Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Natt AOOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Natt AOOK
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 9 oktober 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (3 svar)

H 11-12

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias LinløkkenØstmarka OK11:225:24
2Erlend OtterleiØstmarka OK12:23+1:015:53
3Aksel EideBækkelagets SK12:58+1:366:10
4Erlend FalchBækkelagets SK13:37+2:156:29
4Viktor Meland-TangenBækkelagets SK13:37+2:156:29
6Markus HirschBækkelagets SK15:36+4:147:25
7Vemund O HatlenOppsal Orientering17:40+6:188:24
7Gabriel SolemOppsal Orientering17:40+6:188:24
9Oscar JohansenBækkelagets SK20:09+8:479:35
10Alfred NikolaisenOppsal Orientering20:17+8:559:39
11Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering31:21+19:5914:55
Aksel Nikolai AubertOppsal Orienteringikke startet
Eskil OlaussenOppsal Orienteringikke startet

D 15-16

3 850 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK30:067:49
2Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL30:13+0:077:50
3Amélie AamodtOppsal Orientering35:05+4:599:06
4Ragnhild Mathea HelmersenFet OL36:51+6:459:34
5Tina KallesonOppsal Orientering40:20+10:1410:28
6Stella HolmboeIL Tyrving53:23+23:1713:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Ella BerstadHeming Orientering1:01:39+31:3316:00
Ingrid BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Eline HenriksenBækkelagets SKdiskvalifisert
Mathilde Messel MolandBækkelagets SKdiskvalifisert
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKdiskvalifisert
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Helene Bjørkvold JendalFossum IFikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Oda ScheeleNydalens SKikke startet

D 17-20

5 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne StrandAsker Skiklubb46:198:27
2Åsne Naadland HoloFossum IF53:58+7:399:50
3Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK54:41+8:229:58
4Karen Hoel JomaasFossum IF58:18+11:5910:38
5Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1:12:19+26:0013:11
Emma Meyer LarssonIL Tyrvingikke startet

D 21

5 480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marthe GløersenBækkelagets SK46:178:26
2Charlotte WatsonLillomarka OL52:12+5:559:31
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering52:14+5:579:31
4Solveig BlandkjennIL Tyrving55:19+9:0210:05
5Heidi TronbølFet OL56:45+10:2810:21
6Audrun UtskarpenOslostudentenes IK59:44+13:2710:54
7Maiken Skirstad MoNydalens SK1:10:12+23:5512:48
Britta FismenFossum IFdiskvalifisert
Gunvor Hov HøydalFossum IFikke startet

H 15-16

5 480 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik ReuschHeming Orientering45:018:12
2Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering45:06+0:058:13
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK45:09+0:088:14
4Anders Håvard LarsenNydalens SK45:15+0:148:15
5Kasper Bakken UlsethNydalens SK46:11+1:108:25
6Rolf Andreas BergNydalens SK52:37+7:369:36
7Anselm ReichenbachOppsal Orientering53:06+8:059:41
8Marius BakkeFossum IF55:46+10:4510:10
9Sondre Zahl HagenFossum IF55:47+10:4610:10
10Gustav Andresen SkotteFossum IF1:00:10+15:0910:58
11Lars Øderud VatneBækkelagets SK1:11:37+26:3613:04
12Birk Felland SætnanFossum IF1:29:22+44:2116:18
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKikke startet
Vebjørn Blom-HagenFossum IFikke startet

H 17-20

8 730 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:15:288:38
2Lars Young VikNydalens SK1:15:38+0:108:39
3William Resvoll SkaugOppsal Orientering1:20:42+5:149:14
4Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:27:00+11:329:57
5Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1:31:06+15:3810:26
Peter GisholtFossum IFdiskvalifisert
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKdiskvalifisert
Petter Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet

H 21

8 730 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl Godager KaasBækkelagets SK1:00:126:53
2Henrik EijsinkNydalens SK1:00:18+0:066:54
3Sindre SandvenBækkelagets SK1:04:11+3:597:21
4Eirik RustadBækkelagets SK1:07:04+6:527:40
5Jarl Magnus BergeIL Koll1:07:17+7:057:42
6Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1:07:20+7:087:42
7Andreas G. PoldenGneist, IL1:13:32+13:208:25
8Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK1:16:00+15:488:42
9Karl Even RyghHeming Orientering1:17:06+16:548:49
10Bent Erik SkaugOppsal Orientering1:23:27+23:159:33
11Skage GrønnebergHeming Orientering1:26:50+26:389:56
12Sveinung SyversenOppsal Orientering1:35:13+35:0110:54
13Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1:41:00+40:4811:34
14Morten TangenOK Moss1:49:29+49:1712:32
Christian HolmboeIL Tyrvingdiskvalifisert
Espen JakobsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet

D 13-14

2 660 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kathinka Zahl HagenFossum IF21:448:10
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering21:56+0:128:14
3Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering23:28+1:448:49
4Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF24:42+2:589:17
5Inga Skaarer WiklundNydalens SK24:52+3:089:20
6Marie SaugestadNydalens SK25:27+3:439:34
7Marie ScheeleNydalens SK26:02+4:189:47
8Pauline MyklebustIL Koll26:33+4:499:58
9Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering26:56+5:1210:07
10Hannah Syrdal ØenHeming Orientering28:31+6:4710:43
11Sigrid NermoenØstmarka OK29:12+7:2810:58
12Mari AarsethNydalens SK29:59+8:1511:16
13Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering35:38+13:5413:23
14Ingrid LuråsOppsal Orientering37:08+15:2413:57
15Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering42:43+20:5916:03
Maja Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Signe HoloFossum IFikke startet

H 13-14

2 660 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ask OlaussenOppsal Orientering16:186:07
2Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL18:16+1:586:52
3Sigurd RødnesOppsal Orientering18:37+2:196:59
3Philip Lehmann RomørenFossum IF18:37+2:196:59
5Sondre OlaussenOppsal Orientering19:04+2:467:10
6Martin Christoffer BorgIL Koll19:46+3:287:25
7Eskil KolshusOppsal Orientering20:05+3:477:33
8Christoffer ÅnensenOppsal Orientering20:18+4:007:37
9Mikael BirkelundAsker Skiklubb20:28+4:107:41
10Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK21:05+4:477:55
11Martin Størmer-AntonsenNydalens SK21:09+4:517:57
12Christian Fredrik BorgIL Koll21:22+5:048:01
13Sindre Vie StrislandFossum IF21:55+5:378:14
14Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb22:19+6:018:23
15Eirik Vie StrislandFossum IF22:32+6:148:28
16Jakob A. GjedeboOppsal Orientering22:47+6:298:33
16Axel AaldeNydalens SK22:47+6:298:33
18Marius E. AamodtOppsal Orientering23:20+7:028:46
19Håvard RønningenØstmarka OK25:35+9:179:37
20Vilmer NybergAsker Skiklubb26:59+10:4110:08
21Tobias Tronbøl LiumIL Koll28:36+12:1810:45
Jonas HickenIL Kolldiskvalifisert
Trym Holme-BrinchAsker Skiklubbdiskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeIL Kollikke startet
Jakob GilljamØstmarka OKikke startet

D 11-12

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine Arntzen HaugØstmarka OK13:316:26
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK13:40+0:096:30
3Pernille Nor-WollØstmarka OK14:00+0:296:40
4Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK14:57+1:267:07
5Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering18:43+5:128:54
6Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering18:47+5:168:56
7Åse LuråsOppsal Orientering18:52+5:218:59
8Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering20:17+6:469:39
9Erika Andersen GjedeboOppsal Orientering20:25+6:549:43
10Synne Syversen GihleOppsal Orientering23:03+9:3210:58
11Iben Johansen-BarliOppsal Orientering23:16+9:4511:04

H 50

5 480 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guttorm L EggeOslostudentenes IK51:029:18
2Terje Wiig MathisenNydalens SK51:05+0:039:19
3Karl Aasmund ErøyOK Moss51:08+0:069:19
4Egil EideIL Tyrving51:17+0:159:21
5Einar LunøeNydalens SK51:46+0:449:26
6Jon Iver BakkenNydalens SK52:20+1:189:32
7Ove MartinsenHauketo IF52:27+1:259:34
8Asbjørn BygglandHøydalsmo IL52:29+1:279:34
9Carl Erik WasbergOppsal Orientering53:26+2:249:45
10Eivind HoffIL Tyrving54:09+3:079:52
11Øystein HoloFossum IF55:54+4:5210:12
12Lasse ArnesenHeming Orientering56:41+5:3910:20
13Richard Zeiner-GundersenFossum IF57:02+6:0010:24
14Svein NygårdLillomarka OL57:52+6:5010:33
15Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL58:14+7:1210:37
16Hallvard KorenOK Moss58:16+7:1410:37
17Harald Eide-FredriksenHeming Orientering58:29+7:2710:40
18Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL58:39+7:3710:42
19Martin GranlyLillomarka OL59:21+8:1910:49
20Helge StubberudNydalens SK1:00:03+9:0110:57
21Christian JomaasFossum IF1:00:06+9:0410:58
22Stein H. HagenFossum IF1:00:28+9:2611:02
23Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1:00:29+9:2711:02
24Bjørn BakkevigIL Heming1:00:35+9:3311:03
25Knut Erling ØenHeming Orientering1:00:59+9:5711:07
26Are EriksenOslostudentenes IK1:10:49+19:4712:55
27Hasse BergstrømIL Tyrving1:15:18+24:1613:44
28Ketil ÅstebølOppsal Orientering1:36:06+45:0417:32
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormdiskvalifisert
Lars KlyveOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Kjetil EspedalNydalens SKikke startet
Håkon JendalFossum IFikke startet
Per Ola UlsethNydalens SKikke startet

D 40

3 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering46:3112:04
2Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:27:38+41:0722:45
Linda HanssenØstmarka OKdiskvalifisert

Åpen A-kort

3 850 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkeFossum IF30:387:57
2Vidar GjelstadOppsal Orientering41:24+10:4610:45
3Eilert AamodtOppsal Orientering44:21+13:4311:31
4Fredrik SaugestadNydalens SK46:15+15:3712:00
Helena AxelssonNydalens SKikke startet

D15-20B

2 660 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina JørgensenIL Tyrving19:567:29
2Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering27:52+7:5610:28
3Selma Tørudbakken JendalFossum IF29:49+9:5311:12
4Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK33:30+13:3412:35
5Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK33:38+13:4212:38

H21B

2 660 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik JørgensenIL Tyrving21:208:01
2Vidar BerteigIL GeoForm24:04+2:449:02
3Martin ReichenbachOppsal Orientering27:39+6:1910:23
4Pål MyklebustIL Koll32:35+11:1512:14
5Audun HvenekildeOppsal Orientering38:59+17:3914:39
6Arne KongsnesOppsal Orientering43:08+21:4816:12
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SKdiskvalifisert

D21B

2 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Ingela HopeModum OL24:029:02
2Ingrid NermoenØstmarka OK30:50+6:4811:35
3Beate UndbergetOppsal Orientering35:28+11:2613:20
4Sharon BroadwellIL GeoForm35:42+11:4013:25
Linda FredhOK Mossikke startet

N-åpen

2 100 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vegard AndersenBækkelagets SK13:546:37
0Oskar ArnesenOppsal Orientering22:1010:33
0Siri Boye-AlsosBækkelagets SK27:5513:17
0Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering28:5213:44
0Agnes Landet DanielsenBækkelagets SK27:4513:12
0Ingrid Olivia DjupedalBækkelagets SK35:0816:43
0Samuel DjupedalBækkelagets SK23:3511:13
0Oscar K. EnggravOppsal Orientering25:2512:06
0August Gilbrant SekneBækkelagets SK30:4814:40
0Kidus GirmaIL Koll20:039:32
0Øyvind Andreas HaslundOppsal Orientering22:1010:33
0Henrik Johansen HickenIL Koll28:4013:39
0Jonas HirschBækkelagets SK19:339:18
0Rasmus HolmBækkelagets SK20:079:34
0Selja HylbakOppsal Orientering34:2016:20
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK22:2310:39
0Viljar Godager KaasBækkelagets SK42:2120:10
0Jakob Refvem KolderupIL Koll24:4211:45
0Eirin KolshusOppsal Orientering37:3417:53
0Sufian MalikBækkelagets SK26:5512:49
0Amund Christen MedhusIL Koll30:5714:44
0Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll17:498:29
0Oda Amrud PedersenOppsal Orientering37:3417:53
0Tomine RavnOppsal Orientering34:1316:17
0Ingeborg RødhjellOppsal Orientering27:2513:03
0Eivind RøedBækkelagets SK22:5510:54
0Alfred Holtan SanderudLillomarka OL19:069:05
0Oskar Skamsar ThorsenBækkelagets SK22:2410:40
Joakim EckhoffBækkelagets SKdiskvalifisert
Agnes Gilbrant SekneBækkelagets SKdiskvalifisert
Aksel GrimstadBækkelagets SKdiskvalifisert
Thomas Myhre LindvikBækkelagets SKdiskvalifisert
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sven August TjernshaugenBækkelagets SKdiskvalifisert
Jørgen SandBækkelagets SKbrutt
Vemund GrimmerOppsal Orienteringikke startet
Ida Marie Grosvol MaudalIL Kollikke startet
Simen ÅnensenOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor