Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Svabergsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Svabergsprinten
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Nydalens SK
Dato: lørdag 21 juli 2018

Damer åpen

3 010 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK30:1310:02
2Aurora FossøyNTNUI32:37+2:2410:50
3Runa SkyttersæterHeming Orientering35:04+4:5111:39
4Frida van MegenOppsal Orientering36:43+6:3012:11
5Solveig SikkelandIL Tyrving42:03+11:5013:58
6Bente LandmarkFossum IF42:20+12:0714:03
7Karin EriksenOL Tønsberg og omegn43:35+13:2214:28
8Merethe OlsenØrland44:05+13:5214:38
9Irene Felde OlaussenHalden SK45:02+14:4914:57
10Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK45:16+15:0315:02
11Tonje Rognerud BøeFossum IF45:32+15:1915:07
12Anne SørumIndre Østfold OK48:25+18:1216:05
13Linda FredhOK Moss49:13+19:0016:21
14Heidi BørstadSarpsborg OL49:39+19:2616:29
15Klara StorlerMelhus IL59:44+29:3119:50
16June HerredsvelaØstmarka OK1:03:23+33:1021:03
17Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1:05:36+35:2321:47
Elen Skjerve BredesenFrol ILdiskvalifisert
Linda LarssonFrämmestad IKdiskvalifisert

Herrer åpen

3 010 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Felde OlaussenNTNUI21:117:02
2Håkon GjerdeIndre Østfold OK24:51+3:408:15
3Erik Rytter JakobsenOK Moss26:38+5:278:50
4Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK26:56+5:458:56
5Steinar EastwoodLillomarka OL27:26+6:159:06
6Morten TangenOK Moss27:32+6:219:08
7Kristian Skjerve BredesenFrol IL27:35+6:249:09
8Sveinung SyversenOppsal Orientering27:42+6:319:12
9Frank SandbergØrland27:43+6:329:12
10Jørgen FrøydLarvik OK29:27+8:169:47
11Linus IsebornFrämmestad IK29:36+8:259:50
12Hallvard FjærLillomarka OL30:17+9:0610:03
13Egil Wickstrand IversenHeming Orientering30:26+9:1510:06
14Eirik TandrevoldFossum IF31:20+10:0910:24
15Sture OttesenIndre Østfold OK31:32+10:2110:28
16Atle PedersenMelhus IL31:54+10:4310:35
17Lars Emil KnudsenSarpsborg OL32:37+11:2610:50
18Ove MartinsenHauketo IF33:29+12:1811:07
19Svein S JacobsenIL Tyrving33:46+12:3511:13
20Lars Ole KlavestadFredrikstad SK34:08+12:5711:20
21Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL34:17+13:0611:23
22Armand StorlerMelhus IL36:12+15:0112:01
23Morten Aaserud36:19+15:0812:03
24Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn37:04+15:5312:18
25Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm38:14+17:0312:42
26Bjørn Åge ReinåsFrol IL39:08+17:5713:00
27Fredrik LarsenIndre Østfold OK39:24+18:1313:05
28Tormod BøeFossum IF39:27+18:1613:06
29Pål AngvollFredrikstad SK42:18+21:0714:03
30Edvard StorlerMelhus IL42:40+21:2914:10
31Øivind StenstadOddersjaa SSK46:13+25:0215:21
32Team VikerhavnViker46:22+25:1115:24
33Arne KildalVestre Akers SK48:51+27:4016:13
34Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK50:48+29:3716:52
35Kjetil JacobsenHamar OK56:34+35:2318:47
36Helge BovimSaltnes1:08:49+47:3822:51
37Bjørn Viggo HusebyeFredrikstad SK1:09:59+48:4823:15
Peter KlavenessMåren OKdiskvalifisert
Espen DanevadFredrikstad SKdiskvalifisert
Fredrik Norløff-MathisenVikerdiskvalifisert
Petter KrohnVikerdiskvalifisert
Michael SætvedtSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert

Jenter åpen

3 010 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanne Rognerud BøeFossum IF32:4310:52
2Jenny DanevadFredrikstad SK40:14+7:3113:21
3Amalie LøkkebergFredrikstad SK42:56+10:1314:15
4Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK46:07+13:2415:19
5Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK48:19+15:3616:03
6Mia ReinåsFrol IL1:02:07+29:2420:38
7Emma Aune JakobsenOK Moss1:04:30+31:4721:25
8Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK1:27:14+54:3128:58
Mari BrendeFossum IFdiskvalifisert

Gutter åpen

3 010 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rasmus D. EastwoodLillomarka OL39:1513:02
2Thomas BlomkvistFredrikstad SK42:58+3:4314:16
3Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK43:29+4:1414:26
4Brage ReinåsFrol IL44:23+5:0814:44
5Håkon BogasonLillomarka OL47:50+8:3515:53
6Sondre StrømbergFredrikstad SK1:02:58+23:4320:55
7Trym StrømbergFredrikstad SK1:07:06+27:5122:17
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKdiskvalifisert
Benjamin A BuhlerMåren OKdiskvalifisert
Oskar StorlerMelhus ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor