Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 10
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 12 september 2018

H Lang

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bent SkatvedtUllensaker OL40:39
2Tommy SkårbøUllensaker OL41:43+1:04
3Gaute FosstveitUllensaker OL41:55+1:16
4Emil Bjørnstad StrandEidsvoll OL48:40+8:01
5Terje AntonsenEidsvoll OL48:42+8:03
6Geir ElvhaugGjerdrum OL54:09+13:30
7Christoffer SlettenUllensaker OL55:14+14:35
8Simen ElvhaugGjerdrum OL56:10+15:31
9Tor StrandEidsvoll OL57:29+16:50

H Mellom

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn SteinbekkenOdal o-lag35:40
2Terje BråtenUllensaker OL44:52+9:12
3Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim49:28+13:48
Robert ØksnesGjerdrum OLdiskvalifisert

H Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore GundersenEidsvoll OL28:55
2Odd GundersenEidsvoll OL29:17+0:22
3Ivar MonsrudNes OL40:40+11:45
4Kevin RommetvedtEidsvoll OL47:16+18:21
5Kjetil HaugGjerdrum OL48:45+19:50
6Sjur NilsenGjerdrum OL50:10+21:15

D Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Camilla FosstveitUllensaker OL32:50
2Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL41:37+8:47
3Oline SlåstadUllensaker OL42:23+9:33
4Inger DøhlenGjerdrum OL44:31+11:41
5Kristin Haugen ØgaardUllensaker OL50:56+18:06
6Eline Eggen AndreassenUllensaker OL51:10+18:20
Trine Ruud BråtenUllensaker OLdiskvalifisert

H Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens Kristian NyerrødNes OL44:28

D Nybegynner

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tina BjørnstadEidsvoll OL21:08
2Bente AarhusNes OL22:45+1:37
3Jenny SlåstadUllensaker OL29:08+8:00
4Ragnhild HaugenUllensaker OL30:53+9:45
5Ingrid KvarmeNes OL42:49+21:41
6Eli Anne Nyerrød KvarmeNes OL44:19+23:11
7Astrid KvarmeNes OL44:26+23:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor