Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 8

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 8
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 13 juni 2018

Lang

6 000 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK48:338:05
2Skage GrønnebergHeming Orientering54:19+5:469:03
3Thomas NipenBækkelaget55:26+6:539:14
4Sindre LangaasNydalens SK57:44+9:119:37
5Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL1:01:20+12:4710:13
6Svein NygårdNorges Bank BIL1:03:21+14:4810:33
7Lars Karelius NoerNRK1:04:12+15:3910:42
8Bjørn  GrindeOslostudentenes IK1:04:40+16:0710:46
9Jon KaarbyNydalens SK1:05:48+17:1510:58
10Rolv Anders SystadLyn Ski1:06:02+17:2911:00
11Eskil ÅsmulOL Trollelg1:07:51+19:1811:18
12Mikael LarsenNydalen SK1:08:53+20:2011:28
13Peder NatvigNorges Bank BIL1:11:20+22:4711:53
14Georg BuggeAas Jakobsen1:11:41+23:0811:56
15Stein H.  HagenFossum IF1:11:43+23:1011:57
16Harald IweIL GeoForm1:11:47+23:1411:57
17Ståle HeitmannFossum IF1:11:56+23:2311:59
18Richard Zeiner-GundersenAker brygge1:14:42+26:0912:27
19Guttorm L EggeOslostudentenes IK1:16:32+27:5912:45
20Paul TorvundOslostudentenes IK1:16:57+28:2412:49
21Stig HeirAsker Skiklubb1:20:41+32:0813:26
22Jon LahlumIL GeoForm1:21:14+32:4113:32
23Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1:28:21+39:4814:43
24Mariken HomleidIL GeoForm1:32:51+44:1815:28
25Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1:37:11+48:3816:11
26Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1:49:31+1:00:5818:15
27Håkon BuggePrivat2:01:12+1:12:3920:12
28Johan SvedbergHeming Orienteringikke godkjent
29Are EriksenOslostudentenes IKikke godkjent
30Peter NylundHaugerud IFikke godkjent
31Tore KjølsethLundinikke godkjent
32Knut OnsagerIL GeoFormikke godkjent
33Harald Østgaard LundIL GeoFormikke godkjent

Mellom

4 200 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind HoffIL Tyrving38:369:11
2Terje MathisenOpen iT39:07+0:319:18
3Odd Arne LianIL Koll42:51+4:1510:12
4Hege FeiringIL Tyrving46:57+8:2111:10
5Ketil BergeVestre Akers SK50:27+11:5112:00
6Karl Aasmund ErøySamtalen AS51:05+12:2912:09
7Richard BlomFBI51:47+13:1112:19
8Peer StiansenNydalens SK52:13+13:3712:25
9Erik SauarIL Koll53:32+14:5612:44
10Sidsel NørstebøIL Tyrving53:44+15:0812:47
11Dagrun MelkildHeming Orientering56:52+18:1613:32
12Knut Anders LøkenFossum IF57:45+19:0913:45
13Venche BjerkreimFossum IF57:48+19:1213:45
14Kristin GoaIL GeoForm59:41+21:0514:12
15Brita Opheim SauarIL Koll1:00:20+21:4414:21
16Petter NæssOppsal Orientering1:00:38+22:0214:26
17Lars ChristensenVBIL1:00:45+22:0914:27
18Egil HusethKamp/Vestheim IF1:01:57+23:2114:45
19Per KaarbyFossum IF1:02:18+23:4214:50
20Knut Bjarne  SætreBærum kommune1:02:21+23:4514:50
21Hans Henrik FremmingMeteorologen1:02:38+24:0214:54
22Kjell RøkkeIL Tyrving1:05:08+26:3215:30
23Helge BjaalandHeming Orientering1:06:16+27:4015:46
24Roar BjordalOppsal Orientering1:06:49+28:1315:54
25Karen Marie Eid KaarbyNydalen SK1:07:08+28:3215:59
26Tormod BøeVBIL1:07:36+29:0016:05
27Øyvind GylverAsker Skiklubb1:10:26+31:5016:46
28Petter ChristensenVBIL1:11:23+32:4716:59
29Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:14:18+35:4217:41
30Lenny Viking EnstrømOslostudentenes IK1:15:28+36:5217:58
31Tom RådahlIL Tyrving1:19:47+41:1118:59
32Rune HultgreenIL GeoForm1:23:49+45:1319:57
33Tom EdvardsenIL Koll1:25:44+47:0820:24
34Elle MelbyeHeming Orientering1:38:27+59:5123:26
35Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1:39:55+1:01:1923:47
36Marit VågsnesKolbotn & Skimt OL1:43:50+1:05:1424:43
37Sigurd HaugerudIL GeoForm2:49:50+2:11:1440:26
38Svein JacobsenIL Tyrvingikke godkjent
39Louise OramBækkelagets SKikke godkjent
40Hallvard FøllesdalOslostudentenes IKikke godkjent
41Maria TorgersenBækkelagets SKikke godkjent

Kort

2 600 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm28:4011:01
2Per OngstadPrivat34:52+6:1213:24
3Lise HugdalCOOP42:20+13:4016:16
4Kjetil JacobsenHamar OK43:04+14:2416:33
5Odd KletteliBækkelagets SK46:01+17:2117:41
6Jon C. FougnerHeming Orientering46:04+17:2417:43
7Hallvard BjørgumVBIL48:10+19:3018:31
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL48:32+19:5218:40
9Finn GangePrivat51:46+23:0619:54
10Elin SjønnesenNittedal OL52:28+23:4820:10
11Stine FrossdalOslostudentenes IK52:32+23:5220:12
12Øystein Madsen Haugerud IF53:38+24:5820:37
13Kåre KnudsenIL GeoForm1:00:04+31:2423:06
14Eldbjørg MoxnesOslostudentenes IK1:00:38+31:5823:19
15Kåre SolhjeldNOTEAM1:02:40+34:0024:06
16Kristin MortensenIL Koll1:03:46+35:0624:31
17Kerstin BaetzSiemens Oslo1:04:36+35:5624:50
18Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1:15:32+46:5229:03
19Merete BuggeStani1:16:42+48:0229:30
20Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1:17:21+48:4129:45
21Eilen Arctander VikIL Koll1:22:50+54:1031:51
22Per  GjermoAsker Skiklubb1:32:40+1:04:0035:38
23Anne SjønnesenNittedal OL1:36:58+1:08:1837:17
24Ørnulf FremmingMeteorologen2:02:36+1:33:5647:09
25Seline Sjønnesen NyhusNittedal OLikke godkjent
26Elise SjønnesenNittedal OLikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor