Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp
Arrangørorganisasjon: Nittedal OL
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Svart A

4 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haakon IngvaldsenNittedal OL34:028:06
2Tore BredalenNittedal OL42:40+8:3810:09
3Johannes SkaarNittedal OL46:51+12:4911:09
4Marit B. EithunNittedal OL58:15+24:1313:52
5Morten KildeNittedal OL58:55+24:5314:01

Rød B

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola SkaarNittedal OL37:1610:57
2John Thomas PetersenNittedal OL42:17+5:0112:26
3Åsmund Backe BerntsenNittedal OL44:15+6:5913:00
4Yngve FinkenhavnNittedal OL45:06+7:5013:15
5Mats RosenbergNittedal OL56:30+19:1416:37
0Lars RingerikeNittedal OLutenfor konkurranse

Blå C

2 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fanny Staff ValstadNittedal OL14:287:14
2Gustav AriansenNittedal OL19:31+5:039:45
3Edle Løvenskiold DrakeNittedal OL19:36+5:089:48
4Alfred AronsenNittedal OL20:30+6:0210:15
5Jonas SteenNittedal OL20:57+6:2910:28
6Eline SkaarNittedal OL21:16+6:4810:38
7Marie FinkenhavnNittedal OL21:29+7:0110:44
8Nina KnudsenNittedal OL22:11+7:4311:05
9Silje MelhusNittedal OL22:12+7:4411:06
10Karine AygerNittedal OL26:50+12:2213:25
11Aksel NesNittedal OL36:32+22:0418:16
12Hedda WagneNittedal OL36:59+22:3118:29
13Ingrid SkaarNittedal OL48:30+34:0224:15
14Kaja Staff ValstadNittedal OL48:34+34:0624:17
0Frode TyholtNittedal OLutenfor konkurranse

Grønn N

1 400 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Anna AanebyNittedal OLutenfor konkurranse
0Vetle ArntsenNittedal OLutenfor konkurranse
0Amund BakkenNittedal OLutenfor konkurranse
0Nilas BalzersenNittedal OLutenfor konkurranse
0Leni Isabel BråthenNittedal OLutenfor konkurranse
0Tallak Busted HustoftNittedal OLutenfor konkurranse
0Anna BøyomNittedal OLutenfor konkurranse
0Eliane BøyomNittedal OLutenfor konkurranse
0Pontus Løvenskiold DrakeNittedal OLutenfor konkurranse
0Mathias FotstadNittedal OLutenfor konkurranse
0Simen GlendrangeNittedal OLutenfor konkurranse
0Hedda Sofie GranumNittedal OLutenfor konkurranse
0Erik GrønvoldNittedal OLutenfor konkurranse
0Aksel HaugerNittedal OLutenfor konkurranse
0Viktoria HumlekjærNittedal OLutenfor konkurranse
0Jo IngvaldsenNittedal OLutenfor konkurranse
0Molly  JackobsenNittedal OLutenfor konkurranse
0Eugine Løvenskiold DrakeNittedal OLutenfor konkurranse
0Nora Lööw-LangbråtenNittedal OLutenfor konkurranse
0Amanda Melhus MølmenNittedal OLutenfor konkurranse
0Alma MørrupNittedal OLutenfor konkurranse
0Bertine NysethNittedal OLutenfor konkurranse
0Pia PettersenNittedal OLutenfor konkurranse
0Maren Kristoffersen RingstadNittedal OLutenfor konkurranse
0Miller SteenNittedal OLutenfor konkurranse
0Tyra StorrøstenNittedal OLutenfor konkurranse
0Balder SørgårdNittedal OLutenfor konkurranse
0Ole Jakob TrøanNittedal OLutenfor konkurranse
0Leo UreNittedal OLutenfor konkurranse
0Jenny VeitsleNittedal OLutenfor konkurranse
0Hedda WagnerNittedal OLutenfor konkurranse
Mathilde RingerikeNittedal OLutenfor konkurranse
Tiril Risberg TyholtNittedal OLutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor