Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-o-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 5 september 2018

D 11-12

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering20:179:39
2Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering34:56+14:3916:38
3Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering43:18+23:0120:37
4Malin GjetangerMåren OK49:14+28:5723:26

D -12N

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL27:0816:57
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL27:2017:05
Lea HaugÅs-NMBU Orientering24:4315:26
Henni Meland-TangenBækkelagets SK36:2122:43
Julia Meland-TangenBækkelagets SK16:4410:27
Leanna SlettvollKolbotn og Skimt OL33:5621:12

D 13-14

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL37:4515:06
2Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering53:48+16:0321:31

D 15-16

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna RehnKolbotn og Skimt OL44:2912:42
2Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL49:21+4:5214:06
3Selma FærdenKolbotn og Skimt OL1:06:10+21:4118:54

D 17-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering43:0510:46
2Kine DirroMåren OK43:33+0:2810:53
3Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL48:01+4:5612:00
Linn Mei WaalerMåren OKdiskvalifisert
Ingvild Paulsen VieHaugesund Idrettslagdiskvalifisert
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 40-

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL49:1214:03
2Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL59:55+10:4317:07

D 50-

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering49:2414:06
2Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering53:13+3:4915:12
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 70-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL44:0217:36
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK56:38+12:3622:39
3Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1:07:31+23:2927:00

H 11-12

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering20:029:32
2Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL36:42+16:4017:28
3Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering43:09+23:0720:32
4Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL44:10+24:0821:01
5Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering44:13+24:1121:03
6Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering1:05:46+45:4431:19
Håvard EndresenMåren OKdiskvalifisert
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKdiskvalifisert

H - 12N

1 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Rasmus Holm AdolfsenBækkelagets SK20:2712:46
Oskar BruunBækkelagets SPK19:3712:15
Benjamin BuhlerMåren OK15:549:56
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering19:2512:08
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering18:0011:15
Mathias Rønning JohansenMåren OK36:5723:05
Olav NordlieKolbotn og Skimt OL40:3225:20
Vegard Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OL46:0328:46
Sigurd RevhaugKolbotn og Skimt OL27:3517:14
Martin RommetveitKolbotn og Skimt OL23:2514:38
Sigve TomtenKolbotn og Skimt OL25:0915:43
Magnus VollsetÅs IL27:0316:54

H 13-14

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre OlaussenOppsal Orientering23:189:19
2Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering28:21+5:0311:20
3Marius AamodtOppsal Orientering30:47+7:2912:18
4Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering36:20+13:0214:32
5Christoffer AanensenOppsal Orientering38:32+15:1415:24
6Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering47:05+23:4718:50
7Simen Rønning JohansenMåren OK51:13+27:5520:29
Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 15-16

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering35:178:49
2Andreas GjetangerMåren OK37:49+2:329:27
3Ask OlaussenOppsal Orientering43:20+8:0310:50
4Anselm ReichenbachOppsal Orientering43:35+8:1810:53
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 17-

5 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering41:187:30
2Linus OlhansÅs-NMBU Orientering45:51+4:338:20
3Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL48:33+7:158:49
4Runar BjørhovdeBækkelagets SK54:29+13:119:54
5Lars LeirenKolbotn og Skimt OL1:04:31+23:1311:43
6Donatas KontautasOK Moss1:07:48+26:3012:19
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 40-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Meland-TangenBækkelagets SK44:4711:11
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering46:43+1:5611:40
3Martin ReichenbachOppsal Orientering50:13+5:2612:33
4Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL1:01:59+17:1215:29
Lars HolmBækkelagets SKbrutt

H 50-

4 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL37:299:22
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL40:11+2:4210:02
3Erlend RehnKolbotn og Skimt OL40:13+2:4410:03
4Stein MellaOppsal Orientering47:26+9:5711:51
5Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL50:13+12:4412:33
6Tor LahlumKolbotn og Skimt OL52:12+14:4313:03
7Arne OlaussenOppsal Orientering52:40+15:1113:10
8John YtternesKolbotn og Skimt OL52:58+15:2913:14
9Lars Petter EndresenMåren OK58:13+20:4414:33
10Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering58:18+20:4914:34
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orienteringikke startet
Trond HolterMåren OKikke startet

H 60-

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten DueMåren OK31:188:56
2Per-Erik ØstlieDriv IL39:26+8:0811:16
3Nils BøenKolbotn og Skimt OL40:55+9:3711:41
4Peter KlavenessMåren OK51:18+20:0014:39

H 70-

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL39:2011:14
2Hasse BergstrømIL Tyrving54:00+14:4015:25
3Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1:45:41+1:06:2130:11

Åpen B

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL28:4611:30
2Espen DelpMåren OK31:01+2:1512:24
3Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering31:29+2:4312:35
4Magnus EndresenMåren OK34:38+5:5213:51
5Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL37:12+8:2614:52
6Håvard GrønliKolbotn og Skimt OL40:00+11:1416:00
7Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL40:23+11:3716:09
8Audun HvenekildeOppsal Orientering46:58+18:1218:47
9Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering1:03:05+34:1925:14
Thomas MoenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Camilla AksdalPrivatdiskvalifisert
Kjetil JacobsenHamar OKikke startet
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

åpen C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning ReichenbachOppsal Orientering20:509:55
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

lang lett

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering43:2015:28
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor