Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 7
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 6 juni 2018

Lang

6 000 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun WeltzienIL Tyrving42:277:04
2Christian VogelsangNydalens SK46:55+4:287:49
3Johan SvedbergHeming Orientering56:29+14:029:24
4Geir HoffIL Tyrving56:48+14:219:28
5Svein NygårdNorges Bank BIL57:36+15:099:36
6Tryggve Nielsenstn57:45+15:189:37
7Tore KjølsethLundin1:00:43+18:1610:07
8Rolv Anders SystadLyn1:02:04+19:3710:20
9Morten HeierFossum IF1:02:05+19:3810:20
10Thomas NipenBækkelagets SK1:02:23+19:5610:23
11Skage GrønnebergHeming Orientering1:03:19+20:5210:33
12Knut BårtveitBø OL1:04:48+22:2110:48
13Nils Petter FremmingHeming Orientering1:05:33+23:0610:55
14Christian Nilssonok løftan1:06:07+23:4011:01
15Ivar SeierstadIL GeoForm1:11:23+28:5611:53
16Trond LundVeritas1:11:27+29:0011:54
17Kyongsa RiNydalen1:13:39+31:1212:16
18 Paul TorvundOslostudentenes IK1:13:42+31:1512:17
19Harald IweIL GeoForm1:14:11+31:4412:21
20John Bjørnar BremnesIL GeoForm1:14:15+31:4812:22
21Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:17:26+34:5912:54
22Erik HolterLarvik OK1:18:08+35:4113:01
23Hallvard BergIL Tyrving1:19:20+36:5313:13
24Jon LahlumIL GeoForm1:19:52+37:2513:18
25Per OsenEquinor BIL1:21:17+38:5013:32
26Ivar RefslandUiO1:21:23+38:5613:33
27Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1:22:52+40:2513:48
28Harald Østgaard LundIL GeoForm1:23:36+41:0913:56
29Stig HeirAsker Skiklubb1:24:09+41:4214:01
30Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:29:58+47:3114:59
31Peer StiansenNydalens SK1:36:34+54:0716:05
32Håkon BuggePrivat2:00:47+1:18:2020:07
33Klavs MadsenNydalens SKikke godkjent
34Endre WigaardOppsal Orienteringikke godkjent
Haakon IngvaldsenKamrat- och Idtrottsföreningen KIFikke godkjent
Eskil ÅsmulOL Trollelgikke godkjent

Mellom

4 000 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd Arne LianIL Koll39:549:58
2Terje MathisenOpen iT40:40+0:4610:10
3Kjell MarksetIL Koll41:38+1:4410:24
4Solveig SikkelandIL Tyrving43:01+3:0710:45
5Svein JacobsenIL Tyrving43:41+3:4710:55
6Paul SolheimPrivat45:19+5:2511:19
7Eirik TandrevoldFossum IF45:20+5:2611:20
8Hege FeiringIL Tyrving46:33+6:3911:38
9Torunn Drage RotiFossum IF46:53+6:5911:43
10Tormod ØvergaardVestre Akers SK47:52+7:5811:58
11Britta FismenFossum IF49:16+9:2212:19
12Knut Anders LøkenFossum IF50:03+10:0912:30
13Per KaarbyOvertoppen51:51+11:5712:57
14Anne DanielsenNydalens SK52:49+12:5513:12
15Karen KristoffersenPorsgrunn OL53:05+13:1113:16
16Sidsel NørstebøIL Tyrving53:28+13:3413:22
17Vidar ElvekrokEiker OL53:32+13:3813:23
18Aleidis LøkenHeming Orientering54:38+14:4413:39
19Bente LandmarkFossum IF54:56+15:0213:44
20Majken KorsagerAsker Skiklubb55:45+15:5113:56
21Ellen TurterNydalens SK56:13+16:1914:03
22Karsten BorgeArmada56:30+16:3614:07
23Trude FixdalIL Koll56:50+16:5614:12
24Harald AulieIL Koll57:08+17:1414:17
25Mariken HomleidIL GeoForm58:06+18:1214:31
26Lars ChristensenVBIL58:21+18:2714:35
27Pål TerkelsenPrivat58:58+19:0414:44
28Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving1:00:36+20:4215:09
29Roar BjordalOppsal Orientering1:01:17+21:2315:19
30Jarle NilsenSiemens1:01:22+21:2815:20
31Paul HinschMicado1:02:25+22:3115:36
32Rune HultgreenIL GeoForm1:02:34+22:4015:38
33Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoForm1:02:38+22:4415:39
34Jacob DybwadWSP Engineering1:06:49+26:5516:42
35Tone Jahren HerudFossum IF1:08:36+28:4217:09
36Arne KongsnesOppsal Orientering1:08:59+29:0517:14
37Tor OmmundsenVBIL1:09:11+29:1717:17
38Bjørn EgnerHeming Orientering1:11:03+31:0917:45
39Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:12:43+32:4918:10
40Sturle HånesIL GeoForm1:12:57+33:0318:14
41Roar SigurdsenRingnes BIL1:13:10+33:1618:17
42Maria TorgersenBækkelagets SK1:14:53+34:5918:43
43Harald RikheimRådtassene1:15:20+35:2618:50
44Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1:17:29+37:3519:22
45Jon C. FougnerHeming Orientering1:18:53+38:5919:43
46Paul WadeFossum IF1:20:09+40:1520:02
47Susannah MalmStatnett BIL1:20:26+40:3220:06
48Nora UrsinBærum kom1:27:42+47:4821:55
49Toril EineEsso Sport1:32:51+52:5723:12
50Kjersti ThoStabæk IF1:38:34+58:4024:38
51Lars LøkenEsso Sport1:42:58+1:03:0425:44
52Frode JohansenEquinor BILikke godkjent
53Stein MellaPraxairikke godkjent

Kort

2 200 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Tellesbø10-kampen20:399:23
2Vebjørn Søndersrød10-kampen21:54+1:159:57
3Henrik Bull10-kampen23:22+2:4310:37
4Erik Wolleng10-kampen24:23+3:4411:04
5Trym Asserson10-kampen25:41+5:0211:40
6Andreas Thunes10-kampen26:25+5:4612:00
7Fredrik Næss10-kampen33:28+12:4915:12
8Haakon Francke10-kampen36:02+15:2316:22
9Finn GangePrivat41:33+20:5418:53
10Gisela SundelinPrivat42:11+21:3219:10
11Jan Briseid10-kampen44:02+23:2320:00
12Toril RiddervoldHeming Orientering45:51+25:1220:50
13Kaare SolhjellPrivat46:12+25:3320:59
14Anne Bakken HinschRye47:08+26:2921:25
15Knut HangeraasIL GeoForm52:18+31:3923:46
16Øystein MadsenHaugerud IF52:30+31:5123:51
17Torkjell Skomedal10-kampen53:54+33:1524:29
18Eyvind AasIL GeoForm1:05:47+45:0829:54
19Hallvard BjørgumVBIL1:06:08+45:2930:03
20Per GjermoAsker Skiklubb1:21:06+1:00:2736:51
21Simen Amlo10-kampenikke godkjent
22Gunnar Berg10-kampenikke godkjent
23Eva FixdalHeming Orienteringikke godkjent
24Ørnulf FremmingMeteorologenikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor