Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp/Ungdomscup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 5 juni 2018

D 60-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb57:3916:57
2Helga AaslidEgersund OK1:12:02+14:2321:11
Inger Skretting OpstadEgersund OKdiskvalifisert

D 17-59

4 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL35:417:35
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL39:53+4:128:29
3Trine BolstadGanddal IL40:09+4:288:32
4Jorunn HadlandEgersund OK41:37+5:568:51
5Nora SvendsenGanddal IL43:35+7:549:16
6Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL44:11+8:309:24
7Jane M HellandEgersund OK44:41+9:009:30
8Inger Tone NygårdEgersund OK48:08+12:2710:14
9Vibeke LamarkGanddal IL48:41+13:0010:21
10Anita Glenne KallhovdEgersund OK51:35+15:5410:58
11Ann Karin TjørhomGanddal IL54:02+18:2111:29
12Hilde HetlandEgersund OK55:06+19:2511:43
13Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1:01:43+26:0213:07
14Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)1:02:17+26:3613:15
15Julie PuntervoldEgersund OK1:06:46+31:0514:12
Gry Stangeland LundeGanddal ILikke startet

H 60-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK32:279:32
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb38:14+5:4711:14
3Jan HetlandEgersund OK40:54+8:2712:01
4Kjell SvihusGanddal IL41:56+9:2912:20
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb47:32+15:0513:58
6Knut SkjævelandGanddal IL53:12+20:4515:38
Tormod AaslidEgersund OKdiskvalifisert

H17-59

4 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Bjerga SundliGanddal IL32:356:55
2Kenneth MydlandEgersund OK34:37+2:027:21
3Joar EilevstjønnGanddal IL34:41+2:067:22
4Oddvar TaksdalGanddal IL35:15+2:407:30
5Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)35:21+2:467:31
6Fredrik SandalGanddal IL36:13+3:387:42
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb37:55+5:208:04
8Per Ivar StoklandGanddal IL38:26+5:518:10
9Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL38:41+6:068:13
10Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering39:33+6:588:24
11Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb39:39+7:048:26
12Geir FrøytlogEgersund OK41:45+9:108:52
13Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)42:01+9:268:56
14Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb44:05+11:309:22
15Tore SvendsenGanddal IL44:27+11:529:27
16Helge RisaStavanger Orienteringsklubb44:46+12:119:31
17Harald KlippenbergEgersund OK45:19+12:449:38
18Per Olav HaarrGanddal IL45:20+12:459:38
19Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb46:13+13:389:50
20Henning SundbyGanddal IL47:34+14:5910:07
21Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50:50+18:1510:48
22Nils Tore PuntervoldEgersund OK50:57+18:2210:50
23Frank HansenEgersund OK53:21+20:4611:21
24Trond Sigurd FotlandEgersund OK54:37+22:0211:37
Geir Anders HadlandEgersund OKikke startet
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D-Ny

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mekdes  Kasahun BahtaSandnes IL (Rogaland)20:2510:44
2Pernille BreivoldGanddal IL26:11+5:4613:46
3Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)28:30+8:0515:00
4Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)28:31+8:0615:00
5Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)42:07+21:4222:10
6Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)50:19+29:5426:28
7Frida RichterSandnes IL (Rogaland)50:37+30:1226:38
8Maren PettersonEgersund OK1:04:52+44:2734:08
Randi RothSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H-Ny

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tsegazeab  Kasahun BahtaSandnes IL (Rogaland)20:1810:41
2202567 U1 Ukjent løper202567NOTEAM28:09+7:5114:48
3Arild OpstadEgersund OK32:26+12:0817:04
4Emil Fotland KolstøEgersund OK40:33+20:1521:20
5Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)40:35+20:1721:21
6212332 U1 Ukjent løper212332NOTEAM40:42+20:2421:25
7Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)41:44+21:2621:57
Viljar Fotland KolstøEgersund OKikke startet
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

B-Åpen

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1TorSverre E. SkåraEgersund OK32:5310:16
2Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)33:33+0:4010:29
3Kristin BreivoldGanddal IL36:17+3:2411:20
4May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)36:43+3:5011:28
5Arild SvihusGanddal IL42:11+9:1813:10
6Alexander HorpestadEgersund OK42:54+10:0113:24
7Steinar HorpestadEgersund OK44:00+11:0713:45
8Maria Nilsson RøddeGanddal IL44:03+11:1013:45
9Anders Jess LinjordGanddal IL50:07+17:1415:39
10David Jess LinjordGanddal IL1:00:42+27:4918:58
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-Åpen

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb19:308:28
2197169 U1 Ukjent løper197169NOTEAM25:11+5:4110:56
3209279 U1 Ukjent løper209279NOTEAM27:23+7:5311:54
4Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)28:12+8:4212:15
5Mari BremnesGanddal IL28:15+8:4512:16
6Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)30:13+10:4313:08
7Berit BrandsbergEgersund OK31:20+11:5013:37
8Morten RogdebergEgersund OK32:19+12:4914:03
9Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)38:59+19:2916:56
Grete Stokke SeljeskogGanddal ILikke startet
Håkon Stokke SeljeskogGanddal ILikke startet

D 15-16

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28:388:25
2Ingrid LamarkGanddal IL35:07+6:2910:19
3Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb48:13+19:3514:10

H 15-16

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL29:588:48
2Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)35:35+5:3710:27
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL38:30+8:3211:19
4Ole Kristian TaksdalGanddal IL40:16+10:1811:50
5Elias EidsvågGanddal IL46:03+16:0513:32
6Sindre Skeie PettersonEgersund OK1:10:36+40:3820:45
Markus Andreas BreivoldGanddal ILikke startet
Thomas Barvik MælandGanddal ILikke startet

D 13-14

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL26:288:16
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)28:21+1:538:51
3Alida OftedalÅlgård Orientering30:28+4:009:31
4Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)34:23+7:5510:44
5Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)39:24+12:5612:18
6Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)39:30+13:0212:20
7Karine Aarstad TorgersenEgersund OK39:39+13:1112:23
8Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)39:50+13:2212:26
9Thea Beate PuntervoldEgersund OK40:46+14:1812:44
10Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb45:30+19:0214:13

H 11-12

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)15:506:53
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)16:23+0:337:07
3Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)19:26+3:368:26
4Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)23:11+7:2110:04
5Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)30:04+14:1413:04
6William TønnesenSandnes IL (Rogaland)30:19+14:2913:10
7Marius RøddeGanddal IL39:53+24:0317:20
8Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)41:08+25:1817:53
9Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)45:33+29:4319:48
10Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)1:06:34+50:4428:56
Arve LundeGanddal ILikke startet
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal ILikke startet
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13-14

3 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK26:398:19
2Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)27:25+0:468:34
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb27:32+0:538:36
4Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)27:53+1:148:42
5Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)29:06+2:279:05
6Erlend BremnesGanddal IL32:12+5:3310:03
7Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)33:09+6:3010:21
8Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)35:21+8:4211:02
9Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)35:45+9:0611:10
10Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)38:44+12:0512:06
11Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK46:18+19:3914:28
12Kristoffer TveitGanddal IL49:52+23:1315:35
13Ole Andre BrandsbergEgersund OK51:10+24:3115:59
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet

D 11-12

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19:188:23
2Julie M HellandEgersund OK21:35+2:179:23
3Norah BreivoldGanddal IL21:37+2:199:23
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)22:24+3:069:44
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)22:57+3:399:58
6Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)34:22+15:0414:56
Synne Skeie PettersonEgersund OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor