Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-karusell 5, mosjonsorientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-karusell 5, mosjonsorientering
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: torsdag 21 juni 2018

Lang

3 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar EdvardssonJärfälla OK25:596:39
2Eivind LandeEidskog OL27:37+1:387:04
3Nils EdvardssonJärfälla OK31:27+5:288:03
4Klara JohanssonOK Jösse36:35+10:369:22
5Christopher RolsdorphGrue IL39:01+13:0210:00
6Stefan VårliOK Hierne41:32+15:3310:38
7Leif BillingsøEidskog OL44:01+18:0211:17
8Kristian VårliOK Hierne44:21+18:2211:22
9Bengt NilssonOk Mangen46:59+21:0012:02
10Rolf AnderssonÅrjängs OK51:44+25:4513:15
11Jens-Henrik SimonsenOK Øst54:01+28:0213:51

Mellom

2 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas ÖstlundVästvärmlands OK30:3710:33
2Arne SørliEidskog OL31:03+0:2610:42
3Olle BorgOK Jösse32:08+1:3111:04
4Örjan EkenbeckOk Mangen33:22+2:4511:30
5Aleksander Tangen HoltetEidskog OL35:19+4:4212:10
6John TangenEidskog OL35:24+4:4712:12
7Sofia EdvardssonJärfella35:33+4:5612:15
8Maria EdvardssonJärfälla OK42:26+11:4914:37
9Jan NilssonOK Hierne48:46+18:0916:48
10Oddbjørn BergersenEidskog OL55:14+24:3719:02
11Jan Ove NewborgOK Jösse58:35+27:5820:12
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OKfullført

Kort

2 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne NarvestadHalden SK16:498:00
2Jonny HalvorsrudEidskog OL19:38+2:499:20
3Oddvar GravingenOK Hierne21:46+4:5710:21
4Christer HoltOK Hierne21:56+5:0710:26
5Asbjørn LandeEidskog OL22:32+5:4310:43
6Hallvard NarvestadEidskog OL30:05+13:1614:19
7Elias Brädfelt CajdellÅmotfors32:30+15:4115:28
8Marianne GerbornÅrjängs OK32:52+16:0315:39
9Kjell NilssonOK Hierne35:04+18:1516:41
10Laila OlssonÅmotfors if35:15+18:2616:47
11Tor SimonsenOK Øst37:54+21:0518:02
Per Ole RønningEidskog OLikke godkjent
Ragnar LandeEidskog OLikke godkjent

Lett

1 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anton Brefält CajdellÅmotfors13:508:38
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL15:25+1:359:38
3Tim ÖstlundVästvärmlands OK18:47+4:5711:44
4Sebastian Tangen HoltetEidskog OL19:14+5:2412:01
5Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst22:01+8:1113:45
6Liv SimonsenOK Øst22:26+8:3614:01
7Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL27:56+14:0617:27
8Håkon StolpeEidskog OL28:02+14:1217:31
9Synne SørliEidskog OL30:58+17:0819:21
10Rune OlssonÅmotfors32:16+18:2620:10
11Andrea Tangen HoltetEidskog OL36:57+23:0723:05
12Bjørn BergersenEidskog OL37:15+23:2523:16
13Mille Marie LundgrennHalden SK37:20+23:3023:20
14Lukas Tangen HoltetEidskog OL39:19+25:2924:34
15Niklas StolpeEidskog OL3:25:22+3:11:322:08:21
Sebastian Tangen HoltetEidskog OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor