Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for O-cup 3 Tromsø museum

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: O-cup 3 Tromsø museum
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: torsdag 31 mai 2018

A-løype

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans UrsetIL BUL Tromsø14:07
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø14:15+0:08
3Vegar SkildheimIL BUL Tromsø15:58+1:51
4Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø16:14+2:07
5Børge HarveyIL BUL Tromsø16:40+2:33
6Håkon MikalsenNordreisa IL17:13+3:06
7Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø17:31+3:24
8Runar JohansenIL BUL-Tromsø18:08+4:01
9Arntraut GörtschIL BUL Tromsø18:15+4:08
10Odd-Tore SkildheimIL BUL Tromsø19:07+5:00
11Tora IndregardIL BUL Tromsø20:00+5:53
12Torun AnkjellNordreisa IL20:40+6:33
12Anne UrsetIL BUL Tromsø20:40+6:33
14Egil EspnesEgen20:56+6:49
15Roger FagerheimIL BUL Tromsø20:57+6:50
16Atle IversenIL BUL Tromsø21:09+7:02
17Hilde EspnesEgen21:21+7:14
18Alejandro BerrioIL BUL Tromsø23:47+9:40
19Ole-Martin FauskvågIL BUL Tromsø24:18+10:11
20Ola BratlieIL BUL-Tromsø24:38+10:31
21Merete MyrsethEgen24:56+10:49
22Ted BernhardsenIL BUL Tromsø25:16+11:09
23Mathilde SkaareIL BUL Tromsø26:43+12:36
24Anna KarlquistIL BUL-Tromsø27:04+12:57
25Vegard StokkeEgen28:10+14:03
26Kari LofthusIL BUL Tromsø28:16+14:09
27Martin MikkelsenEgen29:02+14:55
28Inga Waage MikalsenNordreisa IL29:28+15:21
29Mia UrsetIL BUL Tromsø33:34+19:27
30Ingunn YtrehusIL BUL Tromsø37:07+23:00
31Rakel Eva GunnarsdottirIL BUL Tromsø38:21+24:14
32Ingrid J StøenEgen38:51+24:44

C-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders AndersenIL BUL Tromsø16:21
2Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL Tromsø19:57+3:36
3Jens Munch-EllingsenEgen20:54+4:33
4Roar FlydalIL BUL Tromsø21:56+5:35
5Ginyore TurskyteEgen33:05+16:44
Åse Flydal IL BUL Tromsødiskvalifisert
Elin BernhardsenIL BUL Tromsødiskvalifisert
Eline Vaeng BernhardsenIL BUL Tromsødiskvalifisert
Sjenia JohansenEgendiskvalifisert

N-løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne EngstadIL BUL Tromsø18:01
2Atlas M MacLassenIL BUL Tromsø18:25+0:24
3Iris Tinna MacLassenIL BUL Tromsø24:15+6:14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor