Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar sommerkarusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar sommerkarusell 3
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 1 august 2018

H Lang

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik HovindNydalen SK30:26
2Martin GranlyLillomarka OL39:48+9:22
3Bent SkatvedtUllensaker OL40:00+9:34
4Knut HellandØstmarkaOK41:08+10:42
5Robin Larsson HovinUllensaker OL43:01+12:35
6Trond Erik HovindUllensaker OL45:39+15:13
7Terje AntonsenEidsvoll OL48:39+18:13
8Joakim RyenUllensaker OL49:28+19:02
9Geir ElvhaugGjerdrum OL51:12+20:46
10Tormod ØvegaardVestre Aker51:30+21:04
11John HofossHadeland OL52:06+21:40
12Ask OlaussenOppsal54:57+24:31
13Helge RevhaugRingerike OL55:14+24:48
14Ståle SønsterudbråtenGjerdrum OL56:10+25:44
15Mathias LinløkkenØstmarkaOK57:28+27:02
16Terje LinløkkenØstmarkaOK57:33+27:07
17Simen ElvhaugGjerdrum OL1:00:43+30:17
18Kristian RyenUllensaker OL1:32:55+1:02:29

D Lang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine BreenPrivat39:58
2Mathilde SønsterudbråtenGjerdrum OL56:01+16:03
3Hedda SkatvedtUllensaker OL58:25+18:27
4Marita HernandezToten Troll1:00:03+20:05

H Mellom

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hallvard FjærLillomarka OL24:18
2Arne OlaussenOppsal29:15+4:57
3Ivar StrømstadUllensaker OL31:30+7:12
4Sondre OlaussenOppsal 33:27+9:09
5Hans LarsenGjerdrum OL40:40+16:22
6Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim43:47+19:29
7Jacob Finstad LandIL Tyrving1:02:04+37:46
Christopher G. HøeUllensaker OLdiskvalifisert
Frank FinstadUllensaker OLdiskvalifisert

D Mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid HovindUllensaker OL25:10
2Silje BreenPrivat33:19+8:09
3Heidi ØstliGjerdrum OL33:49+8:39
4Anne ArntzenGjerdrum OL46:21+21:11
5Kari HovindUllensaker OL59:59+34:49
6Ping OuyangØstmarkaOK1:26:04+1:00:54

H Nybegynner

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nicolai GranlyLillomarka OL26:20
2Even EnghEidsvoll OL36:24+10:04
3Herman Finstad LandIL Tyrving37:37+11:17

D Nybegynner

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pernille SønsterudbråtenGjerdrum OL35:55
2Inger FinstadUllensaker OL37:38+1:43
3Oline SlåstadUllensaker OL42:52+6:57
4Jenny SlåstadUllensaker OL55:53+19:58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor