Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 3
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 30 mai 2018

Gjø-Vard OL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Johannes HøieN (9)18:5011:00
0Kasper LandmarkN (9)27:2416:01
0Andreas SkistadN (9)41:5824:32
0Daniel SkistadN (9)43:3625:29
0Rikke Nordahl ØsterhusN (9)35:3220:46
1Håvard HøieC (7)28:1411:06
1Agnethe HasliB (17)40:5212:11
2Margrete JørandliB (17)42:17+1:2512:37
3Mats LigaardenC (7)41:32+13:1816:21
3Lars LienA (22)59:15+5:5012:31
4May Lise KloppbakkenC (7)56:14+28:0022:08
4Live Raknes SogstadB (17)44:30+3:3813:17
5Emilie Kloppbakken StenbrendenC (7)57:54+29:4022:47
7Even ErlienA (22)1:04:49+11:2413:42
8Arnfinn PedersenA (22)1:04:54+11:2913:43
9Kristine Haanes StrandlieA (22)1:10:00+16:3514:47
10Ida HjorthA (22)1:10:25+17:0014:53
11Maren SogstadB (17)1:19:28+38:3623:43
12Espen TorsethB (17)1:25:03+44:1125:23
12Hege SolerødA (22)1:10:54+17:2914:59Last ned GPS-spor i gpx-format
14Øyvind LienA (22)1:13:09+19:4415:27
18Kjetil KløvrudA (22)1:19:01+25:3616:42
19Sune Raknes SogstadA (22)1:20:29+27:0417:00
20Berit BergsetA (22)1:31:50+38:2519:24
Sivert Isak TorsethN (9)diskvalifisert
Knut Orvall EvensenB (17)diskvalifisert
Eli Ringstad LienB (17)diskvalifisert
Even LienB (17)diskvalifisert
Synne SolbergA (22)diskvalifisert

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Lars BaklidA (22)1:16:30+23:0516:10

OL Toten-Troll

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lars FlaskerudN (9)20:1911:52
0Emil Engh SandvoldN (9)14:538:42
0Martine Engh SandvoldN (9)18:3210:50
1Anders SollienA (22)53:2511:17
2Lillian LindstadC (7)40:16+12:0215:51
2Nils Harald StaffA (22)58:14+4:4912:18
3Hildegunn LindstadB (17)43:31+2:3912:59
4Kristine Sollien FlaskerudA (22)1:01:51+8:2613:04
5Vanja StaffA (22)1:04:30+11:0513:38
6Trond FlaskerudA (22)1:04:48+11:2313:41
11Bjarte LindstadA (22)1:10:51+17:2614:58
13Markus KvammeB (17)1:39:46+58:5429:46
13Håvard KvammeA (22)1:11:57+18:3215:12
17Sigurd KvammeA (22)1:17:44+24:1916:26
Kjersti SmåstuenA (22)diskvalifisert
Amund FlaskerudB (17)ikke startet

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Hans A. TingvoldB (17)46:33+5:4113:53

Rudsbygd IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Marit TyldumB (17)1:05:31+24:3919:33
Jon TyldumB (17)diskvalifisert

Snertingdal IF Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Vilde HenriksveenC (7)1:02:42+34:2824:41
6Jan-Erik BodayB (17)52:28+11:3615:39
7Helene KokslienC (7)1:03:21+35:0724:56
7Øystein HolmenB (17)1:00:16+19:2417:59
9Erik WallinB (17)1:07:05+26:1320:01
10Tor WallinB (17)1:08:02+27:1020:18
15Unn Mette KlopbakkenA (22)1:14:39+21:1415:46
Hilde BrobakkenC (7)ikke startet
Mathias Engen BodayB (17)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor