Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintløp Universitetsområdet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintløp Universitetsområdet
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 12 mai 2018

D lang

2 930 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Jacobsen-GaskiBardu IL23:047:52
2Tora IndregardIL BUL-Tromsø23:51+0:478:08
3Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø23:56+0:528:10
4Torun AnkjellNordreisa IL24:04+1:008:12
5Margrete GaskiBardu IL27:01+3:579:13
6Klara GraversenIL BUL-Tromsø27:11+4:079:16
7Anne HanssonIL BUL-Tromsø31:29+8:2510:44
8Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø35:55+12:5112:15
9Elin Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø38:36+15:3213:10

H lang

2 930 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Krey HansenOK Silsand20:136:53
2Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø20:52+0:397:07
3Børge HarveyIL BUL-Tromsø21:39+1:267:23
4Fred Arne JacobsenBardu IL24:02+3:498:12
5Vegar SkildheimIL BUL-Tromsø25:27+5:148:41
6Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø25:36+5:238:44
7Håvar ØstvikBardu IL26:56+6:439:11
8Kenneth HenriksenOK Silsand28:04+7:519:34
9Ted BernhardsenIL BUL-Tromsø28:44+8:319:48
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Hans UrsetIL BUL-Tromsøbrutt
Svein Harald HansenOK Silsandikke startet
Knut Øyvind JohansenBardu ILikke startet
Geir MoholdtIL BUL-Tromsøikke startet
Henning StrandIL BUL-Tromsøikke startet

D kort

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø22:4311:14
2Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø23:03+0:2011:24
3Berit FonnesIL BUL-Tromsø31:47+9:0415:44
Anna WintherStorsteinnes ILikke startet

H kort

2 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola BratlieIL BUL-Tromsø21:1510:31
2Henning Kvaal-TanguayStorsteinnes IL21:28+0:1310:37
3Isak Jacobsen-GaskiBardu IL28:42+7:2714:12
4Gunnar KvaalStorsteinnes IL29:27+8:1214:34
5Bernt TollefsenIL GeoForm51:22+30:0725:25

N-åpen

1 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Neo BonnemaireIL BUL-Tromsø11:129:39
0Jesper JensenIL BUL-Tromsø8:59+-2:137:44
0Vilmar Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL20:41+9:2917:49
0Waldemar  Kvaal-KarlsenStorsteinnes IL20:36+9:2417:45
0Marco WintherStorsteinnes IL43:05+31:5337:08
Anna WinterStorsteinnes ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor