK2:36:20+41:5210:15
34Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering2:42:25+47:5710:39
35Mathias RosenlundVaregg Fleridrett2:45:48+51:2010:52
36Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK2:56:11+1:01:4311:33
37Anders HorveiRaumar Orientering3:02:11+1:07:4311:56
38Runar Saur ModahlFredrikstad SK3:04:28+1:10:0012:05
Petter Liabakk EriksenByåsen ILdiskvalifisert
Victor HanssonJönköping OKdiskvalifisert
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Eirik ImrikFredrikstad SKbrutt
Scott JuvikIL Gularbrutt
Benjamin NäslundSkogslöparnabrutt
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettbrutt
Johan Kristian UndelandSturla, IFbrutt
Morten Örnhagen JørgensenOK Snabbrutt
Philip CarlssonNyköpings OKikke startet
Eskil FrøislandVang OLikke startet
Peter GisholtFossum IFikke startet
Sivert Sande KvermeFossum IFikke startet
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLikke startet
Simen Spets StorhovFreidigikke startet

H 19-20E

16 525 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper FosserHeming Orientering1:57:417:07
2Erling HjermstadFossum IF2:06:44+9:037:40
3Anders HagaRaumar Orientering2:06:45+9:047:40
4Jesper SvenskStora Tuna OK2:15:57+18:168:13
5Oskar Spets StorhovFreidig2:16:08+18:278:14
6Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus2:16:37+18:568:16
7Felix AxelssonMarkbygdens OK2:20:23+22:428:29
8Mathias GløersenBækkelagets SK2:20:59+23:188:31
9Oscar JohanssonKarlskrona SOK2:24:25+26:448:44
10Simen BallangrudOL Toten-Troll2:24:33+26:528:44
11Viktor SkoogKils OK2:24:43+27:028:45
12Lukas LilandNydalens SK2:28:28+30:478:59
Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringbrutt
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet

H 21-E

22 950 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil SvenskStora Tuna OK2:34:296:43
2Anders NordbergNydalens SK2:39:32+5:036:57
3Ola MartnerOK Pan Kristianstad2:42:40+8:117:05
4Emil GranqvistNTNUI2:43:16+8:477:06
5Jonas EggerGöteborg Majorna OK2:44:52+10:237:11
6Elias KuukkaTampereen Pyrintö2:46:08+11:397:14
7Ivar LundanesIL Tyrving2:47:47+13:187:18
8Vetle ChristiansenBækkelagets SK2:48:34+14:057:20
9Hans Petter MathisenFredrikstad SK2:48:45+14:167:21
10Bjørn EkebergIL Tyrving2:50:02+15:337:24
11Espen JakobsenIL Tyrving2:55:01+20:327:37
12Fredrik EliassonHalden SK2:56:24+21:557:41
13Bryan Russell-KeelyIFK Lidingö SOK2:56:44+22:157:42
14Anton KuukkaTampereen Pyrintö2:58:39+24:107:47
15Hector HainesIFK Lidingö SOK2:59:14+24:457:48
16Magnus SvingheimRaumar Orientering3:03:17+28:487:59
17Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK3:08:06+33:378:11
18Øyvind HelgerudHalden SK3:24:15+49:468:53
19Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK3:41:19+1:06:509:38
20Eirik RavnanIL Tyrving4:11:05+1:36:3610:56
21Sondre Ruud BråtenNydalens SK4:28:16+1:53:4711:41
22Morten WettergreenFossum IF4:43:42+2:09:1312:21
Aleksei AlekseyonokVarteig OLdiskvalifisert
Mårten BoströmIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SKdiskvalifisert
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OLdiskvalifisert
Hans JevanordFossum IFdiskvalifisert
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Johan RunessonTampereen Pyrintödiskvalifisert
Robert FredriksenNotodden OLbrutt
Einari HeinaroHelsingin Suunistajatbrutt
Tore MyhrvoldFossum IFbrutt
Truls OsenVestre Akers SKbrutt
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOKbrutt
Aleksi SorsaTampereen Pyrintöbrutt
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKbrutt
Fredrik BakkmanIFK Göteborgikke startet
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet
Håvard HagaNydalens SKikke startet
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor