Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Emil-løpet 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Emil-løpet 2018
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: lørdag 30 juni 2018

N-åpen

1 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Leonie BergersenEidskog OL17:3816:01
Noah BergersenEidskog OL18:4317:00
Tuva BergersenEidskog OL18:3816:56
Ingrid BlienLunderseter IL20:2218:30
Julie BlienLunderseter IL16:1214:43
Nora HalvorsrudEidskog OL21:2719:30
Nicholas HolmenOdal OL - Orientering19:1917:33
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL11:1910:17
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL11:2010:18
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL17:5516:17
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL18:3216:50
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL18:4417:01
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL11:3310:29
Synne SørliEidskog OL20:4818:54
Elias Azagra NæssNydalens SKikke startet

D 17-

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1:05:2015:33
2Stine AustadRaumar Orientering1:13:00+7:4017:22

D 17-C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Synøve Mjølnerød LerudEidskog OL29:3212:50

D 17-N

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katrine SanderudOdal OL - Orientering9:268:34

D 40-

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane BjørnsgaardLillehammer OK54:3813:00
2Heidi TronbølFet55:24+0:4613:11

D 40-B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SanderudOdal OL - Orientering1:18:5627:13

D 40-C

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrun SkytterenGrue IL37:1216:10
2Ping OuyangØstmarka OK56:54+19:4224:44
3Tina BjørnstadRaumar Orientering58:12+21:0025:18

H 17-

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Philip FøyenEidskog OL52:1312:25
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1:19:46+27:3318:59
Geir Myhr ØienRingsaker OKikke startet

H 17-B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Glenn BergersenEidskog OL38:2513:14

H 40-

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne DybdahlLillomarka OL42:4810:11
2Knut Edvard HellandØstmarka OK42:51+0:0310:12
3Martin GranlyLillomarka OL46:35+3:4711:05
4Rolf MoToten Troll49:40+6:5211:49
5Trond FrøvollOdal OL - Orientering56:23+13:3513:25
6Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering1:00:16+17:2814:20
7Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL1:17:54+35:0618:32
Jan LenndinLillehammer OKdiskvalifisert
Rune TeiglandØstmarka OKdiskvalifisert

H 40-B

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne SørliEidskog OL47:4616:28
2Trond LinnesOdal OL - Orientering47:51+0:0516:30
3Niklas StolpeEidskog OL56:04+8:1819:20
4Kai Jostein BergersenEidskog OL58:31+10:4520:10
5Kristian NæssNydalens SK1:01:03+13:1721:03
6Oddbjørn BergersenEidskog OL1:10:06+22:2024:10
7Klaus EngenEidskog OL1:21:31+33:4528:06
Ståle NordgaardOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 40-C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Beatriz AzagraNydalens SK49:3821:34

H 60-

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering47:3311:19
2Tor StrandRaumar Orientering54:01+6:2812:51
3John HofossHadeland OL1:03:05+15:3215:01
4Johan SvardHadeland OL1:08:18+20:4516:15
5Jan SveenRaumar Orientering1:33:44+46:1122:19
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

Trim Kort

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hans O. SkytterenGrue IL57:2324:56

Trim Nybegynner

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Dan Sverre NordstrandEidskog OL38:2034:50
Daniel NordstrandEidskog OL38:2934:59

H 16-N

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred Holtan SanderudLillomarka OL10:439:44

D 16-B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne EllevoldOdal OL - Orientering1:27:0930:03

H 16-B

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias Tronbøl LiumKoll50:0417:15
2Mikkel AasnessOdal OL - Orientering1:01:50+11:4621:19
3Ragnar LandeEidskog OL1:16:21+26:1726:19

H 16-C

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn LandeEidskog OL29:3112:50
2Karsten EllevoldOdal OL - Orientering37:52+8:2116:27
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

D 16-C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne NordgaardOdal OL - Orientering30:2513:13
2Vilde Skytteren FurubergGrue IL36:59+6:3416:04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor