Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 9
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 20 juni 2018

Lang

5 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle ChristiansenBækkelagets SK39:106:45
2Jakob Kalvig SkoganNTNUI48:10+9:008:18
3Svein NygårdNorges Bank BIL49:09+9:598:28
4Bjørn Anders FlågenHeming Orientering49:25+10:158:31
5Håvard Mo VaadalNTNUI53:31+14:219:13
6Skage GrønnebergHeming Orientering54:08+14:589:20
7Johan SvedbergHeming Orientering55:42+16:329:36
8Eivind RuthVBIL58:26+19:1610:04
9Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1:00:10+21:0010:22
10Eskil ÅsmulOL Trollelg1:01:51+22:4110:39
11Harald Østgaard LundIL GeoForm1:05:52+26:4211:21
12Sindre GylverNTNUI1:07:40+28:3011:40
13Bjørne SyverstenPrivat1:09:56+30:4612:03
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:14:56+35:4612:55
15Øyvind GrandumIL GeoForm1:20:52+41:4213:56
16John Bjørnar BremnesIL GeoForm1:21:13+42:0314:00
17Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1:22:20+43:1014:11
18Håkon BuggePrivat1:50:44+1:11:3419:05
19Jan Tore HenriksenNorges Bank BILikke godkjent
20Guttorm EggeOslostudentenes IKikke godkjent
21Paul TorvundOslostudentenes IKikke godkjent

Mellom

3 900 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MathisenOpen iT29:547:40
2Karl Aasmund ErøySamtalen AS36:01+6:079:14
3Tor RingstadCisco37:32+7:389:37
4Toril HallanLillomarka OL39:06+9:1210:01
5Anders FlågenHeming Orientering40:30+10:3610:23
6Torunn Drage RotiFossum IF41:18+11:2410:35
7Per KaarbyFossum IF43:03+13:0911:02
8Stein MellaPraxair43:12+13:1811:04
9Ida Marie FlågenHeming Orientering43:36+13:4211:10
10Knut Anders LøkenFossum IF44:03+14:0911:17
11Knut Bjarne SætreBærum kom44:15+14:2111:20
12Peer StiansenNydalens SK44:32+14:3811:25
13Vidar ElvekrokEiker OL45:42+15:4811:43
14Frode JohansenStatoil BIL46:57+17:0312:02
15Trude FixdalIL Koll47:30+17:3612:10
16Egil HusethKamp/Vestheim IF49:17+19:2312:38
17Hans-Henrik FremmingMeteorologen49:18+19:2412:38
18Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere49:43+19:4912:44
19Esben BachOslostudentenes IK49:51+19:5712:46
20Knut OnsagerIL GeoForm49:56+20:0212:48
21Jarle RotiFossum IF51:44+21:5013:15
22Petter ChristensenVBIL51:58+22:0413:19
23Peter NylundHaugerud IF53:26+23:3213:42
24Knud Bjørne-LarsenRiksteatret53:28+23:3413:42
25Margrete EngzeliusAsker Skiklubb55:42+25:4814:16
26Øyvind GylverAsker Skiklubb56:28+26:3414:28
27Kjetil JacobsenHamar OK58:11+28:1714:55
28Geir TrøanKolbotn & Skimt OL59:07+29:1315:09
29Jarle NilsenSiemens1:00:06+30:1215:24
30Tor OmmundsenVBIL1:01:21+31:2715:43
31Kjersti ThoStabæk IF1:01:39+31:4515:48
32Kåre KnudsenIL GeoForm1:03:40+33:4616:19
33Rune HultgreenIL GeoForm1:04:07+34:1316:26
34Lise HugdalLillomarka OL1:08:11+38:1717:28
35Sturle HånesIL GeoForm1:08:37+38:4317:35
36Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1:15:07+45:1319:15
37Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoFormikke godkjent

Kort

2 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL33:59+33:5914:09
3Knut Tore SolheimNydalens SK35:24+35:2414:45
4Bjørn EgnerHeming Orientering36:31+36:3115:12
5Odd KletteliBsk36:33+36:3315:13
6Arne KongsnesOppsal Orientering38:25+38:2516:00
7Hallvard BjørgumVBIL38:30+38:3016:02
8Per HaugenLillomarka OL39:44+39:4416:33
9Harald AulieIL Koll43:16+43:1618:01
10Toril EineEsso Sport44:05+44:0518:22
11Eyvind AasIL GeoForm47:13+47:1319:40
12Gisela SundelinPrivat49:52+49:5220:46
13Gudrun BuggePrivat51:56+51:5621:38
14Lars LøkenEsso Sport52:42+52:4221:57
15Merete BuggeSTAMI57:15+57:1523:51
15Georg BuggeAas Jakobsen57:15+57:1523:51
17Knut HangeraasIL GeoForm1:01:23+1:01:2325:34
18Ronald InglingstadOppsal Orientering1:01:56+1:01:5625:48
19Kirsti HugdahlNorsk Hydro1:19:56+1:19:5633:18
20Ørnulf FremmingMeteorologen1:21:05+1:21:0533:47
21Per GjermoAsker Skiklubb1:22:05+1:22:0534:12
Anja RuthReinertsenfullført
22Kaare SolhjellPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor