Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skolemesterskap Bærum

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skolemesterskap Bærum
Arrangørorganisasjon: IL Tyrving
Dato: onsdag 30 mai 2018

Gutter

432 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Loven HoleHøvik Verk11:34
2Marcus Linna BergeBlommenholm11:38+0:04
3Kristiffer Aamo GullhavBlommenholm11:49+0:15
4Jesper GustavssonBlommenholm11:50+0:16
5Tarik MesicBlommenholm11:57+0:23
6Frederick GarmannEvje12:01+0:27
7Fredrik HuitfeldtBlommenholm12:02+0:28
7Henrik Druglimo GrindeBlommenholm12:02+0:28
9Malvin Lund KristoffersenEikeli12:33+0:59
10Elias MosletLøkeberg12:39+1:05
11Kristian Damgård-DanielsenHøvik Verk12:51+1:17
12Jonas Block BjerkelundHosle12:57+1:23
12Halvard Ekanger MadsenHosle12:57+1:23
14Torjus Magnus HarboGrav13:01+1:27
15Jens Even MoltumyrEvje13:05+1:31
16Noah LeonthinBlommenholm13:11+1:37
17Casper Seip-AndresenEvje13:12+1:38
18Ola H. BjørnsrudLøkeberg13:21+1:47
19Eirik GravåsEvje13:22+1:48
20Lukas HollundEvje13:53+2:19
21Franz Philip Pap HolmenGrav13:55+2:21
22Nicolai BjerkeGrav13:58+2:24
23David Sun BlixLysaker14:00+2:26
24Niklas Bævre JohanssonLysaker14:01+2:27
25Laurits Hageselle BrydeBærums Verk14:03+2:29
25Truls NatvigBærums Verk14:03+2:29
27Christoffer Ygre StorjohannHaslum14:05+2:31
28Benjamin Falkum OlsenEikeli14:07+2:33
28Leo MorenHaslum14:07+2:33
30Daniel Forsdahl TollefsrudHosle14:15+2:41
31Benjamin Sakslund SørsdahlHosle14:16+2:42
32Storm Mathias AugestasdEikeli14:18+2:44
32Leo RostrupHosle14:18+2:44
34Sondre Roald VolsdalGrav14:19+2:45
34Theo Kittelsen NegulicEikeli14:19+2:45
36Oliver Fredeus HoltskogEikeli14:24+2:50
37Linus Hellum MoeJong14:26+2:52
38Oliver Blom-StokstadJong14:27+2:53
39Magnus Brækken WalderhaugBærums Verk14:31+2:57
40Marius TverdalBærums Verk14:32+2:58
41Anders Asdal FurnesStabekk14:33+2:59
41Kristoffer NåvikStabekk14:33+2:59
41Kristoffer KatlaHaslum14:33+2:59
44Amund HaukøyEvje14:41+3:07
45Casper BrokhaugJong14:49+3:15
45Jostein AndersenEmma Hjorth14:49+3:15
47Shervin RezaelJong14:52+3:18
48Sultan ShahEvje15:01+3:27
48Felix Alexander PreusHøvik15:01+3:27
50Fredrik Knoph BirkelandGrav15:09+3:35
51Henrik Darre-NæssGrav15:11+3:37
52Jeppe Jensen DæhliLysaker15:15+3:41
53Felix DybdahlLysaker15:16+3:42
54Peder Aalerud SeimHøvik15:18+3:44
55Oliver SkagestadLysaker15:20+3:46
56Felix Berg MyrstadHøvik15:21+3:47
57Elias SkoglandEvje15:30+3:56
58Nikolai JohansenEvje15:31+3:57
59Theodor Julius WeiergangBlommenholm15:32+3:58
60Gard Isak SamuelsenGrav15:33+3:59
61Ford August Rosèn-LystrupHøvik15:35+4:01
62Filip CrosbyEikeli15:39+4:05
62Ludvig Asgeir Bjarkhaug NilsenBlommenholm15:39+4:05
64Alexander JohansenEvje15:40+4:06
65Vincent Hole-RuigrokEvje15:41+4:07
66Mathias AbryEikeli15:45+4:11
66Lukas Olsen UsherLysaker15:45+4:11
68Jonas Horn LarsenBlommenholm15:50+4:16
69Oscar WasmuthJong15:54+4:20
70Erlend Bøckmann EldevikHøvik Verk15:55+4:21
71Brage Alexander Sten HaugJong15:56+4:22
72Jonas EggeJong15:58+4:24
73Jakob StamnesLysaker15:59+4:25
73Vetle Lie LøweBlommenholm15:59+4:25
75Victor Alexandru BirleanJong16:03+4:29
75Espen KnudsenLøkeberg16:03+4:29
77Jacob Sandvik GauselEikeli16:04+4:30
78Oscar L'orsa L'orangeGrav16:05+4:31
78Emin SupukovicHaslum16:05+4:31
80Herman Karelius SolbergStabekk16:07+4:33
81Oscar Persson UlvmoenBlommenholm16:08+4:34
82Oscar Askildsen SøhoelHøvik Verk16:12+4:38
82Daniel Scott ChristiansenHøvik16:12+4:38
84Mats Taraldsen HyllsethHøvik16:13+4:39
85Daniel Taksdal ØglændEikeli16:14+4:40
86Joachim E. V. NysveenBærums Verk16:16+4:42
87Adrian Eidsvig VergaraEikeli16:17+4:43
88Frederik AaslandGrav16:20+4:46
88Sigurd Skoseide HovlandBærums Verk16:20+4:46
90Jesper Bo Berg NordahlHøvik Verk16:21+4:47
90Jonas Riiser LarsenEikeli16:21+4:47
92Endre ThorsenLøkeberg16:22+4:48
92Sander M RabbeLøkeberg16:22+4:48
94Theodor Aleksander Burøy-OlsenJong16:26+4:52
95Nikolai OvesenHaslum16:35+5:01
95Jimmy PhamHøvik16:35+5:01
97Fredrik Monclair PfanzelterGrav16:39+5:05
97Christian LindHaslum16:39+5:05
99Nikolai HalsosJong16:41+5:07
100Fryderyk M. AdrianLøkeberg16:42+5:08
101Aimal NouriJong16:43+5:09
101Ferdinand August PetersenHøvik16:43+5:09
101Trym Rongved SkuiBlommenholm16:43+5:09
104Mikkel J. MyhreLøkeberg16:44+5:10
105Egil Lukas Robertson KruckBlommenholm16:46+5:12
106Axel ØstlyngenLysaker16:49+5:15
107Henrik Kolstad LøbergHøvik16:52+5:18
108Darius SillmannBlommenholm16:54+5:20
108Mathias VestrheimBlommenholm16:54+5:20
110Leo Sinding-LarsenHøvik16:57+5:23
111Stian TitterudLysaker16:58+5:24
112Eirik VinjeGrav17:00+5:26
113Kristian Laurendz GranheimHøvik Verk17:01+5:27
113Erling Skåre Vik-MoHøvik Verk17:01+5:27
115Niklas HattestadLøkeberg17:03+5:29
116Antoni Tomasz GruszczynskiJong17:06+5:32
117Filip KaspersenEikeli17:12+5:38
118Lukas Nataniel MathisenEikeli17:13+5:39
119Erik Markussen BirkelandHøvik Verk17:17+5:43
120Teo Brørby GauselEikeli17:18+5:44
121Jesper BrodtkorbEikeli17:21+5:47
122Storm Simonsen TallaksrudHøvik Verk17:23+5:49
122Axel Oliver Einstabland KvåliHøvik Verk17:23+5:49
124Torjus Andreas BommenJong17:28+5:54
125Jesper Hveberg AngeltveitJong17:29+5:55
126Jon Røen BjørgeGrav17:31+5:57
126Mads Skullerud AlexandersenHøvik17:31+5:57
126Petter StorbergHøvik17:31+5:57
129Mikkel SvartdahlHaslum17:35+6:01
130Jacob Holmboe PundsnesHøvik Verk17:37+6:03
131Chukwuezugo Kelly AnyanetoJong17:38+6:04
132Axel Hegland-SivertsenStabekk17:40+6:06
133Lars Tysnes SukkaGrav17:42+6:08
133Trym BrunstadEikeli17:42+6:08
135Gustav Østvedt JonassonHøvik Verk17:44+6:10
136Daniel Leonthin ElvebakkStabekk17:45+6:11
137Christopher KvalheimEikeli17:48+6:14
138Axel Rostveit ClèrambaultStabekk17:49+6:15
138Eskil Aleksander Eng GrongstadHøvik17:49+6:15
140Jacob Walther LongvaLysaker17:51+6:17
141Nicolai Strøm MejlænderHøvik17:52+6:18
142Herman HaslumHaslum17:53+6:19
143Dennis Truong LeHaslum17:56+6:22
144Mads FrilingHøvik17:59+6:25
145Noah Aleksander MørkGrav18:00+6:26
146Tyler MyrmoEvje18:02+6:28
147Fabian M.E. EngedalLøkeberg18:04+6:30
148Ask LindskogEvje18:05+6:31
149Even MidttunEvje18:07+6:33
149Gabriel Nordahl BrenneHøvik18:07+6:33
151Elias Alexander Wiklund OttersboHosle18:17+6:43
152Magnus MyklebustJong18:18+6:44
153Sebastian BakkenJong18:20+6:46
154Oscar BachEmma Hjorth18:24+6:50
155Axel ShepherdHøvik18:27+6:53
156Brage K RønqvistLøkeberg18:29+6:55
157Mikkel EngebretsenHaslum18:38+7:04
158Horia MacoveiEmma Hjorth18:41+7:07
159Nikolai Lien TorsvikHøvik18:43+7:09
160Ask Kaspersen BjaalandHosle18:44+7:10
160Tord Schjelderup NilsenHøvik18:44+7:10
162Trym LinbergLesterud18:49+7:15
163Fredrik Kolstad TveteGrav18:50+7:16
163Hans Jørgen HøgnesLysaker18:50+7:16
163Anushanth SathiyaseelanHøvik18:50+7:16
166Patrick KelleherHøvik18:51+7:17
167Abdul-Kahhir Alibeko EdelbijevJong18:52+7:18
168Eirik Kirkvold HusøJong18:55+7:21
168Marcus Tore BjørganHøvik18:55+7:21
170Thomas Alexander Urbye RosénGrav18:56+7:22
171Axel Refstad SchrøderHøvik18:59+7:25
172Melvin FredriksenJong19:00+7:26
173Kristoffer Røskeland WestgårdJong19:03+7:29
174Fridtjof FarhangHosle19:08+7:34
175Oliwer PiechaczekHaslum19:17+7:43
176Pelle Felix Arentowi SteneEikeli19:21+7:47
177August StoebnerLøkeberg19:23+7:49
178Fredrik Jørgen Bryn SverdrupHøvik19:24+7:50
179Saad Abobaker ElmiJong19:28+7:54
180Renat BrytskyyHøvik19:31+7:57
181Louis K B WhiteLesterud19:35+8:01
182Viktor Ro HansenHøvik19:38+8:04
182Brage Kristoffer Sandvik MolstadBlommenholm19:38+8:04
184Henrik Legernes BrinchHosle19:39+8:05
185Martin VatneGrav19:40+8:06
186Jesper MandtHosle19:41+8:07
187Samuel Émile DrangslandHøvik Verk19:43+8:09
187Balder Trondsen HamerHosle19:43+8:09
189Thomas Meyer KnutsenHøvik Verk19:44+8:10
190Kasper BagnHaslum19:49+8:15
190Herman Gabriel Berg GundersenBlommenholm19:49+8:15
192Leon BjørnHaslum19:51+8:17
193Håvard HytterødHosle19:54+8:20
194Noah Oliver Cameron AansløkkenGrav19:56+8:22
195Lucas Falch AvestruzHosle19:57+8:23
196Jesper NotlandBlommenholm20:00+8:26
197Sondre RøedHosle20:02+8:28
198Fabian Warløs NæssGrav20:05+8:31
199Christoffer JorvangLøkeberg20:09+8:35
199Simen Steinhaugen-NorderudLøkeberg20:09+8:35
201Tobias Vogt VoldGrav20:12+8:38
202Christopher Mjell HolmstøenEikeli20:13+8:39
202Nikolai Myklestad-KaramLøkeberg20:13+8:39
204Theodor Mathiesen SkjellvikJong20:25+8:51
204Caspian Stokkebokjær LundringGrav20:25+8:51
204Philip Alexander SanneGrav20:25+8:51
207Philip Lytomt-NielsenHøvik20:28+8:54
208Mikael Maarud MoenHøvik Verk20:30+8:56
209Joel Cloumann EkelundJong20:31+8:57
210Oscar Keim-HeidalGrav20:35+9:01
211Lukas Emil Vinther ChristensenGrav20:39+9:05
212Trygve Altin Rognum-IsaksenHøvik Verk20:43+9:09
212Henrik Brandth-HopeLysaker20:43+9:09
214Emil MuratbegovicJong20:44+9:10
215Sebastian LøvdahlJong20:46+9:12
215Shaheed Bin Ihab TimrazJong20:46+9:12
217Peder Aalbu AlvsåkerGrav20:47+9:13
217Adrian MyhreEmma Hjorth20:47+9:13
219Tord StrandEmma Hjorth20:48+9:14
220Jeppe HattestadLøkeberg20:56+9:22
221Heine Skol-SnekkvikGrav21:00+9:26
222Christian Bergene-EngenEikeli21:04+9:30
223Tobias GreffEikeli21:15+9:41
224Peter Aleksander JilenkovGrav21:18+9:44
225Robin FrellumstadGrav21:22+9:48
226Aksel HeggstadHaslum21:29+9:55
227Johannes HeimvikLesterud21:33+9:59
228Mathias Rindahl KrogstadStabekk21:42+10:08
229Hassan MoammarHøvik21:43+10:09
230Fredri Gulbrandsen-RønnovEikeli21:46+10:12
231Markus Duun BenjaminsenStabekk21:56+10:22
232Mikolaj D KozlowskiLesterud22:06+10:32
233Lars Christian JakobsenBærums Verk22:08+10:34
234Viktor Fjørtoft KyteBærums Verk22:12+10:38
235Christopher BuntzHøvik Verk22:13+10:39
235Mikkel Kolstad RøedBærums Verk22:13+10:39
237Olav Stubbraaten IvarrudEikeli22:27+10:53
238Tobias Høyer-TrollnesGrav22:29+10:55
239Olve Vassgård EidHøvik Verk22:30+10:56
239Natnael BizualemHaslum22:30+10:56
241Marius Kjær-KlavenesHøvik Verk22:31+10:57
241Lucas Johansen StrandeHosle22:31+10:57
243Jon Stokke DaleGrav22:32+10:58
243Wiktor GorowskiHøvik22:32+10:58
245Martin E. StorrosæterLøkeberg22:33+10:59
246Fredrik Finnøy BakkeGrav22:34+11:00
246Patrick Zimon Peredo RosalEikeli22:34+11:00
248Martin BuchholzLysaker22:36+11:02
249Galad KoraneHaslum22:37+11:03
250Elias Hagen JacobsenGrav22:38+11:04
250Linus BjerketvedtGrav22:38+11:04
252Mathias Poetsch ElisenbergJong22:44+11:10
253Stian Møinichen StrømJong22:45+11:11
254Oliver H. SolbakkenLøkeberg22:46+11:12
255Truls LangsletLøkeberg22:48+11:14
256Edvin S. VålerhaugenLøkeberg22:50+11:16
257Carl Henrik HolstLysaker22:52+11:18
258Øystein NupenHøvik22:55+11:21
259Christian JørgensenHøvik Verk23:01+11:27
260Simen LangaasStabekk23:05+11:31
261Erik Nergaard BergStabekk23:07+11:33
262Daniel Luca KvernstrømHøvik Verk23:13+11:39
262Jonas RørvikStabekk23:13+11:39
264Gustav Heggland SchraderHøvik23:28+11:54
265Tat-An Truong LeHaslum23:46+12:12
266Jakob BreyholtzEikeli23:48+12:14
267Cornelius L BeleLesterud23:50+12:16
268Oskar Nordås BjerkeGrav23:51+12:17
269Richard Kittelsen-OlsenHaslum23:53+12:19
270Bemnet D TekilaLesterud23:54+12:20
271Adrian S. VålerhaugenLøkeberg23:56+12:22
272Konrad SolbergLysaker23:58+12:24
273Iver L MørchLesterud24:00+12:26
274Herman HoffHøvik Verk24:05+12:31
275Max Jerstad PettersonHøvik Verk24:08+12:34
276Sindre Haslestad AxelsenHosle24:29+12:55
277Zakarias BrekkeHaslum24:35+13:01
278Ethan Mathias DreelanEikeli24:40+13:06
279Filip RosenbladBærums Verk24:41+13:07
280Haakon ChristophersenStabekk24:42+13:08
281Kasper HewittStabekk24:44+13:10
282Liam KennedyBærums Verk24:46+13:12
283Amund Haugejorden RistBærums Verk24:47+13:13
284Carl Theodor NyhlènLysaker24:49+13:15
285Anthony LehmEvje24:52+13:18
285Oliver Eggen AnderssonHøvik Verk24:52+13:18
287Bernhard HagbergHaslum24:56+13:22
288Emil AndersenHaslum24:59+13:25
289Petter Helge BrånåBærums Verk25:06+13:32
290Kasper LieHøvik25:08+13:34
291Henrik Møller-PettersenEmma Hjorth25:13+13:39
292Chris HirwaEmma Hjorth25:16+13:42
293Frederic Disch EkEikeli25:19+13:45
294Mathias Robstad KaradasGrav25:31+13:57
295Edvard I LøvlieLesterud25:42+14:08
295Leo Enerhaug EggeHøvik25:42+14:08
297Sondre HoleHøvik25:44+14:10
298Sondre Smistad BelstadStabekk25:46+14:12
299Stian BaumgardtLesterud25:49+14:15
300Herman Lund BlomstrandGrav25:53+14:19
301Ole Kristian MelbøStabekk25:55+14:21
302Stian forebo OvesenBlommenholm25:56+14:22
303Benjamin Høegh-Krohn KjærvikGrav25:57+14:23
303Christian Lund-KarlsenLysaker25:57+14:23
305Siver Karinen SandborgStabekk25:58+14:24
306Edward Emil RandenGrav26:01+14:27
307Andreas Hay GulsettStabekk26:04+14:30
308Håvard B. SkaugeLøkeberg26:05+14:31
309Mathias Ødegaard AasenHøvik26:19+14:45
310Tor L RørtveitLøkeberg26:21+14:47
311Thorbjørn Larssen MyhrvoldHosle26:22+14:48
312Sander GranerudEikeli26:37+15:03
313Eskil Strand-ØverengHaslum26:38+15:04
314Harald Martinius Piene GrønvoldGrav26:39+15:05
315Birk Ballestad RoungeEikeli26:45+15:11
316Kasper Guddal SeljenesHøvik Verk26:50+15:16
317Jens Georg Ulvness FahleHosle26:52+15:18
318Arthur AndresenStabekk27:03+15:29
318Leo H. AaraasLøkeberg27:03+15:29
320Alexander Hegland-SivertsenStabekk27:04+15:30
321Mads Rørlien JevanordHosle27:13+15:39
322Pelle Rønningen SalvesenGrav27:14+15:40
322Dorian Aleksander MaleckiEikeli27:14+15:40
324Tristan Oliver Nirvi-LienJong27:41+16:07
325Aksel MartinsenJong27:44+16:10
325Christian Thor MelandBlommenholm27:44+16:10
327Oscar BergeHosle27:46+16:12
328Cédric MbalEmma Hjorth27:47+16:13
329Ask Myhre LieBlommenholm28:07+16:33
330Panagiotis LykosEikeli28:17+16:43
331Vegar MarkiStabekk28:24+16:50
332Lucas Mathisen FossumEikeli28:28+16:54
333Matias MyklebustEikeli28:34+17:00
334Sander A. BekkemotLøkeberg28:58+17:24
335Bror JordahlEikeli29:04+17:30
335Christian Nicholas WrightStabekk29:04+17:30
337Jonas PrinsStabekk29:05+17:31
338Nicolay Pettersen GranEikeli29:06+17:32
339Kristian Steineger EngerStabekk29:07+17:33
340Marius Hartløv LerstadEikeli29:31+17:57
340Vagard SembLøkeberg29:31+17:57
342Fredrik Bræin GrothEikeli29:43+18:09
343Noa Brørby GauselEikeli29:44+18:10
344Jonas CrosbyEikeli29:47+18:13
345Adrian RøiseEmma Hjorth29:52+18:18
346Darin MaolodEmma Hjorth29:58+18:24
347Karl Kristoffer BjerkeHaslum30:07+18:33
348Leo Bjørshol PerrettEikeli30:11+18:37
349Emil SchjesvoldGrav30:13+18:39
350Filip Stene-JohansenHøvik Verk30:37+19:03
351Olav Tjelta DahlHaslum30:56+19:22
352Bjarne MyrvangHaslum31:31+19:57
353Benjamin JørgensenEmma Hjorth31:50+20:16
354Kristoffer ElvegårdEmma Hjorth31:51+20:17
355Markus NorliHaslum32:11+20:37
356Felix Wiborg VestersjøEikeli32:19+20:45
357Sebastian ZachariasenHaslum32:36+21:02
358Nicolay Grip-BruusgaardEikeli32:43+21:09
359Nilaan RaveenthiranEmma Hjorth32:46+21:12
360Ahmed MohamedEmma Hjorth32:53+21:19
361Fredrik AndresenHaslum33:04+21:30
362Axel Lotherington HorveiHosle33:07+21:33
363Arham MoammarHøvik33:18+21:44
364Trym E.A. NygaardLøkeberg33:29+21:55
365Mats Gutu-JensenEikeli33:35+22:01
366Oscar Follvar WeiheHøvik Verk33:46+22:12
367William Rønnestad NærbøHøvik Verk33:58+22:24
368Max IngvaldsenEvje34:14+22:40
369Andreas S. ChristensenLøkeberg34:19+22:45
370Wilhelm Skaug FutsæterGrav34:25+22:51
371Eskil YttrehusGrav34:26+22:52
372Tinius B HandelandLesterud35:01+23:27
373Mads D HaldLesterud35:03+23:29
373Tim Leo HembreHaslum35:03+23:29
375Sofian BelmekkiLesterud35:09+23:35
376Sigurd HveemHøvik35:23+23:49
377Storm Alexander GulbrandsenBlommenholm35:30+23:56
378Daniel Kristoffer NøisEikeli36:18+24:44
379Mikkel Irgens HolstBlommenholm37:04+25:30
380Rodan Shokri SalimHøvik37:19+25:45
381Andreas Tønder HeggheimBlommenholm37:25+25:51
382Max Elliot Krafft SchelbredHøvik Verk38:39+27:05
383Karl Martin EngliGrav39:35+28:01
384Marius Christoffer EkhaugenGrav39:38+28:04
385Elliot Scott MoEikeli40:03+28:29
386Peder Sandnes EggemoenGrav40:32+28:58
387Håkon Tilrem ØrjavikGrav40:45+29:11
388Nicolas Tidemann GogstadGrav41:18+29:44
389Erling Fougner MyrbakkHøvik Verk42:24+30:50
390Erik NordbyHaslum42:51+31:17
391Brage MjølsnesHaslum44:00+32:26
392Jacob Aleksander ConradiGrav44:18+32:44
393Ludvig BrochmannEikeli1:00:56+49:22
394Andreas Stene EngerHosle1:04:13+52:39
395Mahamed Hassan WarsameHosle1:04:21+52:47
396Mohammadarad FahamiHosle1:07:56+56:22
397Henrik HelskogEmma Hjorth1:23:50+1:12:16
398Ibtisam MuhammadEmma Hjorth1:23:51+1:12:17
Edvard Alsing SelandJongdiskvalifisert
Hy Chang VoJongdiskvalifisert
Alvin ThorsenEvjediskvalifisert
Ikhvan ArskhanovEvjediskvalifisert
Adi BardariEvjediskvalifisert
Elias LiebergLesteruddiskvalifisert
Adrian LangerudGravdiskvalifisert
Gustav Lång-GisholtGravdiskvalifisert
Kristian Winge SimonsenGravdiskvalifisert
Jonathan HjelsethGravdiskvalifisert
Oscar ErsfjordEikelidiskvalifisert
Olaf Strand ØstbyEikelidiskvalifisert
Stephan Arsoo MarkerEikelidiskvalifisert
Johan Ørskov TveitEikelidiskvalifisert
Lasse Hvidtsten JohnsenHoslediskvalifisert
Joachim Holm WigaardHoslediskvalifisert
Jesper BjertnesStabekkdiskvalifisert
Greger Holmen PettersenStabekkdiskvalifisert
Marcus Skodbo-BirchStabekkdiskvalifisert
Noah Maximilian KittelsenStabekkdiskvalifisert
Storm Birger StenslandStabekkdiskvalifisert
Sjur G KlaastadLøkebergdiskvalifisert
Aksel T. KirkhornLøkebergdiskvalifisert
Victor A.J. BrudvikLøkebergdiskvalifisert
Vebjørn SøderLøkebergdiskvalifisert
Sverre SkatteboLøkebergdiskvalifisert
Danile K MathisenLøkebergdiskvalifisert
August HorjenHaslumdiskvalifisert
Aksel Helle VikenHaslumdiskvalifisert
Lawin ToufiqHøvikdiskvalifisert
Herman Bjørke ÅdlandHøvikdiskvalifisert
André Reinert HalvorsenHøvikdiskvalifisert
Elias Axelsen KjersemHøvikdiskvalifisert
Liam SommerHøvikdiskvalifisert
Adrian SnekkestadJongikke startet
Mikkel Sandlie VollanJongikke startet
Rahmatullah AhmadzaiJongikke startet
Cillian Alexander HestnesJongikke startet
Daniel StrømmeEvjeikke startet
Pedro Tecelao PotesEvjeikke startet
Iaroslav ZhukovEvjeikke startet
Danial HussainEvjeikke startet
Sigurd Bø-JohansenEvjeikke startet
Theo Gundersen LeivestadHøvik Verkikke startet
Ibrahim AzizHøvik Verkikke startet
Tommy Emanuel FinangerHøvik Verkikke startet
Anders Lassesen NaugHøvik Verkikke startet
Herman Gran-OlsenHøvik Verkikke startet
Balder Bønkan KvamHøvik Verkikke startet
Lucas CarterHøvik Verkikke startet
Mathias K MjaavatnLesterudikke startet
William Ø SuosLesterudikke startet
Benjamin T HalvorsenLesterudikke startet
Henrik LømorkGravikke startet
Aleksander Alan SterengaGravikke startet
Paul OldenburgEikeliikke startet
Al Din HadzalicEikeliikke startet
Nicholas HakimiEikeliikke startet
Marius Otto LarsenHosleikke startet
Ferdinand HilleHosleikke startet
Fredrik Sanderud StavsethHosleikke startet
Kristian Andenæs AxelsenHosleikke startet
Rifat SumaHosleikke startet
Jørund Solie ElfvenHosleikke startet
Marius Krogh GunnerødHosleikke startet
Mikkel ShcultzeHosleikke startet
Leo FredenborgHosleikke startet
Benjamin Lefdal MoenHosleikke startet
Eric Almeida Prado Lara KjekshusLysakerikke startet
Sondre Kristoffer Ryden SolvangLysakerikke startet
Muqtar AwaleLysakerikke startet
Adrian Stenehjem StrangerLysakerikke startet
Filip Karol AnczokStabekkikke startet
Magnus Aleksander IngulStabekkikke startet
Stian JonassenStabekkikke startet
Christian Børve ArnesenStabekkikke startet
Marius Enge RailoStabekkikke startet
Eyvind Johan Ohr KroghStabekkikke startet
Erik Magnus SkoeStabekkikke startet
Tobias H. BunæsLøkebergikke startet
Sindre T. PlassenLøkebergikke startet
Herman C. AddeLøkebergikke startet
Anders M.HeitmannLøkebergikke startet
Gabriel ØglusonLøkebergikke startet
Sebastian BirkelandHaslumikke startet
Shahmir AftabHaslumikke startet
Olav HusumEmma Hjorthikke startet
Nickolas ReitanEmma Hjorthikke startet
Nikolai AndreassenEmma Hjorthikke startet
Fabian GarvikHøvikikke startet
Victor Goiziou-AndersenHøvikikke startet
Vegard Eilertsen RøskaftHøvikikke startet
Ilia HajmohamadiHøvikikke startet
Gunnar Brandshaug DaleHøvikikke startet
Pål Selvikvåg MalmeHøvikikke startet
Edvin Røstad HaagaasHøvikikke startet
Jesper JohansenHøvikikke startet
Lauritz Finrud BorgersenBlommenholmikke startet
Aksel Enghaug TumanBlommenholmikke startet
Nikolai Nordback ReinertsenBlommenholmikke startet
Jens Peder Gammelsrød BergeBlommenholmikke startet
Morten Oulie FlakstadBærums Verkikke startet
Alexander Foss IrbyBærums Verkikke startet
Mads Fiksdal-LarsenBærums Verkikke startet

Jenter

370 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid WiersholmHøvik13:06
2Alva IversenHaslum13:54+0:48
3Ingrid HayHaslum14:04+0:58
4Mirian BarkbuEvje14:12+1:06
4Hannah DahlEvje14:12+1:06
6Julie VabekkEvje14:29+1:23
7Ellen PretloveEvje14:31+1:25
8Ebba EriksenHaslum14:34+1:28
9Amalie HaukedalHosle14:46+1:40
10Hedda Holck HaavardsenHøvik15:11+2:05
11Mille HanebergLøkeberg15:13+2:07
11Maud Mariann MyhreHøvik15:13+2:07
13Ingrid Louise B. BerensLøkeberg15:18+2:12
14Natalia HinholmLøkeberg15:24+2:18
15Filippa Hovelsen SteinerHøvik Verk15:37+2:31
16Qianwen MaHøvik Verk15:38+2:32
17Ella Filseth JenkinsBlommenholm15:46+2:40
18Julie Haugemoen KjekstadBlommenholm15:47+2:41
19Alexandra JakobsenEvje16:00+2:54
20Erle Nordby-BøeHaslum16:09+3:03
21Mille Helene Skonnord FodstadHøvik16:16+3:10
22Ida Linnea Bull RisbergGrav16:22+3:16
22Maja Eikrem Rynning-TønnesenGrav16:22+3:16
24Aurora KrokenLesterud16:33+3:27
25Mille Bjørnbakk GulbrandsenJong16:48+3:42
26Kaia VillabøHøvik16:51+3:45
27Celine Vatna PaurJong16:52+3:46
28Thale Victoria EstensenHøvik16:53+3:47
29Lykke L. LundbyLøkeberg17:00+3:54
29Amanda Paprika SkardHøvik17:00+3:54
31Amalie Olsen GaarderLesterud17:06+4:00
32Ingrid S LosoLesterud17:07+4:01
32Astrid Stray-PedersenHaslum17:07+4:01
34Nora E FallethLesterud17:10+4:04
35Synne BognøyHøvik Verk17:12+4:06
36Frederikke SchrøderLøkeberg17:19+4:13
37Hanna BorgeHaslum17:28+4:22
37Martina LindsethHaslum17:28+4:22
39Maria Wold JenssenBlommenholm17:43+4:37
40Lulia BahtaEvje17:51+4:45
41Nathalie Spilde PignatelHøvik17:52+4:46
42Mariola MehajEvje17:55+4:49
43Aiwen TaoHøvik Verk18:01+4:55
44Julie Block BjerkelundHosle18:05+4:59
45Maja Johanne WirgenesHosle18:06+5:00
46Tilde AmaliaHaslum18:10+5:04
47Tora HilleHaslum18:20+5:14
48Else Cecilie E. Dale-MellebyBærums Verk18:27+5:21
48Ina Bø TønnerudBærums Verk18:27+5:21
50Mai-Linn Ilyes YatesBærums Verk18:36+5:30
51Isabella Elizabeth ClausenEikeli18:37+5:31
52Amalie Kristiansen Lind-NilsenBlommenholm18:45+5:39
52Mina Lundemo AagnesBærums Verk18:45+5:39
52Emilie Skogstad JohansenBærums Verk18:45+5:39
55Tiril AlmeHaslum19:20+6:14
56Andrea AslaksenHøvik Verk19:23+6:17
57Maja PaulsenBærums Verk19:24+6:18
58Emma Marie Ingeborg NybergBlommenholm19:26+6:20
58Eira Dillan EngBærums Verk19:26+6:20
60Iselin RognstadGrav19:30+6:24
61Ella Gonzalez-GabielsenLøkeberg19:31+6:25
61Marie EngelschiønBlommenholm19:31+6:25
63Cecilia Emina BoysenGrav19:32+6:26
63Sara Lunde AmrupBlommenholm19:32+6:26
65Elisa Hellerud KolstadGrav19:34+6:28
66Mathea Kile MossmannBærums Verk19:37+6:31
67Julie DahlBærums Verk19:38+6:32
68Hamdi H. MohamedLøkeberg19:42+6:36
69Hedda Meland RoksvågHosle19:45+6:39
70Maja Austlid HalvorsenStabekk20:03+6:57
71Sofie Bratsbergsengen MelgaardHøvik20:12+7:06
72Ning Ning ZhangHøvik20:13+7:07
73Nelle Bugge OpheimHosle20:14+7:08
73Olga Maria ThordardottirHosle20:14+7:08
75Emily Dietikter JespersenHosle20:21+7:15
76Celine Taksdal ØglændEikeli20:30+7:24
77Lova Elisabeth AnderbergStabekk20:34+7:28
78Katharina Eik KaradottirHosle20:39+7:33
79Juliane Lindmark SchiøtHosle20:42+7:36
80Ane KristiansenHaslum20:51+7:45
81Sunniva Pedersen SkjælaaenBlommenholm20:54+7:48
82Eva HanssenEvje20:56+7:50
83Sofie Denneche-HøglundEvje20:59+7:53
84Maja JagielloLøkeberg21:00+7:54
85Maria Gonzalez-GabielsenLøkeberg21:02+7:56
86Eline EgesemHaslum21:03+7:57
87Maren Heitmann LieHaslum21:04+7:58
88Lola BrooksHaslum21:06+8:00
89Nicoline Hongseth BergBlommenholm21:07+8:01
90Ingrid ReistadEikeli21:08+8:02
91Kiara Nirmaladewi MuliawanHøvik Verk21:10+8:04
92Inger Helene TønjumEikeli21:22+8:16
93Letitzia WiikHaslum21:23+8:17
94Celine Mæhle SørvikHøvik21:25+8:19
95Jenny Forfang OelsclägelHøvik21:31+8:25
96Julie K. NielsenLøkeberg21:39+8:33
97Sarah E L WulffLesterud21:40+8:34
98Lillian MogstadHaslum21:44+8:38
99Miriam M MicheletLesterud21:45+8:39
100Josephine Benedicte EkvernStabekk21:49+8:43
101Emily Bidgoly FjeldstadBlommenholm21:51+8:45
102Nina Stilloff IbsenEikeli21:56+8:50
102Kamilla B. KocsisLøkeberg21:56+8:50
104Victoria HolvingLøkeberg22:01+8:55
105Hermine SjursenHøvik22:07+9:01
106Ida RagnhildsveitHaslum22:13+9:07
107Sabine Ingrid HagenHøvik Verk22:17+9:11
107Kaja Simone CarlsenLøkeberg22:17+9:11
107Fredrikke FlockHaslum22:17+9:11
110Cecilia MofjellStabekk22:18+9:12
111Mathilde Gjerde AustefjordHøvik Verk22:19+9:13
112Sofie B JørgensenLøkeberg22:25+9:19
113Ane Othelie KyteHosle22:26+9:20
113Kaja Josefine Nyeg MuntheStabekk22:26+9:20
115Nora Kvåle GradertHosle22:29+9:23
116Nora Knutsen LieHaslum22:30+9:24
117Ella Johanne Farstad BrekkeHøvik22:31+9:25
118Kaja W. HansenLøkeberg22:33+9:27
119Matilde SeimLøkeberg22:39+9:33
119Maria EsseboEmma Hjorth22:39+9:33
119Sara GannEmma Hjorth22:39+9:33
122Kornelia Louise Wien AlgarsheimHøvik22:40+9:34
123Maya Selle SandvikHøvik22:46+9:40
124Nora WeisethHaslum22:51+9:45
124Margrethe HoltanHøvik22:51+9:45
126Stella W KjosLøkeberg23:03+9:57
127Malene BjørdalLysaker23:12+10:06
128Ingrid Elisabeth KattelandJong23:14+10:08
129Julie G. BerghammerLøkeberg23:16+10:10
129Jenny Elida A. ThalbergLøkeberg23:16+10:10
131Alicia-naim BjerkenJong23:21+10:15
131Selma Georgia BraathenHosle23:21+10:15
133Elena K. B. SeresLøkeberg23:25+10:19
134Sofie Kjeken GundersenBlommenholm23:27+10:21
135Henriette Haavaag-PladsenHøvik23:40+10:34
136Hedda Mortensen DahlBlommenholm23:41+10:35
137Kausar BarialJong23:42+10:36
138La Htoo GayEvje23:56+10:50
139Sigrid Lind HjetlandLøkeberg24:01+10:55
140Catarina I. RitschelLøkeberg24:07+11:01
141Elisa Fagerli-QuainoGrav24:14+11:08
142Hanna Tomter JohnsHosle24:15+11:09
143Kaja D. EvensenLøkeberg24:17+11:11
144Anniken Eline Johnsen-LaeLysaker24:19+11:13
145Helene AndbergGrav24:21+11:15
146Sanaz MohammadiEvje24:23+11:17
147Michelle SveenHaslum24:24+11:18
148Jasmina MazaevaEvje24:25+11:19
149Sophie PetersenHaslum24:28+11:22
150Mathea BrodahlBlommenholm24:29+11:23
151Amalie SkilbreiLøkeberg24:39+11:33
152Fredrika H.L.K. HunstadLøkeberg24:49+11:43
152Tavi BadranLøkeberg24:49+11:43
154Luna HangaasHaslum24:52+11:46
155Alida Myklatun BraataHosle25:00+11:54
156Frøya Flåten EkrollHosle25:01+11:55
156Isabel Centeno ErlandStabekk25:01+11:55
158Frida Marie Berstad TvetetStabekk25:02+11:56
159Pernille Kjæreng HammerEikeli25:04+11:58
160Nora Therese LundiinEikeli25:06+12:00
161Maria Hammer LundegaardStabekk25:07+12:01
162Henriette Guran LøveråsHøvik25:15+12:09
163Martine Ertvaag BrekkeHosle25:16+12:10
163Milka Mehari ZekariasEmma Hjorth25:16+12:10
165Vilde LohneEmma Hjorth25:18+12:12
166Lea Dubourcq FrøystadHøvik25:36+12:30
167Martine Homme JohaugHosle25:41+12:35
168Sofie WalenHosle25:43+12:37
168Kristine ReinertsenHøvik25:43+12:37
170Pauline Musæus MoanEikeli25:51+12:45
170Arthika VelnathanEmma Hjorth25:51+12:45
172Celma Olin Nilssen ThoenLysaker25:52+12:46
173Zubaidah Al-RawiEmma Hjorth25:53+12:47
174Albertine WirschingEikeli25:58+12:52
175Felicia Tindra SandblomLysaker25:59+12:53
175Pernille H. JohnsenLøkeberg25:59+12:53
177Mathilde Hveem FølknerEikeli26:03+12:57
178Kristina Wendelbo StorvollEikeli26:04+12:58
179Weronika ZietalHaslum26:07+13:01
180Tine LindmanHosle26:14+13:08
181Sofie Sundt KvadsheimBlommenholm26:26+13:20
182Ragnhild Sannes NordbyHøvik26:31+13:25
183Mia Conradi CescatoEikeli26:36+13:30
184Madeleine Aarseth-GrongstadHøvik Verk26:38+13:32
185Julie Bratt AanensenGrav26:39+13:33
186Andrea Vigander BjørnebyeGrav26:40+13:34
187Anna Sivertsen MellbyeGrav26:41+13:35
187Hedda KristiansenEmma Hjorth26:41+13:35
187Mari Faremo SelmanBlommenholm26:41+13:35
190Thao Vy BuiEmma Hjorth26:44+13:38
191Fiona Marwell Hauge FunderudLysaker26:45+13:39
192Eline WrangellGrav26:48+13:42
193Guro Olivia Brennekå PycroftEikeli26:54+13:48
194Frida Helene FigvedHøvik Verk26:56+13:50
194Jenny Sofie D. AassLøkeberg26:56+13:50
194Talula Liv Scweitzer-KarlsenBlommenholm26:56+13:50
197Nora Christine Brunsell GonsholtHøvik Verk26:59+13:53
197Julie ChristensenHaslum26:59+13:53
199Henrikke ForbergEikeli27:01+13:55
199Sara DralekeEmma Hjorth27:01+13:55
201Julia Engstrøm-PetersonEmma Hjorth27:04+13:58
202Kamile KerbelyteEikeli27:08+14:02
203Eline VannesteHaslum27:09+14:03
204Anna NordraakGrav27:40+14:34
205Aqsa KhattakHaslum27:52+14:46
206Helene RoseHaslum27:54+14:48
207Angelina SandersHaslum27:57+14:51
208Amalie Sundet TjaumLysaker27:58+14:52
209Emmie I. CarlssonLøkeberg28:00+14:54
210Sasha YstehedeHaslum28:13+15:07
211Iben Foldnes ReiremoGrav28:24+15:18
212Isa Helene ChristiansenHøvik28:26+15:20
213Julie GareidGrav28:29+15:23
214Linnéa Elise PrippGrav28:31+15:25
215Maria Iversen ZimmermannLysaker28:59+15:53
216Sofie Lind-BlanchBlommenholm29:02+15:56
217Katarina MaiHaslum29:05+15:59
218Ella BrunHaslum29:06+16:00
219Linnea HorniLøkeberg29:20+16:14
220Alma Louise Hagen-WesterlundEikeli30:00+16:54
221Josefine HerzogHøvik30:03+16:57
222Nivetha MuthukumarEmma Hjorth30:04+16:58
223Sara ErdalEikeli30:10+17:04
224Mathilde Filippa DahlenEikeli30:12+17:06
225Andrea HemstadHaslum30:15+17:09
226Andrea Lind-EriksenHaslum30:16+17:10
227Liv Wroldsen-RollandBlommenholm30:17+17:11
228Ylvali KiseEikeli30:23+17:17
229Christina Arnkværn-BergGrav30:24+17:18
229Rikke SkotheimHaslum30:24+17:18
231Anna M.A. OlsenLøkeberg30:25+17:19
232Ida Lien RolfsenGrav30:29+17:23
233Lisa LøvebakkeBlommenholm30:38+17:32
234Tara MoenEmma Hjorth31:12+18:06
235Agnes UsherEmma Hjorth31:16+18:10
236Sarah Eldegard Reichborn-KjennerudLysaker31:24+18:18
237Maya Xisto GjennestadLysaker31:26+18:20
238Beatrice RiisnesLesterud31:34+18:28
239Emma T HalvorsenLesterud31:35+18:29
240Elise Ulland KellmerLysaker31:41+18:35
241Ariane Mailinn FantoftBlommenholm31:51+18:45
242Iben Linnea Løvlien HolterGrav31:52+18:46
243Victoria MacleodGrav31:53+18:47
244Emily TranBlommenholm31:57+18:51
245Serine Snipsøyr EngerEikeli32:00+18:54
246Lovise Foss LinnestadLysaker32:06+19:00
247Mia Sofie Norgård GabrielsenEikeli32:07+19:01
248Ella Ivarsson GimmestadEikeli32:09+19:03
249Vivil NeumannEikeli32:13+19:07
250Una Haarklau FjæreideHosle32:18+19:12
251Maren Torvanger BrunvollEikeli32:29+19:23
252Emmily Skavlid-HaavengenLysaker32:30+19:24
253Zuzanna A ZborowskaLesterud33:04+19:58
253Julie FonnesEikeli33:04+19:58
255Sirinet SawakanLesterud33:05+19:59
256Nora Marie JohannessenHøvik Verk33:08+20:02
257Cecilie Krüger SkotnerHøvik Verk33:09+20:03
258Live Marie Sakslund SørsdahlHosle33:10+20:04
259Elin Grannas BoreEikeli33:11+20:05
260Helene Stadsnes-OlsenLysaker33:21+20:15
261Andrea Lone OlsenEikeli33:27+20:21
262Ildri Øysteinsdatter SundelinHosle33:31+20:25
263Hedda Slørdahl AndreassenHosle33:34+20:28
264Anine Sophie Wedel JarlsbergBlommenholm33:45+20:39
265Aaliyah AhmedEmma Hjorth33:52+20:46
266Hedda CrosbyEmma Hjorth33:53+20:47
267Annikken Viddal LundeHosle33:54+20:48
268Pernille DiesenHosle33:56+20:50
269Thea JensenStabekk34:10+21:04
270Sara- Emilia ShahdadfarHosle34:16+21:10
271Camilla TørisenLøkeberg34:22+21:16
272Mina Ørnlund GodagerHosle34:26+21:20
273Fanny Andrea BråtenStabekk34:38+21:32
274Fadumo Jabril IsaStabekk34:42+21:36
275Thea B KongspartenLesterud34:53+21:47
276Eltona GashiHosle34:58+21:52
277Maja E Holm-EilertsenLesterud35:03+21:57
278Malou Dickman GeddeHosle35:59+22:53
279Hannah Constance Sle FiskeEikeli36:20+23:14
279Linnea GundersenEikeli36:20+23:14
281Mari MyhrsveenLesterud36:34+23:28
282Pernille R PettersenLesterud36:36+23:30
283Eline HoltheEikeli37:45+24:39
284Celin Andersson ArentzEikeli37:46+24:40
285Maja SlotnesHosle39:11+26:05
286Sara ObradovicHaslum39:34+26:28
287Synnøve ReinhardHaslum40:30+27:24
288Eira MelbyGrav40:45+27:39
289Marie IngebergGrav40:53+27:47
290Solveig Nissen-LieGrav40:54+27:48
291Ingrid Wiggen ØvergårdHosle41:03+27:57
292Aase FjørtoftHaslum42:17+29:11
293Johanne Lien SelandGrav42:19+29:13
294Maria Linnea Ertvaag RemenGrav42:20+29:14
295Linde Cesilie Lanne Rasch-OlsenJong42:46+29:40
296Halima Abdi YusufJong42:51+29:45
297Janna E ProskurnickiLesterud43:06+30:00
298Karianne KirksætherEikeli43:08+30:02
299Alma Hartberg StorstadHøvik43:45+30:39
299Linea SolbakkeBærums Verk43:45+30:39
301Maja Alexandra HattenBærums Verk43:47+30:41
302Iselin PedersenJong44:12+31:06
302Abithaa Frida RavindranathJong44:12+31:06
304Emilie Marie SvilosenHosle44:26+31:20
305Sandra PrysakHøvik44:42+31:36
306Signe Linnea Kile RosselandEikeli44:44+31:38
307Ada Brenn-SvendsenEikeli45:08+32:02
308Nathalia Biancucci KvammeEikeli45:12+32:06
309Liv Lea Mjelve HagenEikeli46:26+33:20
310Fahima AliEmma Hjorth47:55+34:49
311Daniella ReitenEmma Hjorth48:00+34:54
312Kaia ReedLøkeberg48:29+35:23
313Alma Felicia Serafin KraggerudGrav49:06+36:00
314Marina Mehari AbrahaJong49:24+36:18
314Elmira Arslanovna SaidoveJong49:24+36:18
316Aliya AliEikeli49:48+36:42
317Vilma Borch-NilsenEikeli49:49+36:43
318Victoria S C SandbergLesterud51:38+38:32
319Elise MeyerLysaker52:30+39:24
320Linn ElakhelEmma Hjorth53:31+40:25
320Alexandra OrtizEmma Hjorth53:31+40:25
322Mathilde MokkelbostEmma Hjorth54:12+41:06
323Mari TherkelsenEmma Hjorth54:15+41:09
324Christine HvamHaslum1:06:42+53:36
325Delina TesfayHaslum1:06:45+53:39
326Leonora Sarah ZysmanHosle1:07:34+54:28
327Carmen Emilie Staurset-BakkeHosle1:07:36+54:30
Agnes Linnea BeckerJongdiskvalifisert
Jenny Jahransdatter HasselknippeJongdiskvalifisert
Åsne Næss JensenJongdiskvalifisert
Ingrid Fauskanger MoenJongdiskvalifisert
Sara Brandshaug HoemJongdiskvalifisert
Sofie Kristine KaldestadJongdiskvalifisert
Anna Tønjum MoldskredJongdiskvalifisert
Nikola WozniakJongdiskvalifisert
Kaja BorsEvjediskvalifisert
Julia Kittelsen-LemmaEvjediskvalifisert
Jenny LundeEvjediskvalifisert
Layla AmediEvjediskvalifisert
Linnea RoskaEvjediskvalifisert
Kaja Dahl AndersenHøvik Verkdiskvalifisert
Ella Juel HalleHøvik Verkdiskvalifisert
Sara Pamplona Lund-IversenHøvik Verkdiskvalifisert
Johanne KrossenHøvik Verkdiskvalifisert
Mathilde Rosnes SinervoHøvik Verkdiskvalifisert
Iben Damgård-DanielsenHøvik Verkdiskvalifisert
Hanna A AnzulesLesteruddiskvalifisert
Emma C KreklingLesteruddiskvalifisert
Nora Ervik-MartinsenEikelidiskvalifisert
Sofia Schjøll DyhrbergEikelidiskvalifisert
Iben RøsbyEikelidiskvalifisert
Jenny Sherona SvaeEikelidiskvalifisert
Mara Adrienne Salasay JosonHoslediskvalifisert
Ida Petersen AmbleHoslediskvalifisert
Michelle Shakira Rutger LindsethLysakerdiskvalifisert
Victoria Larsen TegnérLysakerdiskvalifisert
Karoline NystuenLysakerdiskvalifisert
Emma løkkenLøkebergdiskvalifisert
Vilde H SjøbergLøkebergdiskvalifisert
Pernille OlsenHaslumdiskvalifisert
Maria MalvikHaslumdiskvalifisert
Madeleine RavnHaslumdiskvalifisert
Daiana KhudaibergenovaEmma Hjorthdiskvalifisert
Mariam RahmanEmma Hjorthdiskvalifisert
Mira Bentesdatter WoldHøvikdiskvalifisert
Synnøve Margrethe EggesbøHøvikdiskvalifisert
Venus Le VuBlommenholmdiskvalifisert
Nargis SaidBlommenholmdiskvalifisert
Mia MariassonBærums Verkdiskvalifisert
Hanna D. D. YoungeBærums Verkdiskvalifisert
Sumaja Said-Khasanov UsmanovaJongikke startet
Emilia Sophie Sandla PitznerJongikke startet
Bleona AhmetiJongikke startet
Katja TurunenEvjeikke startet
Eva Juliette Sethov DeshayesHøvik Verkikke startet
Hannah Brannsten StrevensHøvik Verkikke startet
Julia Jenssen-FerrandoHøvik Verkikke startet
Ane HartmannHøvik Verkikke startet
Olivia Flessum KirkebøHøvik Verkikke startet
Clara Sophie Herrera BigillonHøvik Verkikke startet
Maren Sveberg HagaHøvik Verkikke startet
Ellen Marie Rønningen SalicathHøvik Verkikke startet
Helena Thoresen SkarpaasHøvik Verkikke startet
Kaisa SætreHøvik Verkikke startet
Lotte Silnes TandbergHøvik Verkikke startet
Mikola-May Kveim-DangLesterudikke startet
Maria T FigenbaumLesterudikke startet
Anne V BirkelandLesterudikke startet
Thea O F EngLesterudikke startet
Anna N GloppenLesterudikke startet
Christine Wei HuseLesterudikke startet
Aurora Zuddas-HalleGravikke startet
Hedda Dale MyhreGravikke startet
Vivi EngebrigtsenGravikke startet
Sina DyveGravikke startet
Synne Jasmin AksnesEikeliikke startet
Claudia Ariadna Tummers QuintongEikeliikke startet
Sofia Schjøll DyhrbergEikeliikke startet
Mie Tjelle BrunEikeliikke startet
Fryd KiseEikeliikke startet
Mia Møkleby-WilhelmsenEikeliikke startet
Helyn Halgord MohammedHosleikke startet
Isabell IversenHosleikke startet
Celina Svea SkotteLysakerikke startet
Wiktoria SmolenLysakerikke startet
Amalie AvenLysakerikke startet
Linn Ulland KellmerLysakerikke startet
Alva Gjølberg GeddeLysakerikke startet
Pernille Sofie SundeStabekkikke startet
Cecilie ZubiStabekkikke startet
Kaia Haukaa SommerfeldtStabekkikke startet
Mina Josdal SvensgaardStabekkikke startet
Josefine Slettedal EideStabekkikke startet
Alva Maria Ruth MunchStabekkikke startet
Victoria Christine JohanssonStabekkikke startet
Mille Otilie SjøvaagStabekkikke startet
Stine Guro Holtan HaugerudStabekkikke startet
Hedda Leinaas TveitStabekkikke startet
Hannah F FeiliLøkebergikke startet
Sofie LundinLøkebergikke startet
Amalie K. JohannessenLøkebergikke startet
Kristiane S MyliusLøkebergikke startet
Bettine NordstrømLøkebergikke startet
Stella O. ForsåLøkebergikke startet
Jenny M.F. FosseLøkebergikke startet
Ingeborg SøreideLøkebergikke startet
Emilie K. BernauLøkebergikke startet
Hermine HåkonsenLøkebergikke startet
Pernille CockHaslumikke startet
Isabella HenriksenHaslumikke startet
Monica RostenEmma Hjorthikke startet
Donya VeldeEmma Hjorthikke startet
Anna FinsveenEmma Hjorthikke startet
Fredrikke Mohn LundeHøvikikke startet

Direkte

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Henning SpjelkavikIL Tyrvingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor