Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: torsdag 7 juni 2018

N Åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Marcus WindvikSandefjord OK38:51+38:51
0Ulrik GulliksenSandefjord OK36:58+36:58
0Eirik EliassenSandefjord OK17:36+17:36
0Andrey TerekhovSandefjord OK42:32+42:32
0Oliver LagerSandefjord OK30:20+30:20
Brage Sander-RøkenesSandefjord OKikke startet
Børre Sander-RøkenesSandefjord OKikke startet
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OKikke startet

C-Åpen

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL28:23
2Pernille MoltebergHedrum OL28:26+0:03
3Knut GjoneSandefjord OK28:32+0:09
4Stine ArntzenSandefjord OK30:21+1:58
5Sigrun GjoneSandefjord OK32:19+3:56
6Lill DürbeckHedrum OL35:30+7:07
Karoline FjæreHedrum OLdiskvalifisert
Louise Bentsen MalmquistHedrum OLdiskvalifisert

H_D11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Annika van RaaijHedrum OL28:13

H_H11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ludvig SkramdalHedrum OL35:44

H_D13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL47:07

H_H13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL44:02

H_D15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild JohnsenHedrum OL36:46

H_H15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Viljan van RaaijHedrum OL30:14
2Henrik R HoltHedrum OL46:55+16:41
Kristoffer FjæreHedrum OLdiskvalifisert

H_H17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre R HoltHedrum OL30:36
2Ludvig JohnsenHedrum OL1:16:02+45:26
Kristian Juel JohannessenHedrum OLdiskvalifisert

H_H21

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jarle LysnesHedrum OL1:01:45

H_D40

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari Reppesgård HoltHedrum OL1:04:23
2Elin BordøyHedrum OL1:11:24+7:01
3Torill Hynne FjæreHedrum OL1:25:13+20:50
Tone Sølie LysnesHedrum OLbrutt
Katrine van RaaijHedrum OLbrutt

H_H40

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen FjæreHedrum OL45:57
2Atle StrømHedrum OL1:03:54+17:57
3Espen JohnsenHedrum OL1:05:09+19:12
4Eelco van RaaijHedrum OL1:09:05+23:08

H_D50

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sissel BentsenHedrum OLdiskvalifisert

H_H50

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom AasrumHedrum OL46:54
Per Einar StrømHedrum OLikke startet

H_H65

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Dag NordkveldeHedrum OL1:16:32

H_H70

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge FossheimHedrum OL31:49
2Tormod FjæreHedrum OL44:19+12:30
3Bjørn CeebergHedrum OL46:29+14:40

H_D75

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid Reppesgård LieHedrum OL1:10:17

H_H75

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anton LommeHedrum OL48:25
2Magnar ReppesgårdHedrum OL49:28+1:03

S_D10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK16:42

S_H10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Sindre FurlandSandefjord OK15:05

S_D11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Daniella GjoneSandefjord OK30:21

S_H11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Diderik Rønning BøeSandefjord OK43:25

S_D13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg EikåsSandefjord OK52:37

S_H13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benjamin GjoneSandefjord OK25:39
2Gabriel GjoneSandefjord OK27:34+1:55
3Brage EikåsSandefjord OK45:12+19:33

S_D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK48:16
Lise StrømSandefjord OKdiskvalifisert

S_H15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas EikåsSandefjord OK44:53

S_D17

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Live Bredholt JørgensenNTNUI44:17
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK48:49+4:32
3Wenche EikåsSandefjord OK1:15:38+31:21

S_H17

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sturle FurlandSandefjord OK44:48
2Jo Børre EikåsSandefjord OK1:08:42+23:54
Trond GjelstadSandefjord OKikke startet

S_D50

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiri RebårdSandefjord OK51:09
2Lill-Ann TorpSandefjord OK1:02:32+11:23

S_H50

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1:00:19
2Per Erik LarsenSandefjord OK1:02:23+2:04
Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert

S_D60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Lise AndreassenSandefjord OK50:52

S_H60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Erik RøedSandefjord OK1:17:26

S_D70

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Helene HansenSandefjord OK1:22:17

S_H70

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar LøkenSandefjord OK40:34
2Frank EliassenSandefjord OK42:48+2:14
3Bjørn Willy HansenSandefjord OK46:06+5:32
4Oddvar GjelstadSandefjord OK49:55+9:21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor