Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 13 juni 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 17 timer! (var først til å svare)

N

2 050 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll25:4312:32
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL45:3022:11
0Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll42:3320:45
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll40:5419:57
0Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll22:4011:03
0Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll29:2914:22
0Andreas SkistadGjø-Vard OL1:01:3630:02
0Daniel SkistadGjø-Vard OL1:00:1529:23
0Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL45:2422:08
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL1:49:4853:33
Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OLikke startet

C

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll43:4419:00
2Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll44:56+1:1219:32
3Mats LigaardenGjø-Vard OL46:58+3:1420:25
4Johannes HøieGjø-Vard OL47:31+3:4720:39
5May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1:12:06+28:2231:20
6Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL1:12:24+28:4031:28
7Leon Norman HaaviGjø-Vard OL1:22:22+38:3835:48
Bjørn EriksrudRaufoss IL Orienteringbrutt
Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OLbrutt
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet

B

3 340 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL43:1912:58
2Even LienGjø-Vard OL46:10+2:5113:49
3Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering47:15+3:5614:08
4Amund FlaskerudOL Toten-Troll50:27+7:0815:06
5Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL51:12+7:5315:19
6Svein SolerødOL Toten-Troll54:56+11:3716:26
7Marthe Bjørke SollienOL Toten-Troll1:01:15+17:5618:20
8Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1:02:07+18:4818:35
9Synne SolbergGjø-Vard OL1:02:56+19:3718:50
10Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering1:23:20+40:0124:57
11Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering1:32:40+49:2127:44
12Espen TorsethGjø-Vard OL1:49:19+1:06:0032:43
Roar SkoglundGjø-Vard OLdiskvalifisert
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Trolldiskvalifisert
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

A

4 540 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll37:018:09
2Anders SollienOL Toten-Troll39:55+2:548:47
3Lars LienGjø-Vard OL41:58+4:579:14
4Øyvind LienGjø-Vard OL43:44+6:439:37
5Nils Harald StaffOL Toten-Troll46:41+9:4010:16
6Håvard KvammeOL Toten-Troll50:16+13:1511:04
7Bjarte LindstadOL Toten-Troll52:05+15:0411:28
8Arnfinn PedersenGjø-Vard OL52:32+15:3111:34
9Hege SolerødGjø-Vard OL55:22+18:2112:11 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Ola BroxOL Toten-Troll57:26+20:2512:39
11Agnethe HasliGjø-Vard OL58:42+21:4112:55
12Trond FlaskerudOL Toten-Troll58:43+21:4212:55
13Lars BaklidKonnerud IL1:02:08+25:0713:41
14Johan SwärdHadeland OL1:04:52+27:5114:17
15John HofossHadeland OL1:05:07+28:0614:20
16Sigurd KvammeOL Toten-Troll1:36:24+59:2321:14
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert
Even ErlienGjø-Vard OLikke startet
Øyvind SørlieHadeland OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor