Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klubbPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten 2
Arrangørklubb: Trøsken IL
Dato: onsdag 25 april 2012

N-åpen

1 500 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Adine Ingesen Sarpsborg OL 21:05 +1:08 14:03
0 Benjamin Aasen Sarpsborg OL 15:59 10:39
0 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 19:57 13:18
0 Ada Bratlie Skaukameratene OL 23:52 +3:55 15:54
0 Ingrid Kristine Hansen Sarpsborg OL 22:15 +2:18 14:50
0 Peder Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 18:08 12:05
0 Andreas Johannesen Indre Østfold OK 25:42 +5:45 17:08
0 Amalie Ludvigsen Sarpsborg OL 20:11 +0:14 13:27
0 Ola Sander Martinsen Trøsken IL 43:53 +23:56 29:15
0 Anna Nærby Skaukameratene OL 18:41 12:27
0 Nina Pedersen Sarpsborg OL 21:45 +1:48 14:30
0 Linn Karina Stegen Skaukameratene OL 31:39 +11:42 21:06
0 test test NOTEAM 12:05 8:03

D 11-12

1 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 22:28 12:28
2 Marie Helene Hansen Sarpsborg OL 23:50 +1:22 13:14
3 Karoline Bjørnerød OK Moss 25:21 +2:53 14:05
4 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 27:31 +5:03 15:17
5 Aurora Gjølsjø OK Moss 34:02 +11:34 18:54
6 Ida Aabogen Haugaard Skaukameratene OL 35:47 +13:19 19:52
7 Emma Danevad Fredrikstad SK 42:41 +20:13 23:42
8 Marie Fupeng Lindløv Jensen Sarpsborg OL 43:32 +21:04 24:11

D 13-16C

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 20:22 11:18
2 Rikke Ingesen Sarpsborg OL 21:29 +1:07 11:56
3 Marte Bergsland Trøsken IL 22:46 +2:24 12:38
4 Siri Pedersen Sarpsborg OL 32:17 +11:55 17:56
5 Inger Marie Flekkum Skaukameratene OL 35:28 +15:06 19:42

D 17-

2 200 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Iliana Shandurkova Halden SK 19:19 8:46
2 Heidi Stokseth Halden SK 19:34 +0:15 8:53
3 Marit Kahrs Halden SK 20:54 +1:35 9:30
4 Gry Granstedt Halden SK 21:57 +2:38 9:58
5 Gøril Fristad Halden SK 21:59 +2:40 9:59
6 Kristin Damsgaard Grindstad Sarpsborg OL 23:08 +3:49 10:30
7 Stine Alexandersen Fredrikstad SK 24:12 +4:53 10:59
8 Hanne Lerche Raadal Halden SK 25:33 +6:14 11:36
9 Randi Brevig Aune Halden SK 30:03 +10:44 13:39
10 Sofie Lillestrand Fredrikstad SK 30:17 +10:58 13:45
11 Irene Felde Olaussen Halden SK 31:29 +12:10 14:18
12 Kristin Grimsrud Skaukameratene OL 33:10 +13:51 15:04
13 Heidi Børstad Sarpsborg OL 33:50 +14:31 15:22
14 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 36:19 +17:00 16:30
Karoline Dahl Fosby Gimle IF diskvalifisert

H 11-12

1 800 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Andreas Bergsland Trøsken IL 18:39 10:21
2 Even Lunde Varteig OL 20:31 +1:52 11:23
3 Bendik Eliassen Sarpsborg OL 21:25 +2:46 11:53
4 Niels Christian Hellerud Halden SK 21:36 +2:57 12:00
5 Eirik Blågestad Indre Østfold OK 22:47 +4:08 12:39
6 Jonatan Aune Halden SK 23:07 +4:28 12:50
7 Bendik Bergseng Fredrikstad SK 23:31 +4:52 13:03
8 Fredrik Lillestrand Trøsken IL 26:49 +8:10 14:53
9 Sigurd Lindemark Indre Østfold OK 27:36 +8:57 15:20
10 Eirik Klavestad Moen Fredrikstad SK 28:36 +9:57 15:53

H 13-16C

1 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Erlend Brendstuen Halden SK 18:05 10:02
2 Haakon Johannesen Indre Østfold OK 22:54 +4:49 12:43
3 Halvor Nærby Skaukameratene OL 24:01 +5:56 13:20
4 Lars Vegard Fosser Skaukameratene OL 29:23 +11:18 16:19
5 Martin Grimsrud Skaukameratene OL 39:10 +21:05 21:45

H 17-

2 200 m, 26 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mattias Karlsson Halden SK 15:02 6:49
2 Per Olaussen Fredrikstad SK 15:04 +0:02 6:50
3 Tore Bjørnerød OK Moss 15:10 +0:08 6:53
4 Markus Holter Indre Østfold OK 15:12 +0:10 6:54
5 Marius Bjugan Halden SK 15:14 +0:12 6:55
6 Øyvind Stokseth Halden SK 16:06 +1:04 7:19
7 Espen Danevad Fredrikstad SK 16:35 +1:33 7:32
7 Lacho Iliev Halden SK 16:35 +1:33 7:32
9 Kjetil Bjørlo Halden SK 16:50 +1:48 7:39
10 Sindre Støten Indre Østfold OK 17:51 +2:49 8:06
11 Kjell Arild Karlsen Bækkelagets SK 17:55 +2:53 8:08
12 Geir Torgersen Halden SK 18:42 +3:40 8:30
13 Tormod Jensen Sarpsborg OL 19:56 +4:54 9:03
14 Rune Blågestad Indre Østfold OK 20:28 +5:26 9:18
15 Oddbjørn Krage Sarpsborg OL 21:39 +6:37 9:50
16 Bjørn Axel Gran Halden SK 22:00 +6:58 9:59
17 Ole Ingesen Sarpsborg OL 22:35 +7:33 10:15
18 Bjørn Tore Thoresen Sarpsborg OL 23:11 +8:09 10:32
19 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 23:38 +8:36 10:44
20 Vidar Johannesen Indre Østfold OK 24:13 +9:11 11:00
21 Olav Kristian Birkeland Halden SK 25:20 +10:18 11:30
22 Fredrik Torjusen Fredrikstad SK 26:19 +11:17 11:57
23 Jens Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 26:36 +11:34 12:05
24 Thor Moen Fredrikstad SK 29:07 +14:05 13:14
25 Bjørn Erik Bergseng Fredrikstad SK 30:45 +15:43 13:58
Anders Felde Olaussen Halden SK diskvalifisert

D -16

2 200 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 19:18 8:46
2 Ingvild Torgersen Halden SK 22:20 +3:02 10:09
3 Gina Granstedt Halden SK 22:36 +3:18 10:16
4 Hanna Torjusen Fredrikstad SK 23:52 +4:34 10:50
5 Martine Løwengreen Sarpsborg OL 25:37 +6:19 11:38
6 Dina Antonsen Fredrikstad SK 27:18 +8:00 12:24
7 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 27:23 +8:05 12:26
8 Marie Bergstrøm Gimle IF 27:55 +8:37 12:41
9 Margrete Krage Sarpsborg OL 27:59 +8:41 12:43
10 Astrid Bjørgul Halden SK 28:13 +8:55 12:49
11 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 28:41 +9:23 13:02
12 Nora Torgersen Halden SK 28:45 +9:27 13:04
13 Helena Åsberg Sarpsborg OL 29:07 +9:49 13:14
14 Karoline Aune Halden SK 29:08 +9:50 13:14
15 Amalie Bergstrøm Gimle IF 30:17 +10:59 13:45
16 Marthe Kristensen Sarpsborg OL 33:32 +14:14 15:14
17 Karoline Jarlsby Halden SK 35:18 +16:00 16:02
18 Benedicte Pedersen Sarpsborg OL 39:49 +20:31 18:05
Anneli Grindstad Sarpsborg OL diskvalifisert

H -16

2 200 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 16:55 7:41
2 Asgeir Ristesund Fredrikstad SK 18:00 +1:05 8:10
3 Petter Norsted Kildebo Halden SK 18:42 +1:47 8:30
4 Peter Nordbrøden Halden SK 19:47 +2:52 8:59
5 Olav Schmitt Gran Halden SK 21:15 +4:20 9:39
6 Jørgen Vister Indre Østfold OK 22:23 +5:28 10:10
7 Guttorm Snemyr Holtet Indre Østfold OK 22:42 +5:47 10:19
8 Emil Løwengreen Sarpsborg OL 22:48 +5:53 10:21
9 Håkon Blågestad Indre Østfold OK 23:12 +6:17 10:32
10 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 23:35 +6:40 10:43
11 Lasse Simonsen Fredrikstad SK 24:02 +7:07 10:55
12 August Asheim Birkeland Halden SK 25:38 +8:43 11:39
13 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 26:22 +9:27 11:59

H 50-

2 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tom A. Karlsen Fredrikstad SK 18:35 8:26
2 Jan Granstedt Halden SK 20:21 +1:46 9:15
3 Kristian Bjørgul Halden SK 21:47 +3:12 9:54
4 Erik Unaas Indre Østfold OK 22:42 +4:07 10:19
5 Frank Johannes Bjøringsøy Indre Østfold OK 27:24 +8:49 12:27
6 Kjell-Erik Kristiansen Indre Østfold OK 28:30 +9:55 12:57
7 Bjørn Steinar Syversen Sarpsborg OL 29:29 +10:54 13:24
8 Pål Hellerud Halden SK 45:58 +27:23 20:53

D 50-

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Åse  Brødholdt Indre Østfold OK 25:12 11:27
2 Hege Næss Bjørgul Halden SK 28:30 +3:18 12:57
3 Gabriella Axelsson Idefjordens SK 32:10 +6:58 14:37
4 Ingunn Brekken Sarpsborg OL 53:18 +28:06 24:13

Annonser

Blodslitet 2014