Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint finaler
Arrangørorganisasjoner: Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 26 mai 2018

H21 Finale

4 100 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK14:043:25
2Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett14:19+0:153:29
3Dag BlandkjennKristiansand OK14:23+0:193:30
4Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg14:29+0:253:31
5Henry McNultyNTNUI14:33+0:293:32
6Emil WingstedtHalden SK14:37+0:333:33
7Karl FremstadIL Tyrving14:43+0:393:35
8Audun HeimdalNTNUI14:49+0:453:36
9Emil AhlbäckFossum IF14:53+0:493:37
10Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett14:54+0:503:38
11Bojan BlumensteinNydalens SK15:00+0:563:39
12Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering15:05+1:013:40
13Oskar StørmerFossum IF15:06+1:023:40
14Mattis HoltFreidig15:14+1:103:42
15Jonas Klausen EspedalNTNUI15:17+1:133:43
16Matthew SpeakeBækkelagets SK15:18+1:143:43
17Elias T. MølnvikNTNUI15:20+1:163:44
18Thomas Natvig ÅrstadHalden SK15:22+1:183:44
19Gaute FriestadKristiansand OK15:23+1:193:45
20Carl Petter LyngenFrol IL15:29+1:253:46
21Vegard DanielsenKristiansand OK15:31+1:273:47
22Sindre JohannessenFreidig15:38+1:343:48
23Hans Petter MathisenFredrikstad SK15:41+1:373:49
24Håvard HagaNydalens SK16:00+1:563:54
25Albin LillieströmFreidig16:06+2:023:55
26Andreas SølbergIL Leik16:12+2:083:57
26Jon Aukrust OsmoenNydalens SK16:12+2:083:57
28Øyvind WiggenByåsen IL16:31+2:274:01
29Anders VisterNydalens SK16:47+2:434:05
30Andreas G. PoldenGneist, IL18:54+4:504:36

D21 Finale

3 510 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid AlexandersenNTNUI14:134:03
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL14:34+0:214:09
3Ingjerd MyhreKongsberg OL14:36+0:234:09
4Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering14:43+0:304:11
5Siri UlvestadNydalens SK15:02+0:494:16
6Iliana IlievaHalden SK15:13+1:004:20
7Kristine FjellangerVaregg Fleridrett15:15+1:024:20
8Lizzie InghamHalden SK15:19+1:064:21
9Elise EgsethNydalens SK15:24+1:114:23
10Agnes LeoHalden SK15:31+1:184:25
11Ingeborg EideByåsen IL15:34+1:214:26
12Marthe GløersenBækkelagets SK15:42+1:294:28
13Eirin Svanøe-HafstadFrol IL15:50+1:374:30
14Runa FremstadLarvik OK15:54+1:414:31
15Lone BrochmannBækkelagets SK16:00+1:474:33
16Kine Hallan SteiwerHalden SK16:11+1:584:36
17Emilie Westli AndersenLøten o-lag16:14+2:014:37
18Emma ArnesenByåsen IL16:18+2:054:38
19Lone MalmgrenHalden SK16:28+2:154:41
20Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK16:31+2:184:42
21Marion HuberNydalens SK16:33+2:204:42
22Kristine BergliaEiker OL16:50+2:374:47
23Christiane TrösseVaregg Fleridrett17:04+2:514:51
24Evine Westli AndersenLøten o-lag17:07+2:544:52
25Maren GrandeFrol IL17:11+2:584:53
26Julie StørmerFossum IF17:40+3:275:01
27Marjo LiikanenGanddal IL18:00+3:475:07
28Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL19:09+4:565:27
29Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett20:35+6:225:51
Tonje VassendNTNUIdiskvalifisert

H17-18 Finale

3 930 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14:503:46
2Marius AurebekkKristiansand OK15:02+0:123:49
3Niels Christian HellerudHalden SK15:09+0:193:51
4Isak JonssonNydalens SK15:21+0:313:54
5Mats EidsmoFreidig15:27+0:373:55
6Aslak HeimdalKonnerud IL15:31+0:413:56
7Lars Young VikNydalens SK15:44+0:544:00
8Simen Spets StorhovFreidig15:48+0:584:01
9Stian RykkjeVaregg Fleridrett16:02+1:124:04
10Kristian PyttenKristiansand OK16:04+1:144:05
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering16:09+1:194:06
11Sander ArntzenAsker Skiklubb16:09+1:194:06
13Jens Johan BrekkeLillomarka OL16:14+1:244:07
14Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK16:24+1:344:10
15Kristian Fredrik LynumFreidig16:31+1:414:12
16Vegard KittilsenFreidig16:41+1:514:14
17Anders VestølVegårshei IL16:48+1:584:16
17David RundeKristiansand OK16:48+1:584:16
19Kristian RykkjeVaregg Fleridrett16:56+2:064:18
20Elias Skjolden SørensenLillomarka OL17:05+2:154:20
21Trym B IslandOL Tønsberg og omegn17:12+2:224:22
22Even LindaasVang OL17:14+2:244:23
23Peter GisholtFossum IF17:20+2:304:24
24Skjalg NysæterSkien Ok17:27+2:374:26
24Jostein Svaland DaleVang OL17:27+2:374:26
26Elias ØhmanGjø-Vard OL17:42+2:524:30
27Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL17:46+2:564:31
28Scott JuvikIL Gular17:50+3:004:32
29Sivert Sande KvermeFossum IF18:27+3:374:41
30Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL18:40+3:504:44

H19-20 Finale

3 930 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK14:073:35
2Elias JonssonNydalens SK14:10+0:033:36
3Einar MelsomFossum IF14:17+0:103:38
4Lukas LilandNydalens SK14:33+0:263:42
5Kasper FosserHeming Orientering14:38+0:313:43
6Jørgen BaklidKonnerud IL14:50+0:433:46
7Sebastian DalandKristiansand OK14:51+0:443:46
8Oskar Spets StorhovFreidig15:03+0:563:49
9Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK15:12+1:053:52
10Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb15:15+1:083:52
11Oscar LyngenFreidig15:17+1:103:53
12Anders HagaRaumar Orientering15:21+1:143:54
13Martin Borge HeirFossum IF15:42+1:353:59
14Øyvind HjermstadFossum IF15:50+1:434:01
15Mathias GløersenBækkelagets SK15:51+1:444:01
16Sindre R HoltHedrum OL16:05+1:584:05
17Mathias VindalFreidig16:17+2:104:08
18Anders HaugskottOL Trollelg16:30+2:234:11
Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert
Håvard Sandstad EidsmoFreidigdiskvalifisert

D17-18 Finale

3 310 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK14:234:20
2Aurora GjølsjøOK Moss15:07+0:444:34
3Jenny BaklidKonnerud IL15:29+1:064:40
4Andrea RanvikKonnerud IL15:31+1:084:41
5Hanne VassendPorsgrunn OL15:40+1:174:43
5Karen Hoel JomaasFossum IF15:40+1:174:43
7Janne Tjørhom AasheimGanddal IL15:43+1:204:44
8Marie LilandNydalens SK15:49+1:264:46
9Hedda Raadal BjørloHalden SK15:54+1:314:48
10Tale StrandKongsberg OL16:02+1:394:50
11Ane Sofie KroghOppsal Orientering16:03+1:404:50
12Ingrid G. KvålsgardFossum IF16:04+1:414:51
13Mari Kilskar GrevskottFrol IL16:14+1:514:54
14Lene Berg HanssenByåsen IL16:16+1:534:54
15Maren NorderudIL Tyrving16:23+2:004:56
16Silje Marie VågeAsker Skiklubb16:26+2:034:57
17Marlin HaavengenKongsberg OL16:40+2:175:02
18Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular16:41+2:185:02
19Anniken RanvikKonnerud IL16:52+2:295:05
20Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett17:19+2:565:13
21Kristine Eide RappRaumar Orientering17:26+3:035:16
22Mari Landro SvingheimKonnerud IL17:28+3:055:16
23Solveig Eline BergIL Tyrving17:33+3:105:18
24Mina JørgensenIL Tyrving17:36+3:135:19
25Ingunn Torød BusetGneist, IL17:59+3:365:25
26Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL18:32+4:095:35
27Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL18:48+4:255:40
28Elise AusenPorsgrunn OL18:51+4:285:41
29Sigrid EkelandOddersjaa SSK19:02+4:395:45
30Hanne Eide RappRaumar Orientering20:55+6:326:19

D19-20 Finale

3 310 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SandstadFreidig14:594:31
2Oda J SikkelandIL Tyrving15:17+0:184:37
3Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb15:37+0:384:43
4Ragnhild EideByåsen IL15:42+0:434:44
5Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)15:45+0:464:45
6Ane DyrkornEiker OL16:01+1:024:50
7Synne StrandAsker Skiklubb16:08+1:094:52
8Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK16:11+1:124:53
9Thea Sildnes BaklidKonnerud IL16:30+1:314:59
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb16:35+1:365:00
11Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)16:37+1:385:01
12Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)16:54+1:555:06
13Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering17:11+2:125:11
14Anne Willkommen EikenNTNUI17:15+2:165:12
15Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss17:29+2:305:16
15Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK17:29+2:305:16
17Karoline AuneHalden SK17:46+2:475:22
18Agnethe HasliGjø-Vard OL18:03+3:045:27
19Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)18:23+3:245:33
19Line SølbergIL Leik18:23+3:245:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor