Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 3
Arrangørorganisasjoner: Ringsaker OK / Vang OL
Dato: onsdag 6 juni 2018

D 11-12

2 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Øverli StøenLillehammer OK29:5713:33
2Mina Bleken RudVang OL30:50+0:5313:57
3Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering41:18+11:2118:41
4Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering43:22+13:2519:37
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL43:24+13:2719:38
6Johanne BergLøten o-lag47:27+17:3021:28
7Helene KokslienSnertingdal IF Orientering1:00:08+30:1127:12
8Therese HolmenSnertingdal IF Orientering1:01:01+31:0427:36
Julie VardebakkenVang OLikke startet

D 13-14

2 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL29:309:53
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL29:44+0:149:58
3Emma Visted-HansenGjø-Vard OL33:45+4:1511:19
4June Rogstad BekkevoldLøten o-lag41:23+11:5313:53
5Henriette BergLøten o-lag45:34+16:0415:17
6Anne FrøislandVang OL47:46+18:1616:01
7Emma DåsnesVang OL51:47+22:1717:22
8Mari Ovidia RanestadHamar OK53:35+24:0517:58
Mathilde OustadLøten o-lagdiskvalifisert

D 15-16

3 950 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL39:3010:00
2Martine SkjelsvikLillehammer OK48:32+9:0212:17
3Astrid RognstadHadeland OL51:31+12:0113:02
4Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK53:05+13:3513:26
5Emma Bangstad BergersenHamar OK1:13:03+33:3318:29
Caroline EideGjø-Vard OLbrutt

D 17-20

5 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1:06:4712:23
2Ingeborg RognstadHadeland OL1:10:20+3:3313:02
3Charlotte EideGjø-Vard OL1:21:27+14:4015:06
4Kamilla LomeHamar OK1:33:14+26:2717:17
Agnethe HasliGjø-Vard OLikke startet

H 11-12

2 210 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Holm GrønengLillehammer OK22:0910:01
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange32:30+10:2114:42
3Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll34:31+12:2215:37
4Johannes HøieGjø-Vard OL37:05+14:5616:46
5Mats LigaardenGjø-Vard OL42:42+20:3319:19
6Simen AntonsenRingsaker OK43:45+21:3619:47
7Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL45:45+23:3620:42
8Eirik Olsen KirkevikHamar OK59:55+37:4627:06
Håvard RuudNOTEAMdiskvalifisert
Emil Tonjer FingarsenElverum OKdiskvalifisert
Ola DåsnesVang OLdiskvalifisert
Even LienGjø-Vard OLikke startet

H 13-14

2 980 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK27:319:14
2Lars LienGjø-Vard OL28:20+0:499:30
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL36:45+9:1412:19
4Anders TaraldsenLillehammer OK44:14+16:4314:50
Thomas KalgraffRingsaker OKikke startet

H 15-16

3 950 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK39:189:56
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll43:59+4:4111:08
3Vegard RanestadHamar OK45:40+6:2211:33
4Mats LindaasElverum OK47:05+7:4711:55
5Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering1:01:49+22:3115:38
6Lars WallinSnertingdal IF Orientering1:03:17+23:5916:01
7Gaute LindaasElverum OK1:11:53+32:3518:11
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OLikke startet
Sindre Grøv SvensenLillehammer OKikke startet

H 17-20

5 390 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrøislandVang OL40:117:27
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL40:12+0:017:27
3Jostein Svaland DaleVang OL44:56+4:458:20
4Simen BallangrudOL Toten-Troll49:58+9:479:16
5Sverre NarumVang OL59:43+19:3211:04
6Ole Johan BråtenVang OL59:51+19:4011:06
7Martin AlfeiLøten o-lag1:11:22+31:1113:14
8Fredrik SveenVang OL1:23:26+43:1515:28
Morten HarkinnRingsaker OKdiskvalifisert
Iver HyttebakkLøten o-lagdiskvalifisert
Even LindaasVang OLikke startet

N-Åpen

1 380 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering20:2914:50
0Henrik Lund AndersenNOTEAM17:3912:47
0Magnus Lund AndersenNOTEAM17:3912:47
0Ane BeitdokkenLillehammer OK15:0010:52
0Erik BeitdokkenLillehammer OK10:357:40
0Maren Bleken RudVang OL16:0411:38
0Sivert DåsnesVang OL16:0111:36
0Emma Pedersen ElverhøiVang OL19:2314:02
0Julia Gimse-RøsteRingsaker OK23:4417:11
0Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK23:2917:01
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK13:409:54
0Maja HaugereidLøten o-lag46:4633:53
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering29:0821:06
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL27:5120:10
0Eline KravdalGjø-Vard OL17:0012:19
0Elise Hovda KristiansenGjø-Vard OL20:4114:59
0Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL19:0213:47
0Kristin Villa KristiansenGjø-Vard OL16:5112:12
0Aksel KrogstieRingsaker OK18:3113:25
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll13:229:41
0Johanne Tomter LøkkebøSnertingdal IF Orientering24:5218:01
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK10:547:53
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL18:1713:14
0Peder Melgalvis BilstadVang OL15:0810:57
0Bea Langgård MunchLillehammer OK17:5412:58
0Niklas MyklesetVang OL15:2611:11
0Tuva MyklesetVang OL15:2111:07
0Signe NygårdGjø-Vard OL14:1610:20
0Isak RimeGjø-Vard OL18:4113:32
0Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering20:3214:52
0Tuva Sels-AgerstenLillehammer OK30:2622:03
0Andreas SkistadGjø-Vard OL31:3822:55
0Daniel SkistadGjø-Vard OL32:1123:19
0Julie Gjessing SkjesetVang OL26:1919:04
0Esther StenbergVang OL30:5822:26
0Mari StenbergVang OL25:1018:14
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL38:5528:12
0Andrine VardebakkenVang OL24:5618:04
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL20:2114:44
0Sofie TaraldsenLillehammer OK15:5811:34
0Sondre Bakkjord SkarOL Vallset/Stange33:4824:29
0Ville Langgård MunchLillehammer OK15:2211:08
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet
Marie KalgraffRingsaker OKikke startet

C-Åpen

2 210 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie MyklesetVang OL27:0112:13
2Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK29:07+2:0613:10
3Sunniva Alm-KristiansenVang OL45:31+18:3020:35
4Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL52:14+25:1323:38
5Eivind LutnæsHamar OK54:58+27:5724:52
6Jørgen HarkinnRingsaker OK57:44+30:4326:07
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orienteringikke startet
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet
Mats KalgraffRingsaker OKikke startet
Simen Olsen KirkevikHamar OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor