Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Night Hawk Kids, and Individual, day

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk Kids, and Individual, day
Arrangørorganisasjoner: IL Tyrving / Konnerud IL / Natthauken IL
Dato: søndag 12 august 2018

Night Hawk Kids

1 470 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Nora AkselsenKonnerud IL20:2813:55
0Sander AkselsenKonnerud IL16:5111:27
0Isak AndersenNydalens SK25:5117:35
0Kowalski AntoniIL Tyrving17:0811:39
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL16:2911:12
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb27:3718:47
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK14:4610:02
0Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving18:3012:35
0Rasmus EngehultNotodden OL14:199:44
0Ida Berge GjellestadNydalens SK24:1616:30
0Fredrik GrønsetFossum IF27:0318:24
0Sondre HafskjoldNydalens SK12:538:45
0Magnus Rørlien JevanordFossum IF12:388:35
0Rikke KihleKonnerud IL18:4112:42
0Kristian KirknesKonnerud IL13:549:27
0Herman Finstad LandIL Tyrving19:4813:28
0Jacob Finstad LandIL Tyrving18:5912:54
0August Myklebust LeopolderIL Koll16:1511:03
0Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL15:0210:13
0Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL19:4313:24
0Ole Jacob MyklebustIL Koll20:1713:47
0Eskil OlaussenOppsal Orientering14:299:51
0Astrid ReuschHeming Orientering16:2711:11
0Aksel SagbergIL Tyrving28:0619:06
0Helene ScheeleNydalens SK12:338:32
0Valdemar Hellerad SireKonnerud IL19:4713:27
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL21:2914:36
0Selma WhiteSøgne og Songdalen OK14:269:49
0Minna Sofie WingstedtHalden SK13:319:11
0Ville Emil WingstedtHalden SK13:379:15
0Theo Winsents SæterNydalens SK18:1912:27
Kaisa HovlandKonnerud ILikke startet
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Erle Elise WoldOK Mossikke startet

Night Hawk Single Day

4 590 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering25:565:38
2Oskari SilvennoinenKalevan rasti26:01+0:055:40
3Stein H. HagenFossum IF29:19+3:236:23
4Gjermund RørenEiker OL31:04+5:086:46
5Morten SaueIL Tyrving31:37+5:416:53
6Elisabeth IngvaldsenNydalens SK33:14+7:187:14
7Sofie AarnesNydalens SK35:16+9:207:41
8Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK35:19+9:237:41
9Kristine Eide RappRaumar Orientering36:12+10:167:53
10Marit IsachesenAsker Skiklubb37:00+11:048:03
11Marianne F. ChristiansenOL Tønsberg og omegn37:44+11:488:13
12Svein JacobsenIL Tyrving38:24+12:288:21
13Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL41:08+15:128:57
14Helga HaverstadLierbygda OL41:58+16:029:08
15Christian JomaasFossum IF42:06+16:109:10
16Hannu KortetjärviPälkäneen Luja-Lukko42:30+16:349:15
17Per A HerbøAsker Skiklubb44:32+18:369:42
18Rune SørensenSturla, IF44:36+18:409:43
19Even ErlienGjø-Vard OL44:59+19:039:48
20Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering46:11+20:1510:03
21Fridtjof ReuschHeming Orientering46:14+20:1810:04
22Randi NicolaisenAsker Skiklubb46:44+20:4810:10
23Hasse BergstrømIL Tyrving47:09+21:1310:16
24Magnhild T MølnvikFossum IF47:37+21:4110:22
25Per Jarl EikelandOL Tønsberg og omegn48:01+22:0510:27
26Karin EriksenOL Tønsberg og omegn49:11+23:1510:42
27Ingrid HasaasFossum IF49:19+23:2310:44
28Pål Kogstad NæssRaumar Orientering51:16+25:2011:10
29Mikkel RastidAsker Skiklubb56:49+30:5312:22
30Øystein RastadAsker Skiklubb56:50+30:5412:22
31Marianne ReuschHeming Orientering57:05+31:0912:26
32Lars Rønning JohansenMåren OK58:47+32:5112:48
33Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1:02:04+36:0813:31
34Simen Rønning JohansenMåren OK1:03:36+37:4013:51
35Matilde HolenØstmarka OK1:03:53+37:5713:55
36Anne Berit RørlienFossum IF1:04:57+39:0114:09
37Birgitte BekkelundRøyken OL1:07:35+41:3914:43
38Kjersti Sommerstad JuveliNOTEAM1:09:44+43:4815:11
39Anni SaarelaKonnerud IL1:09:45+43:4915:11
40Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1:13:30+47:3416:00
41Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK1:16:25+50:2916:38
42Liam Viggo WingstedtHalden SK1:19:24+53:2817:17
43Hildegunn GrønsethFossum IF1:25:05+59:0918:32
44Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:26:13+1:00:1718:47
45Rasmus MjøsundNydalens SK1:31:43+1:05:4719:58
46Asgeir MjøsundNydalens SK1:31:53+1:05:5720:01
47Hans Georg LeopolderIL Koll1:31:55+1:05:5920:01
48Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll1:32:11+1:06:1520:05
49Jane RødderKongsberg OL1:32:36+1:06:4020:10
50Karl Anton UndelandSturla, IF1:52:42+1:26:4624:33
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringdiskvalifisert
Pål AngvollFredrikstad SKikke startet
Elise HafskjoldNydalens SKikke startet
Mathilde HolenØstmarka OKikke startet
Camilla HovlandKonnerud ILikke startet
Eirik W. MoeLierbygda OLikke startet
Anna UlvensøenNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor