Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: lørdag 9 juni 2012

N-åpen

1 960 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirik Skytteren Furuberg Grue IL 13:56 7:06
2 Mats Lindaas Elverum OK 15:17 7:47
3 Emil Skytteren Grue IL 19:01 9:42
4 Rokas Pilsudskis Grue IL 20:22 10:23
5 Isa Roll Gulbrandsen Brandval/Kongsvinger OK 20:49 10:37
6 Nora Roll Gulbrandsen Brandval/Kongsvinger OK 21:02 +0:13 10:43
7 Mia Østerud Nymoen Grue IL 23:23 +2:34 11:55
8 Vilde Skytteren Furuberg Grue IL 23:27 +2:38 11:57
9 Gaute Lindaas Elverum OK 27:02 +6:13 13:47
10 Hanne Sparby Skjæret Grue IL 29:44 +8:55 15:10
11 Hedda Kristine Smedtorp Lunderseter IL 31:56 +11:07 16:17
Selma Briskerud Hasselvold Grue IL ikke startet

D -10

2 040 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 27:31 13:29

D 11-12N

1 960 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Kristiansen Austmarka IL 16:39 8:29
2 Anna Austad Sveen Raumar Orientering 28:05 +11:26 14:19

D 13-14

3 440 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rebekka Markov Austmarka IL 50:54 14:47
2 Heidi Therese Wiest OL Vallset/Stange 51:19 +0:25 14:55
Ingeborg Fallbakken Berge Løten OL ikke startet

D 13-16N

2 360 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Camilla Glomsås Odal OL - Orientering 57:36 24:24
Ida Marie Smedtorp Lunderseter IL diskvalifisert
Kaia Græsberg Lunderseter IL diskvalifisert

D 15-16

4 820 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Evine Westli Andersen Løten OL 57:20 11:53

D 17-A kort

4 460 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 48:06 10:47
2 Kristine Gaarder Brandval/Kongsvinger OK 50:33 +2:27 11:20
3 Lene Margrethe Sætaberget Lunderseter IL 52:35 +4:29 11:47
4 Stine Austad Raumar Orientering 1:38:25 +50:19 22:03

D 17-C

3 640 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maja Seigerud Haugen Lunderseter IL 45:02 12:22
2 Kari Anne Græsberg Lunderseter IL 51:09 +6:07 14:03
3 Vibeke Jullum Brandval/Kongsvinger OK 54:29 +9:27 14:58

D 17-N

2 580 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 49:05 19:01
2 Rita Wiest OL Vallset/Stange 49:47 +0:42 19:17
3 Liv Simonsen OK Øst 1:00:32 +11:27 23:27
Marissa Penelope Bergersen Eidskog OL ikke startet

D 17-18

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eldbjørg Narum OL Vallset/Stange 47:03

D 19-20

6 560 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Engen Raumar Orientering 1:22:47 12:37

D 21-

7 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sofie Johansson OK Linné 1:04:07 8:13
2 Marianne Dæhli NTNUI 1:57:04 +52:57 15:00

D 35-

5 710 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ann Sofie Nybråten Lunderseter IL 1:22:16 14:24

D 45-

4 820 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guri Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 1:09:16 14:22
2 Marit Sophie Berger Raumar Orientering 1:17:06 +7:50 15:59
3 Randi Fallbakken Berge Løten OL 1:19:07 +9:51 16:24
4 Mette Solbergseter Austmarka IL 1:25:30 +16:14 17:44

D 55-

4 460 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sylvia Andersen Elverum OK 51:53 11:37
2 Lis Dæhli Løten OL 53:29 +1:36 11:59
3 Mary Falkevik Olsson Västvärmlands OK 1:01:41 +9:48 13:49

D 65-

3 390 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eva Höije OK Ravinen 54:32 16:05
2 Inger E. Vamnes Hamar OK 1:12:02 +17:30 21:14

H -10

2 040 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Grunde Isaksætre Grue IL 24:19 11:55
2 Jon Arne Torp Lunderseter IL 24:37 +0:18 12:04

H 11-12

2 590 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Even Lindaas Elverum OK 34:06 13:09
Alf Briskerud Hasselvold Grue IL ikke startet

H 11-12N

1 960 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Skytteren Grue IL 16:25 8:22
2 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 19:59 +3:34 10:11
3 Petter Stensli Forseth Løten OL 20:23 +3:58 10:23
4 Ole Anders Glomsås Odal OL - Orientering 21:58 +5:33 11:12

H 13-14

3 440 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Nordvi Grue IL 39:48 11:34

H 13-16C

2 590 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen K. Gjedtjernet Grue IL 23:53 9:13
2 Nikolai Torp Lunderseter IL 30:06 +6:13 11:37
3 Jørgen Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 36:09 +12:16 13:57
4 Håkon Græsberg Lunderseter IL 36:30 +12:37 14:05
5 Samuel Braaten Odal OL - Orientering 40:54 +17:01 15:47
Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering brutt

H 15-16

5 710 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vebjørn Fallbakken Berge Løten OL 1:01:00 10:40

H 17-A kort

5 710 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Hauger Brandval/Kongsvinger OK 47:06 8:14
2 Olaf Hesselberg Indby Løten OL 52:07 +5:01 9:07
3 Roger Roll Gulbrandsen Brandval/Kongsvinger OK 53:24 +6:18 9:21
4 Arne Arnesen Hamar OK 1:06:20 +19:14 11:37

H 17-C

3 640 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trond Frøvoll Odal OL - Orientering 29:55 8:13
2 Erik Haugen Ringsaker OK 34:29 +4:34 9:28
3 Stig Wiest OL Vallset/Stange 36:38 +6:43 10:03
4 Amund Glomsås Odal OL - Orientering 37:02 +7:07 10:10
5 Tore Lindaas Elverum OK 38:43 +8:48 10:38
6 Bjørnar Smedtorp Lunderseter IL 39:17 +9:22 10:47
7 Egil Solbergseter Austmarka IL 39:24 +9:29 10:49
8 Erlend Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 46:00 +16:05 12:38
9 Ole Morten Græsberg Lunderseter IL 47:28 +17:33 13:02
Linus Meikop Grue IL diskvalifisert
Zbignev Narkvic Grue IL diskvalifisert

H 17-N

2 580 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Arne Simonsen Loxhaug OK Øst 45:43 17:43
2 tor Simonsen OK Øst 1:51:58 +1:06:15 43:23

H 17-18

6 560 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asbjørn Olsen Løten OL 1:00:29 9:13
2 Anders Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 1:02:20 +1:51 9:30
3 Tor-Arve Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:12:09 +11:40 10:59
4 Ådne Isaksætre Grue IL 1:22:02 +21:33 12:30

H 19-20

7 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK 1:11:39 9:11

H 21-

9 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Lofthus Hamar OK 1:09:25 7:04
2 Marius Øie Løten OL 1:13:01 +3:36 7:27
3 Simen Jevne Arnesen Hamar OK 1:15:39 +6:14 7:43
4 Øyvind Steinbekken Odal OL - Orientering 1:22:29 +13:04 8:25
5 Ove Antvord Haugereid Løten OL 1:23:09 +13:44 8:29
6 Gjermund Blom-Hagen Hamar OK 1:27:51 +18:26 8:57
Jørn Helge Dahl Hamar OK diskvalifisert
Johannes Narum Hamar OK brutt

H 45-

6 560 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 57:09 8:42
2 Ole Inge Rismoen Brandval/Kongsvinger OK 59:26 +2:17 9:03
3 Harald Berge Løten OL 1:10:01 +12:52 10:40

H 50-

6 560 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Onno Verberne OL Toten-Troll 50:13 7:39
2 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 50:46 +0:33 7:44
3 Egil Rundberget Nydalens SK 53:38 +3:25 8:10
4 Tor Strand Raumar Orientering 57:25 +7:12 8:45
5 Stein Arne Negård Vang OL 1:01:33 +11:20 9:22
6 Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 1:04:30 +14:17 9:49
7 Kristian Storsveen Løten OL 1:08:03 +17:50 10:22
Trond Olsen Løten OL brutt

H 55-

4 820 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Solbergseter Austmarka IL 43:22 8:59
2 Bjørn Arnfinn Paulsen OK Moss 47:10 +3:48 9:47
3 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 48:11 +4:49 9:59
4 Torgeir Volden Løten OL 53:55 +10:33 11:11
5 Bjørn Åstorp Sarpsborg OL 1:17:43 +34:21 16:07
Jan Sveen Raumar Orientering ikke startet

H 60-

4 820 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Løvtjernet Brandval/Kongsvinger OK 43:16 8:58
2 Børre Børresen Brandval/Kongsvinger OK 48:05 +4:49 9:58
3 Lars Olsson Västvärmlands OK 1:02:38 +19:22 12:59
4 Roar Sætaberget Lunderseter IL 1:24:36 +41:20 17:33

H 65-

4 460 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Willy Grønstad Løten OL 36:46 8:14
2 Trygve Jonny Halvorsrud Eidskog OL 42:06 +5:20 9:26
3 Ole Kristian Steinbekken Odal OL - Orientering 45:17 +8:31 10:09
4 Lennart Höije OK Ravinen 48:56 +12:10 10:58
5 Klaus Engen Eidskog OL 57:07 +20:21 12:48
Leif Billingsø Eidskog OL ikke startet

H 70-

4 460 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Villy Magnusson Kil OK 1:05:37 14:42
2 Dagfinn Stangnes Brandval/Kongsvinger OK 1:22:04 +16:27 18:24

H 75-

3 390 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Slundgård Idefjorden SK 59:12 17:27
2 Trygve Løvseth Kjellmyra IL 59:20 +0:08 17:30
3 Ivar Vamnes Hamar OK 1:31:22 +32:10 26:57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor