Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/Nannestad

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar O-karusell 6. Eltonåsen Skole i Holter/Nannestad
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 15 august 2018

H Lang

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute FosstveitUllensaker OL46:46
2Øystein RappGjerdrum OL48:55+2:09
3Terje BråtenUllensaker OL53:01+6:15
4Tommy SkårbøUllensaker OL54:21+7:35
5Anders HorveiFrogner OL56:23+9:37
6Knut EngenNes OL57:59+11:13
7Bent SkatvedtUllensaker OL58:38+11:52
8Simen ElvhaugGjerdrum OL59:11+12:25
9Christer AnderssonPrivat59:45+12:59
10Pål NæssGjerdrum OL1:05:31+18:45
11Christoffer SlettenUllensaker OL1:07:12+20:26
12Geir ElvhaugGjerdrum OL1:11:43+24:57
Helge RevhaugRingerike OLdiskvalifisert

D Lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine BreenPrivat50:08
2Kristine RappGjerdrum OL1:00:26+10:18
3Anne Grethe RustadGjerdrum OL1:03:17+13:09
4Grete HoviSkien1:06:29+16:21
Hedda SkatvedtUllensaker OLdiskvalifisert

H Mellom

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LinløkkenØstmarkaOK39:21
2Terje LinløkkenØstmarkaOK39:31+0:10
3Ivar StrømstadUllensaker OL46:35+7:14
4Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim47:27+8:06
5Kenneth EikGjerdrum OL51:25+12:04
6John Thomas PetersenNittedal OL55:23+16:02
7Erlend OtterleiØstmarkaOK55:55+16:34
8Svein OtterleiØstmarkaOK55:56+16:35
9Christopher G. HøeUllensaker OL1:05:03+25:42
10Håvard EikGjerdrum OL1:05:35+26:14
11Odd SlettenUllensaker OL1:23:19+43:58
12Alexander SlettenUllensaker OL1:23:23+44:02

D Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarkaOK42:01
2Camilla FosstveitUllensaker OL58:26+16:25
3Silje BreenPrivat1:04:57+22:56

H Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore GundersenEidsvoll OL28:19
2Julian AnderassenUllensaker OL39:54+11:35
3Ivar MonsrudNes OL40:36+12:17
3Mathias AndreassenUllensaker OL40:36+12:17
5Aksel RueUllensaker OL42:06+13:47
6Kevin RommetvedtEidsvoll OL47:19+19:00
7Sigve Snerlebakken AamodtGjerdrum OL50:15+21:56
8Jakob Ramse DønåsenGjerdrum OL51:11+22:52
9Sjur NilsenGjerdrum OL54:44+26:25

D Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene KinnebergGjerdrum OL24:07
2Oline SlåstadUllensaker OL36:53+12:46
3Ella Sofie Gudim HaugGjerdrum OL47:39+23:32
4Maren SnerlebakkenGjerdrum OL50:51+26:44
5Bente AarhusNes OL1:01:38+37:31

H Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon LynneUllensaker OL31:52
2Per Magnus LynneUllensaker OL34:45+2:53

D Nybegynner

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tuva NørveGjerdrum OL23:26
2Jenny SlåstadUllensaker OL32:07+8:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor