Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Bringeland Djupedalen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Bringeland Djupedalen
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 20 juni 2018

A-lang menn

5 450 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Nummedal OsFørde IL43:027:53
2Andreas HaugNOTEAM46:17+3:158:29
3Eigil InstebøTambarskjelvar IL52:24+9:229:36
4Marius DalinFørde IL59:40+16:3810:56
5Daniel Høyer IversenFørde IL1:02:19+19:1711:26
6Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1:02:26+19:2411:27
7Lars ØvrebøNOTEAM1:02:41+19:3911:30
8Peter GogstadFørde IL1:05:51+22:4912:04
9Andre HaugsbøGaular IL1:05:53+22:5112:05
10Edvin HelleAskvoll Holmedal IL1:08:10+25:0812:30
11Vegar HegrenesFørde IL1:18:11+35:0914:20
12Åsmund BerthelsenTambarskjelvar IL1:18:26+35:2414:23
13Ola HegrenesFørde IL1:20:01+36:5914:40

A-lang kvinner

5 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bodil RysteGaular IL1:18:3014:24

A-kort menn

3 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian BråtenFørde IL32:408:35
2Knut Even HoleFørde IL1:04:48+32:0817:03
3Egil NestandeFørde IL1:07:54+35:1417:52
4Kurt GrønliFørde IL1:11:27+38:4718:48
5Sveinung FristadAskvoll Holmedal IL1:13:22+40:4219:18
6Kristian ÅrdalNOTEAM1:25:22+52:4222:27

A-kort kvinner

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL47:3112:30
Anita E. HoleFørde ILdiskvalifisert
Helene SøreideNOTEAMdiskvalifisert

C-løype menn

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leivolav HagenFørde IL29:2514:33
2Anders Mallasvik OsIL Tambarskjelvar30:18+0:5315:00
Alfred Daling KosøenFørde ILdiskvalifisert

C-løype kvinner

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brita Eilertsen GrønliFørde IL41:1620:25
0Julie DalingNOTEAMutenfor konkurranse
Mira OppedalFørde ILbrutt

N-løype menn

1 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tarjei Ryste HaugsbøGaular ILfullført
Emil Olai Gausvik OppedalFørde ILfullført
Håvard Andre Gausvik OppedalFørde ILfullført
Mats Johan Gausvik OppedalFørde ILfullført

N-løype kvinner

1 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ella Ryste HaugsbøGaular ILfullført
Eline HolmevikGaular ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor