Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpets ungdomsstafett, resultater rapportering og fakturering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpets ungdomsstafett, resultater rapportering og fakturering
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 19 mai 2018

H 11-12_1_2

1 950 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarand GustafssonKongsberg OL18:129:20
2Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)18:59+0:479:44
3Henrik KaiserSturla, IF19:11+0:599:50
4Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett19:12+1:009:50
5Rasmus EngehultNotodden OL19:25+1:139:57
6Martin BryggenHalden SK19:26+1:149:57
6Dagfinn GjerstadOsterøy IL19:26+1:149:57
8Jan Olav BerganKongsberg OL19:28+1:169:58
9Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL21:34+3:2211:03
10Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb21:37+3:2511:05
11Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb21:39+3:2711:06
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Øystein TveitSuldal Orienteringslagdiskvalifisert
Håkon ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert
August HellerudKonnerud ILutenfor konkurranse

H 11-12_3

1 950 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin TorøKongsberg OL34:1017:31
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL35:38+1:2818:16
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)35:45+1:3518:20
4Tonje RykkjeVaregg Fleridrett39:15+5:0520:07
5Jens WoldSturla, IF39:57+5:4720:29
6Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett41:53+7:4321:28
7Mathias BirkelundAsker Skiklubb44:20+10:1022:44
8Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL46:36+12:2623:53
9Cathrine SognNotodden OL47:45+13:3524:29
10Tollef TjentlandLardal OL55:40+21:3028:32

D 11-12_1_2

1 950 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK19:199:54
2Sigrid Schmitt GranHalden SK19:46+0:2710:08
3Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK19:52+0:3310:11
4Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)21:58+2:3911:15
5Marte EgerKongsberg OL23:28+4:0912:02
6Elise RenardKongsberg OL23:39+4:2012:07
7Pernille ZagarLarvik OK24:00+4:4112:18
8Marie Bjordal VegganOppsal Orientering26:03+6:4413:21
9Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering26:06+6:4713:23
10Annika van RaaijHedrum OL26:41+7:2213:41
11Ane MathisenOL Tønsberg og omegn27:04+7:4513:52
12Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL27:31+8:1214:06
13Johanne StorhaugKonnerud IL27:32+8:1314:07
14Rannveig Oma LøyningOdda OL27:39+8:2014:10
15Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb35:52+16:3318:23
16Tuva EspelinAsker Skiklubb37:46+18:2719:22

D 11-12_3

1 950 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Minna Sofie WingstedtHalden SK41:2421:13
2Iselin HøivoldKongsberg OL42:17+0:5321:41
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering42:21+0:5721:43
4Maren Sofie FremstadLarvik OK43:46+2:2222:26
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)45:52+4:2823:31
6Ingrid LestebergKongsberg OL49:11+7:4725:13
7Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn49:23+7:5925:19
8Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering51:21+9:5726:20
9Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering51:43+10:1926:31
10Karina Solheim ØyreOdda OL53:30+12:0627:26
11Nora AkselsenKonnerud IL53:57+12:3327:40
12Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb59:49+18:2530:40
13Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1:21:49+40:2541:57

H 13-16_1_2

2 620 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL17:366:43
2Kristian ØstermannHeming Orientering17:40+0:046:44
3Tobias EspedalNydalens SK17:50+0:146:48
4Teodor Mo HjelsethNydalens SK17:51+0:156:48
5Henrik ReuschHeming Orientering17:53+0:176:49
6Brage TakleKristiansand OK18:00+0:246:52
7Ole Jakob FrankrigNydalens SK18:02+0:266:52
8Christopher LadimOK Moss18:04+0:286:53
9Tobias MathisenPorsgrunn OL18:09+0:336:55
10Iver RingheimLarvik OK18:13+0:376:57
10Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF18:13+0:376:57
12Tord SølvbergIL Veten18:19+0:436:59
13Jørgen SchjølbergTynset IF18:21+0:457:00
14Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18:23+0:477:00
15Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering18:26+0:507:02
16Stein Aas StræteRingerike OL18:45+1:097:09
17Mikael BirkelundAsker Skiklubb18:48+1:127:10
18Joachim KnudsenSturla, IF18:52+1:167:12
18August Syrdal ØenHeming Orientering18:52+1:167:12
20Erik BohneVaregg Fleridrett18:53+1:177:12
21Atle Nikolai WølloKongsberg OL18:56+1:207:13
22Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)19:50+2:147:34
23Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)19:54+2:187:35
24Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)19:55+2:197:36
25Endre SandKongsberg OL20:11+2:357:42
26Henrik R HoltHedrum OL20:16+2:407:44
27Kristoffer FjæreHedrum OL20:40+3:047:53
28Anders Håvard LarsenNydalens SK20:46+3:107:55
29Jonas EikåsSandefjord OK20:49+3:137:56
30Ådne SkjærsteinIL Tyrving20:53+3:177:58
31Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL21:28+3:528:11
32Borgar SkjelbredKongsberg OL21:30+3:548:12
33Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett21:32+3:568:13
34Leif-Inge JevnlidIL Veten21:34+3:588:13
35Herman Lien BackstrømHalden SK21:35+3:598:14
36Peder BryggenHalden SK21:36+4:008:14
37Eskil BrændenLillomarka OL21:38+4:028:15
38Erlend Odd BergeKristiansand OK21:45+4:098:18
39Øyvind LamarkGanddal IL21:46+4:108:18
40Hallvard TjentlandLardal OL21:48+4:128:19
41Snorre SlokvikNotodden OL21:49+4:138:19
42Theodor BjørkSandefjord OK21:58+4:228:23
43Sindre Solheim EideOdda OL22:34+4:588:36
44Tage RosenlundVaregg Fleridrett22:40+5:048:39
45Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)22:55+5:198:44
46Martin KaiserSturla, IF23:03+5:278:47
47Rasmus D. EastwoodLillomarka OL23:11+5:358:50
48Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn24:10+6:349:13
49Reno PapeKonnerud IL25:21+7:459:40
50Martin BirkelundAsker Skiklubb26:05+8:299:57
51Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb26:42+9:0610:11
52Håkon BogasonLillomarka OL27:15+9:3910:24
53Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27:25+9:4910:27
54Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL29:30+11:5411:15
55Julie BrenåsVarteig OL34:03+16:2712:59
56Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb38:38+21:0214:44
Mikkel BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 13-16_3

2 620 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK33:2712:46
2Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering33:50+0:2312:54
3Kasper Bakken UlsethNydalens SK35:01+1:3413:21
4Henrik Kaupang LyeLarvik OK36:30+3:0313:55
5Trygve Børte NomelandKristiansand OK36:31+3:0413:56
6Vetle DrageKongsberg OL36:38+3:1113:58
7Mikkel HoltFreidig36:39+3:1213:59
8Lukas KlausenSturla, IF37:13+3:4614:12
9Martin Nøkleby MellingRingerike OL37:22+3:5514:15
10Fridtjof ReuschHeming Orientering37:26+3:5914:17
11Halvard KornmoPorsgrunn OL37:27+4:0014:17
12Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett37:32+4:0514:19
13Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb37:41+4:1414:22
14Cornelius BjørkSandefjord OK38:24+4:5714:39
15Arne BerganKongsberg OL39:44+6:1715:09
16Viljan van RaaijHedrum OL39:59+6:3215:15
17Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK40:37+7:1015:30
18Åsmund SlokvikNotodden OL40:39+7:1215:30
19Jakob TorgersenHalden SK40:44+7:1715:32
20Sven Bergset LangvikIL Veten40:47+7:2015:33
21Johan EgerKongsberg OL40:48+7:2115:34
22Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK40:49+7:2215:34
23Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40:50+7:2315:35
24Olav MelheimSturla, IF40:56+7:2915:37
25Markus RichterSandnes IL (Rogaland)41:41+8:1415:54
26Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb41:58+8:3116:01
27Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)43:01+9:3416:25
28Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett43:35+10:0816:38
29Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering43:37+10:1016:38
30Rolf Andreas BergNydalens SK43:45+10:1816:41
31Brage EikåsSandefjord OK46:18+12:5117:40
32Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn46:27+13:0017:43
33Jonathan WoodhouseLillomarka OL46:29+13:0217:44
34Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL46:34+13:0717:46
35Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF46:42+13:1517:49
36Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb48:56+15:2918:40
37Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL50:07+16:4019:07
38Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL50:08+16:4119:08
39Johannes Solheim ØyreOdda OL50:29+17:0219:16
40Erik ZagarLarvik OK50:50+17:2319:24
41Einar ØstvoldHeming Orientering51:52+18:2519:47
42Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn54:04+20:3720:38
43Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)57:20+23:5321:52
44Mathias NyhaugAsker Skiklubb57:45+24:1822:02
Rasmus BerglundRingerike OLdiskvalifisert
Christian Fredrik BorgIL Kolldiskvalifisert
Sondre LadimOK Mossdiskvalifisert
Brage Bell LysakerFana ILdiskvalifisert
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 13-16_1_2

2 260 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn17:527:54
2Oda ScheeleNydalens SK19:40+1:488:42
3Frida HaugskottOL Trollelg19:44+1:528:43
4Maya Jones ArnesenHeming Orientering19:52+2:008:47
5Marie KvarmeSturla, IF20:02+2:108:51
6Live ØstvoldHeming Orientering20:06+2:148:53
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK20:10+2:188:55
8Synne SandvenNotodden OL20:21+2:299:00
9Eira Skaarer WiklundNydalens SK20:26+2:349:02
10Ingvild GustafssonKongsberg OL20:27+2:359:02
11Una KittilsenFreidig20:37+2:459:07
12Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL20:51+2:599:13
13Kristin Melby JacobsenLardal OL21:55+4:039:41
14Ingrid BlindheimLillomarka OL22:38+4:4610:00
14Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL22:38+4:4610:00
16Aurora Wilkens JernbergNydalens SK24:22+6:3010:46
17Ingrid LamarkGanddal IL24:40+6:4810:54
18Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering24:47+6:5510:57
19Ida Sofie HjortlandLarvik OK24:52+7:0011:00
20Ine InstanesSturla, IF25:18+7:2611:11
21Nora Småge HilsenKonnerud IL25:26+7:3411:15
22Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL25:31+7:3911:17
23Iselin SørensenSturla, IF25:33+7:4111:18
24Marie Roll-TørnqvistFana IL25:36+7:4411:19
25Konstanse MoholthKongsberg OL25:38+7:4611:20
26Alexandra LinløkkenØstmarka OK25:40+7:4811:21
27Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering25:41+7:4911:21
28Maria GrovanOL Tønsberg og omegn25:43+7:5111:22
29Hannah Syrdal ØenHeming Orientering25:45+7:5311:23
30Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering25:55+8:0311:28
31Marie Lien BackstrømHalden SK25:56+8:0411:28
32Ingrid MobråthenBotne SK26:11+8:1911:35
33Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb27:28+9:3612:09
34Nora Christine HansenAsker Skiklubb27:32+9:4012:10
35Eileen BjanesIL Tyrving27:33+9:4112:11
36Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving27:34+9:4212:11
37Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering28:03+10:1112:24
38Alvilde Lysaker SandenEiker OL29:55+12:0313:14
39Tiril Ebon EspedalNydalens SK31:32+13:4013:57
40Synne Lien GrøtbergKongsberg OL31:41+13:4914:01
41Ingeborg Rygg EikelandBergens TF35:15+17:2315:35
42Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb36:44+18:5216:15
43Ingrid LuråsOppsal Orientering37:14+19:2216:28
44Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL37:18+19:2616:30
45Line Borgejordet SimonesNotodden OL42:59+25:0719:01
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLdiskvalifisert

D 13-16_3

2 620 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Madslien BakkenNydalens SK38:4914:48
2Pia Young VikNydalens SK38:51+0:0214:49
3Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering38:52+0:0314:50
4Åsne HaavengenKongsberg OL41:29+2:4015:50
5Mathea Spets StorhovFreidig42:47+3:5816:19
6Marie ScheeleNydalens SK43:41+4:5216:40
7Tora KittilsenFreidig43:45+4:5616:41
8Inga Skaarer WiklundNydalens SK46:22+7:3317:41
9Karoline TorøKongsberg OL46:24+7:3517:42
10Mina Akiko JohnsenSturla, IF46:25+7:3617:42
11Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb46:55+8:0617:54
12Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular46:56+8:0717:54
13Selma HøivoldKongsberg OL48:18+9:2918:26
14Emma EngehultNotodden OL48:31+9:4218:31
15Eline SchjervenLardal OL48:38+9:4918:33
16Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn49:40+10:5118:57
17Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering49:52+11:0319:01
18Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb51:18+12:2919:34
18Anne ØstvoldHeming Orientering51:18+12:2919:34
20Iril RingheimLarvik OK51:22+12:3319:36
21Vida Helland-HansenIL Tyrving52:25+13:3620:00
22Ingunn Høst FossgardLillomarka OL55:21+16:3221:07
23Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering55:23+16:3421:08
24Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK55:28+16:3921:10
25Mari L KaupangOL Tønsberg og omegn55:37+16:4821:13
26Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering56:39+17:5021:37
27Oda Isnes TyseEiker OL59:25+20:3622:40
28Tiril KihleKonnerud IL1:02:32+23:4323:52
29Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1:06:17+27:2825:17
30Helene Brandal SøftingKongsberg OL1:33:39+54:5035:44
Malene InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert
Mari ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor