Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 4
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 16 mai 2018

Lang

5 700 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas NipenBækkelaget45:528:02
2Nils Petter FremmingHeming Orientering49:12+3:208:37
3Stein BlomsethVålerengens IF50:42+4:508:53
4Ivar SeierstadIL GeoForm51:19+5:279:00
5Magnus Eide - FredriksenHeming Orientering51:47+5:559:05
6Tore MyhrvoldVBIL51:53+6:019:06
7Haakon IngvaldsenKamrat och IF52:14+6:229:09
8Niklas NormanIL GeoForm52:34+6:429:13
9Sigve BotnenBø OL53:43+7:519:25
10Tore KjølsethLundin54:18+8:269:31
11Morten HeirFossum IF54:37+8:459:34
12Henrik ReuschHeming Orientering55:31+9:399:44
13Sindre LangaasNydalen SK56:19+10:279:52
14Rolv Anders SystadLyn Ski56:23+10:319:53
15Lars Karelius NoerNRK56:30+10:389:54
16Jens Olav KløvrudLillomarka OL56:48+10:569:57
17Mikael OlaussonOslostudentenes IK57:16+11:2410:02
18Georg BuggeAas Jakobsen57:36+11:4410:06
19Skage GrønnebergHeming Orientering57:50+11:5810:08
20Ferdinand FremmingHeming Orientering58:32+12:4010:16
21Lar Erik GjeinFossum IF59:30+13:3810:26
22Eskil ÅsmulOL Trollelg59:45+13:5310:28
23Paul TorvundOslostudentenes IK59:56+14:0410:30
24Guttorm L EggeOslostudentenes IK59:58+14:0610:31
25Ivar RefslandUiO1:02:53+17:0111:01
26Stig HeirAsker Skiklubb1:04:07+18:1511:14
27Eivind RuthVBIL1:04:19+18:2711:17
28Peter CarlsenSturla, IF1:06:08+20:1611:36
29Ståle HeitmannFossum IF1:06:11+20:1911:36
30Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1:06:35+20:4311:40
31Christian ReuschHeming Orientering1:06:36+20:4411:41
32Jon LahlumIL GeoForm1:07:12+21:2011:47
33Johan SvedbergHeming Orientering1:08:54+23:0212:05
34Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1:09:56+24:0412:16
35Are EriksenOslostudentenes IK1:12:01+26:0912:38
36Harald Østgaard LundIL GeoForm1:12:59+27:0712:48
37Per OsenStatoil Oslo BIL1:15:23+29:3113:13
38Håkon BuggePrivat1:29:57+44:0515:46
39Rafeal NetoNo club1:53:47+1:07:5519:57
40Harald IweIL GeoFormikke godkjent
41Karl Even RyghHeming Orienteringikke godkjent

Mellom

3 900 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge LindsethNydalen SK33:388:37
2Gard LindsethNydalens SK36:09+2:319:16
3Eivind HoffIL Tyrving37:02+3:249:29
4Kjell MarksetIL Koll37:46+4:089:41
5Torgeir StrandhagenRøyken OL38:03+4:259:45
6Morten WettergreenFossum IF38:58+5:209:59
7Kimme ArnesenHeming Orientering39:29+5:5110:07
8Paul SolheimWhylot IL40:29+6:5110:22
9Odd Arne LianIL Koll40:50+7:1210:28
10Hallvard BergIL Tyrving42:14+8:3610:49
11Per Morten LefdahlOEC Consulting42:40+9:0210:56
12Fridthof JebsenFossum IF42:43+9:0510:57
13Hans JevanordFossum IF43:36+9:5811:10
14Eirik TandrevoldFossum IF43:57+10:1911:16
15Roar SigurdsenRingnes BIL46:02+12:2411:48
16Stefan KernstockVBIL46:11+12:3311:50
17Åse MorudFossum IF46:14+12:3611:51
18Toril HallanLillomarka OL46:17+12:3911:52
19Torunn Drage RotiFossum IF46:45+13:0711:59
20Tove StrandMåren OK47:41+14:0312:13
21Vidar ElvekrokEiker OL47:56+14:1812:17
22Knut Anders LøkenFossum IF47:58+14:2012:17
23Sidsel NørstebøIL Tyrving48:16+14:3812:22
24Anne DanielsenNydalens SK49:06+15:2812:35
25Tor TrøanHadeland OL49:55+16:1712:47
26Trude FixdalIL Koll50:15+16:3712:53
27Knut Bjarne  SætreBærum kommune50:44+17:0613:00
28Olav HasaasFossum IF50:50+17:1213:02
29Richard BlomFBI51:45+18:0713:16
30Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF51:50+18:1213:17
31Fridtjof ReuschHeming Orientering53:44+20:0613:46
32Sven OhrvikKonnerud IL53:52+20:1413:48
33Bjørn SandelienVegdirektoratet55:03+21:2514:06
34Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm55:16+21:3814:10
35Ellen TurterNydalens SK55:36+21:5814:15
36Helge BjaalandHeming Orientering56:52+23:1414:34
37Lars ChristensenVBIL57:33+23:5514:45
38Pål W. HanssenBDO BIL57:39+24:0114:46
39Heidi FalckIL Tyrving58:27+24:4914:59
40Øivind GylverAsker Skiklubb59:33+25:5515:16
41Erik SauarIL Koll59:34+25:5615:16
42Egil HusethKamp/Vestheim IF1:00:24+26:4615:29
43Berit BergeIL Tyrving1:00:50+27:1215:35
44Per StedjeØstmarka OK1:01:00+27:2215:38
45Tone Jahren Herud Fossum IF1:01:01+27:2315:38
46Petter NæssOppsal Orientering1:01:16+27:3815:42
47Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:02:24+28:4616:00
48Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1:02:31+28:5316:01
49Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1:02:40+29:0216:04
50Kjell RøkkeIL Tyrving1:02:44+29:0616:05
51Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1:03:15+29:3716:13
52Jacob DybwadHeming Orientering/Wsp1:03:51+30:1316:22
53Jo Ulltveit-MoeIL Koll1:04:18+30:4016:29
54Veslemøy SolbergKonnerud IL1:04:30+30:5216:32
55Charlotte SanchisPrivat1:04:32+30:5416:32
56Trond SandvikAdecco1:05:20+31:4216:45
57Rune HultgreenIL GeoForm1:05:36+31:5816:49
58Tor OmmundsenVBIL1:06:35+32:5717:04
59Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL1:07:05+33:2717:12
60Petter ChristensenVBIL1:08:12+34:3417:29
61Jon C. FougnerHeming Orientering1:09:01+35:2317:41
62Kjersti ThoStabæk IF1:09:36+35:5817:50
63Finn GangePrivat1:10:19+36:4118:01
64Susannah MalmStatnett BIL1:11:37+37:5918:21
65Elle MelbyeHeming Orientering1:13:46+40:0818:54
66Nina Standal OpsahlIL GeoForm1:23:35+49:5721:25
67Christine ParnemoOslostudentenes IK1:27:56+54:1822:32
68Aleidis LøkenHeming Orientering1:29:07+55:2922:51
69Kåre KnudsenIL GeoForm1:30:15+56:3723:08
70Nora UrsinBærum kommuneikke godkjent
71Knut Kristen HangeraasIL GeoFormikke godkjent
72Maja ArnesenHeming Orienteringikke godkjent
72Ella BerstadHeming Orienteringikke godkjent
74Toril RiddervoldHeming Orienteringikke godkjent
75Svenja KernstockVBILikke godkjent

Kort

2 200 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald AulieIL Koll21:219:42
2Lukas ArnesenHeming Orientering24:25+3:0411:05
3Per OngstadPrivat24:54+3:3311:19
4Kåre JessingHeming Orientering31:57+10:3614:31
5Øystein Madsen Haugerud IF33:08+11:4715:03
6Peter BlomSintef34:04+12:4315:29
7Gisela SandelinPrivat34:14+12:5315:33
8Sturle HånesIL GeoForm34:55+13:3415:52
9Karen SkaugeHeming Orientering35:10+13:4915:59
10Maiken KorsagerAsker Skiklubb36:32+15:1116:36
11Per HaugenLillomarka OL38:38+17:1717:33
12Ketil TunheimMeteorologen38:42+17:2117:35
13Anna RyghHeming Orientering39:23+18:0217:54
14Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK42:41+21:2019:24
15Terje TrondsenNittedal OL44:42+23:2120:19
16Sidsel SandelienHeming Orientering45:12+23:5120:32
17Merete BuggeStani48:19+26:5821:57
18Kirsti HolmboeIL GeoForm53:24+32:0324:16
19Gerd Sylvi SellevoldKamp Vestheim58:41+37:2026:40
20Eva FixdalHeming Orientering1:04:45+43:2429:25
21Ida VatlandFossum IF1:10:22+49:0131:59
22Sigurd HaugerudIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor