Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Råtasskarusellen 2018 #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Råtasskarusellen 2018 #4
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: torsdag 24 mai 2018

1,5 N

1 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Gurine BerglandIndre Østfold OK18:4013:37
0Selma Louise Herland BystrømIndre Østfold OK18:27+-0:1313:28
0Marte Julie FremstadIndre Østfold OK23:48+5:0817:22
0Nora FremstadIndre Østfold OK29:52+11:1221:48
0Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK18:15+-0:2513:19
Una RetteraasenIndre Østfold OKikke startet

2,5 C

1 870 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingar GundersenIndre Østfold OK19:5510:39
2Rune NielsenIndre Østfold OK22:06+2:1111:49
3Elma Sagli GudimIndre Østfold OK24:35+4:4013:08
4Hans Peder BerglandIndre Østfold OK28:55+9:0015:27
5Tobias AndresenIndre Østfold OK28:56+9:0115:28
6Herman Rødmuld SandhamIndre Østfold OK32:59+13:0417:38
7Astrid Lier RødmuldIndre Østfold OK33:06+13:1117:42
8Per ValsgårdIndre Østfold OK34:38+14:4318:31
9Jonas GundersenIndre Østfold OK38:27+18:3220:33
10Eva AndresenIndre Østfold OK41:54+21:5922:24
11Marita TjelmelandIndre Østfold OK42:02+22:0722:28
0Sindre ValsgårdIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

4,0 A

4 180 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik BlågestadIndre Østfold OK40:269:40
2Asle GudimIndre Østfold OK42:34+2:0810:11
3Rune BlågestadIndre Østfold OK43:03+2:3710:17
4Sture OttesenIndre Østfold OK43:20+2:5410:22
5Håkon GjerdeIndre Østfold OK45:54+5:2810:58
6Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK46:04+5:3811:01
7Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK47:11+6:4511:17
8Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK47:52+7:2611:27
9Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK49:51+9:2511:55
10Kent KopperudIndre Østfold OK52:05+11:3912:27
11Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK56:05+15:3913:25
12Magnus SandhamIndre Østfold OK57:41+17:1513:47
13Bente LineIndre Østfold OK57:56+17:3013:51
14Frank BjøringsøyIndre Østfold OK1:01:05+20:3914:36
15Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK1:01:09+20:4314:37
16Tore AabergIndre Østfold OK1:04:11+23:4515:21
17Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1:04:32+24:0615:26
18Trond RetteraasenIndre Østfold OK1:07:08+26:4216:03
19Roy Vidar JohanessenIndre Østfold OK1:14:26+34:0017:48
20Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1:14:27+34:0117:48
Amund Ø BedinIndre Østfold OKutenfor konkurranse
Tom SandhamIndre Østfold OKutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor