Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Moro- Oløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Moro- Oløp
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 18 juni 2018

Damer - kort løype

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie M HellandEgersund OK38:5018:29
2Thea Beate PuntervoldEgersund OK52:05+13:1524:48
3Inger Skretting OpstadEgersund OK55:04+16:1426:13
4Synne Skeie PettersonEgersund OK1:10:42+31:5233:40
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKikke startet

Damer - mellomlang løype

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica HorpestadEgersund OK56:4819:35
2Julie PuntervoldEgersund OK58:48+2:0020:16
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK59:58+3:1020:40
4Celina Iversen ÅseEgersund OK1:29:28+32:4030:51
Ingunn VoilåsEgersund OKbrutt

Damer - lang løype

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK52:5114:17
2Jorunn HadlandEgersund OK1:16:05+23:1420:33

Herrer - kort løype

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Andre BrandsbergEgersund OK40:1419:09
2Odin HorpestadEgersund OK58:13+17:5927:43
3Viljar Fotland KolstøEgersund OK1:00:23+20:0928:45

Herrer - mellomlang løype

2 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Sigurd FotlandEgersund OK48:4816:49
2Edvin AakreEgersund OK51:38+2:5017:48
3Alexander HorpestadEgersund OK53:18+4:3018:22
4Arvid MydlandEgersund OK53:29+4:4118:26
5Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK53:43+4:5518:31
6Odd GarpestadEgersund OK53:56+5:0818:35
7Steinar HorpestadEgersund OK56:15+7:2719:23
8Bjørn Tore AaseEgersund OK59:45+10:5720:36
9Sindre Skeie PettersonEgersund OK1:21:38+32:5028:08
10Arne BrandsbergEgersund OK1:27:26+38:3830:08
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OKbrutt

Herrer - lang løype

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KlippenbergEgersund OK47:5512:57
2Kenneth MydlandEgersund OK50:05+2:1013:32
3Geir Anders HadlandEgersund OK50:33+2:3813:39
Thomas HetlandEgersund OKbrutt
Jørgen HetlandEgersund OKikke startet

Nybegynnerløype

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde PuntervoldEgersund OK34:0121:15
2Åshild BakkenEgersund OK35:54+1:5322:26
3Markus M. HellandEgersund OK42:04+8:0326:17
4Olav HellandEgersund OK42:05+8:0426:18
5Emil Fotland KolstøEgersund OK42:19+8:1826:26
Maren PettersonEgersund OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor