Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse Troms

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse Troms
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

1 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Frida BogetvedtIL BUL-Tromsø42:2228:49
0Kaja BogetvedtIL BUL-Tromsø32:39+-9:4322:12
0Mikkel BogetvedtIL BUL-Tromsø32:41+-9:4122:14
0Lou BonnemaireIL BUL-Tromsø28:28+-13:5419:21
0Neo BonnemaireIL BUL-Tromsø18:41+-23:4112:42
Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILikke startet
Marco WintherStorsteinnes ILikke startet

D 11-12

1 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø21:2010:46
2Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø23:22+2:0211:48

D 15-16

2 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Jacobsen-GaskiBardu IL30:3010:35
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø33:03+2:3311:28

D 17-C

1 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga Waage MikalsenNordreisa IL15:247:46
2Abelone IrgensIL BUL-Tromsø21:26+6:0210:49
Anna WintherStorsteinnes ILikke startet

D 17-20

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø30:589:33
2Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø34:42+3:4410:42

D 21-

4 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne UrsetIL BUL-Tromsø44:0310:38
2Margrete GaskiBardu IL50:45+6:4212:15

D 50-

2 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø47:3716:32

H 11-12N

1 470 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Valdemar Kvaal-KarlsenStorsteinnes ILikke startet

H 15-16

3 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø25:087:45
2Henning StrandIL BUL-Tromsø48:33+23:2514:59

H 13-16C

1 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak Jacobsen-GaskiBardu IL23:5412:04

H 17-20

4 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø52:3312:41

H 21-

4 690 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL35:507:38
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø35:53+0:037:39
3Håvard Krey HansenOK Silsand36:51+1:017:51
4Geir MoholdtIL BUL-Tromsø38:14+2:248:09
5Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø41:46+5:568:54
6Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø44:31+8:419:29
7Thomas JohnsenIL BUL-Tromsø47:14+11:2410:04
8Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø51:06+15:1610:53
9Håvar ØstvikBardu IL1:11:57+36:0715:20
Vidar WenselSørreisa OLdiskvalifisert
Knut Øyvind JohansenBardu ILdiskvalifisert
Vegar SkildheimIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 40-

4 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Basile BonnemaireIL BUL-Tromsø59:0014:15
2Ola BratlieIL BUL-Tromsø1:04:12+5:1215:30

H 50-

3 240 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge HarveyIL BUL-Tromsø25:568:00
2Jonny I HansenIL BUL-Tromsø26:00+0:048:01
3Hans-Martin VaengSørreisa OL31:00+5:049:34
4Svein Harald HansenOK Silsand33:14+7:1810:15
5Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø37:29+11:3311:34

H 60-

2 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bernt TollefsenIL GeoForm1:09:1624:03

H 70-

2 270 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan LøvlundNordreisa IL24:2810:46
Gunnar KvaalStorsteinnes ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor